Wrocławska prokuratura kryminalizuje chrześcijaństwo! Zarzuty dla Jacka Międlara za słowa „Jesteśmy na wojnie dobra ze złem” [WIDEO]

Jacek Międlar
7

Prokurator Justyna Trzcińska z Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Stare Miasto oskarżyła Jacka Międlara o to, że w dniu 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu podczas zgromadzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości publicznie znieważał oraz nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych wobec osób narodowości żydowskiej i ukraińskiej, głosząc treści mające na celu wywołanie wrogości, znieważenie i stanowiące groźby wobec tych grup narodowościowych. Co prokurator Trzcińska zakwalifikowała jako nawoływanie do nienawiści? To m.in. słowa „jesteśmy na wojnie dobra ze złem”. W Polsce AD 2019 doszło już do tego, że nazwanie zła złem jest kryminalizowane i grozi za to do 3 lat więzienia! Więcej szczegółów na temat kuriozalnego oskarżenia znajdziecie TUTAJ.

„Próbuje mi się zabronić identyfikacji z etosem chrześcijańskim” – wyjaśnia Jacek Międlar w filmie, który zamieszczamy poniżej. „Często mówicie, że mi pomożecie. Niech to będzie sprawdzian” – mówi Międlar i prosi o wsparcie w postaci maili lub listów do Prokuratury Krajowej z wnioskiem o wszczęcie kontroli w kwestii postępowania prowadzonego przez prokurator Justynę Trzcińską.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Jeżeli nie będziecie interweniować, to polecą kolejne głowy” – mówi Jacek Międlar i wyjaśnia, do czego doprowadzi brak reakcji społecznej na prokuratorską nagonkę wobec niego i Romana Zielińskiego, którego prokurator Justyna Trzcińska chce postawić przed sądem za potępienie komunizmu. „Jeśli naprawdę jesteście ze mną solidarni i lojalni, bardzo proszę, żebyście napisali do Prokuratury Krajowej i Ministerstwa Sprawiedliwości, aby wszczęto kontrolę w kwestii tego postępowania” – apeluje Jacek Międlar. Adresy znajdziecie pod filmem.

Ministerstwo Sprawiedliwości
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
tel. 22 52 12 888
e-mail: [email protected]

Prokuratura Krajowa
ul. Rakowiecka 26/30,
02-528 Warszawa
[email protected]

Zobacz też:

J. Międlar: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie „grubej kreski”! [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Aleksander mówi

   Tadeusz Rydzyk, dziś jeden z najbardziej znanych ludzi w polskim Kościele, początkowo miał z duchownymi mocno pod górkę. Wszystko dlatego, że urodził się jako nieślubne dziecko, jego matka była wdową po zmarłym kilka lat wcześniej Franciszku Rydzyku. Biologicznym ojcem słynnego redemptorysty był Bronisław Kordaszewski, partner jego matki. Mały Tadeusz mieszkał z czwórką rodzeństwa na terenie fabryki, w której pracowała jego matka. Rodzicielka przyszłego zakonnika mimo to dbała, by był religijny i chodził do kościoła.
   Jak znajomy ojca Tadeusza wspominał autorowi książki o redemptoryście, „Wtedy u nas proboszczem był ksiądz Marchewka. On był niedobry, bo powinien to jakoś inaczej… a ten Tadeuszkowi robił przez to trudności, że on jest nieprawowity… proboszcz to potępiał. A co Tadeusz był winny?” Szczególne przykrości czekały Rydzyka w czasie, gdy był ministrantem.
   Choć mały Tadeusz nasłuchał się od duchownych o swej nieprawowitości, postanowił zostać zakonnikiem. Z powodu jego pochodzenia redemptoryści początkowo nie chcieli przyjąć go do swego zakonu. Dopiero gdy jego rodzice przestali ze sobą mieszkać, został przyjęty w szeregi zakonu. Kto wie, może te wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały charakter ojca Rydzyka?

