Wspólne toalety? Transseksualista w WC zgwałcił 10-latkę! Pedofil twierdzi, że stał się ofiarą „nagonki na mniejszości seksualne”

Fot. Fox News
7

Przedstawiciele środowisk lewicowych domagają się odejścia od „stereotypowego”, „średniowiecznego”podziału na szalety męskie i żeńskie. W Stanach Zjednoczonych w Karolinie Północnej, tamtejszy gubernator podpisał ustawę umożliwiającą korzystanie z toalet męskich przez kobiety i na odwrót. Ponoć takie rozwiązanie ma służyć walce z rzekomą dyskryminacją osób transseksualnych. Tak jest w lewackiej teorii… W praktyce jest zupełnie inaczej.

W miejscowości Casper w Stanach Zjednoczonych transwestyta Miguel Martinez (teraz przedstawia się jako Michelle), skorzystał z damskiej toalety. Ponieważ szminką maluje sobie usta i doczepia, uznał że ma do tego pełne prawo. O dziwo, w toalecie znajdowała się 10-letnia dziewczynka. Martine nie mógł zaprzepaścić takiej okazji. Rozbudziły się w nim dewianckie popędy i brutalnie zgwałcił dziewczynkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Matka dziecka zgłosiła sprawę policji, która aresztowała pedofila. W czasie przesłuchania zboczeniec stwierdził, że jest niewinny, a zeznania dziewczynki są „gó..iane”. Twierdzi również, że stał się ofiarą dyskryminacji, a konkretnie – jak relacjonuje policja – „nagonki na mniejszości seksualne”. Martinezowi grozi do 70 lat pozbawienia wolności, chociaż sądzimy, że współwięźniowie skrócą mu wyrok na „karę śmierci”.

Adnotacja: W mediach mainstreamowych oraz na niektórych portalach zauważyliśmy, że mylone są pojęcia „transwestyta” i „transseksualista”. Otóż „transwestytą” jest np. mężczyzna, który przebiera się za kobietę, a „transseksualistą” jest ten, kto chirurgicznie zmienił sobie przyrodzenie i nafaszerował się hormonami. Mimo wszystko to istotna różnica. Prosimy o zwracanie uwagi na te błędy, które – jak sądzimy – popełniane są nieświadomie.

Źródło: Fox News

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  jak zwał tak zwał ale nie zmieni to jedno takie typy czy transsexualista czy transwestyta to wynaturzenie to pogwałcenie praw natury czyli zboczenie i żadna polityczna poprawność tego nie zmieni a stanowione prawa powinny być odzwierciedleniem praw natury

 2. test24 mówi

  Do jakiego więzienia takie coś trafi? Męskiego, czy żeńskiego?

  1. KarPa mówi

   Pewnie mieszanego aby nie dyskryminować osób transseksualnych 😉 No i trzeba odejść od średniowiecznego podziału na więzienia męskie i żeńskie. Niestety tylko sarkazmem potrafię skomentować to.

 3. Jarek mówi

  Stan Karolina to południe a tam tak jak w Rosji potrafią się nie pierdzielić ze zwyrolami i pokazać im gdzie ich miejsce

 4. mirek mówi

  Jaja można mu upierdolić,bez znieczulenia.

 5. ala mówi

  Brak slow, zeby wieziowie wydawali lepsze wyroki od sadow….. Mam nadzieje, ze swiat szybciutkko sie skonczy, mam dosc juz tej paranoi…

  1. Kacpero mówi

   Ciekawe czy to prawda powinni zbadać sprawę dokladnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.