 1. piotr mówi

  Portowa agencja towarzyska wita radośnie Wehrmacht. wolna-polska.pl

 2. dsd mówi

  Poszło :
  Proszę o podjęcie kontroli w sprawie prokurator Justyna Trzcińska z Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Stare Miasto, która oskarżyła Jacka Międlara o to, że w dniu 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu podczas zgromadzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości ………
  To jest niszczenie Narodu Polskiego !
  https://wprawo.pl/2019/08/03/wroclawska-prokuratura-kryminalizuje-chrzescijanstwo-zarzuty-dla-jacka-miedlara-za-slowa-jestesmy-na-wojnie-dobra-ze-zlem-wideo/

 3. Jurek Ogórek mówi

  Macie odwagę miej więcej takiej treści wysłać maile do Ministra I Prokuratora w sprawie J.M. Zablokujcie wymienionym skrzynkę mailową. Biuro Prezydialne
  Prokuratury Krajowej
  Ul. Rakowiecka 26/30
  02-528 Warszawa
  [email protected]
  Oraz Biuro Ministra
  Ministerstwo Sprawiedliwości
  Al. Ujazdowskie 11
  00 – 950 Warszawa P-33
  e-mail: [email protected]
  Wniosek
  Wniosek mój dotyczy w obronie Pana Jacka Międlara i innych przeciwko Wrocławskiej Prokuratury która to kryminalizuje chrześcijaństwo, stawia zarzuty dla Pana Jacka Międlara za słowa „Jesteśmy na wojnie dobra ze złem” Prokuratura Wrocławska a zarazem Pani Prokurator Justyna Trzcińska kryminalizuje chrześcijaństwo ! Wymieniona w chodzi w narrację marksizmu, banderyzmu, i talmulizmu my walczymy z tymi ideologiami, gdzie kpi się z drogi krzyżowej przez LGBT, kpi się z chrześcijaństwa. Pan Jacek Międlar znów stanie przed Sądem za… „tolerancję wobec nienawiści” i nazywanie Wyborczej „propagandową tubą”. Grożą mu trzy lata więzienia. Prokurator Justyna Trzcińska z Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Stare Miasto oskarża Jacka Międlara o to, że w dniu 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu podczas zgromadzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości publicznie znieważał oraz nawoływał na tle nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych wobec osób narodowości żydowskiej i ukraińskiej, głosząc treści mające na celu wywołanie wrogości znieważenia i stanowiące groźby wobec tych grup narodowościowych. Co Prokurator Trzcińska zakwalifikowała jako nawoływanie do nienawiści ? To m.in. słowa „jesteśmy na wojnie dobra ze złem”. W Polsce AD 2019 doszło już do tego że nazwanie zła złem jest kryminalizowanie i grodzi za to do lat 3 więzienia „ Próbuję się zabronić identyfikacji z etosem chrześcijańskim” Wyjaśnia Jacek Międlar w filmie.
  Zatem wniosek mój dotyczy wszczęcia kontroli w kwestii postępowania prowadzonego przez Panią Prokurator Justynę Trzcińską oraz Prokuraturę Wrocławską , zapewniam Prokuraturę Krajową że znam te praktyki stosowania gróźb na obywatelach Polskich, groźby karalne przez wymienionych prokuratorów, itd. ….To co jest sprawiedliwe, jest uczciwe, a co jest uczciwe, będzie z pewnością sprawiedliwe. Nie powiedziałbym, że my obywatele przegrani z wymiarem sprawiedliwości staliśmy się bardziej przegrani, ale, że staliśmy się bardziej świadomi swojej przegranej, w zarządzonym przez polityczną oligarchię skorumpowanych wymiarze sprawiedliwości.

 4. Gość mówi

  Czy w państwie PiS wolno jeszcze nazywać złem niemiecki nazizm i niemiecką III Rzeszę?

 5. MAREK mówi

  NAPISAŁEM , TAK JAK PAN PROSIŁ .

  POZDRAWIAM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.