wPrawo.pl i cała Polska w obronie Legii Warszawa! Reakcje na możliwe ukaranie przez UEFA

fot. twitter
11

Po tym jak UEFA wszczęła procedurę, która może doprowadzić do ukarania stołecznego klubu za oprawę kibicowską, która dotyczyła zbrodni jakich dopuścili się Niemcy podczas Powstania Warszawskiego, Polacy nie mają zamiaru zostawić klubu bez pomocy. O niesamowitej oprawie dowiedział się cały świat i być może przyniosła ona lepszy efekt edukacyjny niż wyemitowane w telewizji w ostatnich latach filmy poruszające tematykę Powstania Warszawskiego.

Dziennikarze, politycy i Polacy zapowiadają zaangażowanie się w zbiórkę pieniędzy, jeśli dojdzie do absurdalnego ukarania klubu prze włodarzy UEFA. Taką zbiórkę już przygotował dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wsparcie zbiórki zapowiedziało wieli innych dziennikarzy, publicystów i polityków, w tym wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.


Również nasz portal dołącza się do akcji wspierania kibiców warszawskiego klubu, zbiórki oraz promocji całej akcji. Cała Polska powinna być dumna z kibiców, którzy przypomnieli światu o niemieckich zbrodniach podczas Powstania Warszawskiego.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Z pewnością dorzucę się z rodziną. Proszę o bisy jeśli chodzi o tak wspaniałe oprawy. Wrogowie Polski i Polaków boją się prawdy historycznej. Myślę, że pomysł tekstu przedstawionego właśnie w języku angielskim był genialnym posunięciem dla światowego rozgłosu. Niech Gliński, Gowin, Kurski i Waszczykowski uczą się od kibiców elementarnych zasad propagandy w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

 2. Meti mówi

  Nie ma mowy o żadnym płaceniu jakiejkolwiek kary !!! Macie gnoje szczęście że mnie wtedy tam nie było, a chodzi mi o czasy I i II Wojny Światowej, wypieprzalibyście do domu z powrotem jako żywe pochodnie i raz na zawsze odechciało by wam się napadać na inne kraje , odechciało by wam się raz na zawsze napadać na POLSKĘ . Odechciało by wam się łapanek itd. Mordowania dziesiątek , setek , tysięcy niewinnych i bezbronnych , Zombie i zdegenerowana dzicz precz z łapami od mojego kraju jakim jest POLSKA . Jeśli chcesz przyjechać na wakacje , serdecznie zapraszamy , jeśli chcesz przyjechać mieszkać pracować , żyć w naszym środowisku , zapraszamy , ale tylko żle spojrzyj na któregoś z nas zrób jakąkolwiek krzywdę któremuś z moich rodaków , zdepczesz godło lub flagę Polską , znajdziemy cię , nie uciekniesz . My wyślemy cię tam skąd przyjechałeś , w jakim stanie tego nie wiem . BRAWO LEGIA , BRAWO POLSKA . Nie boimy się mówić prawdy i nie boimy się pokazywać czy demonstrować prawdy . Dziś nie boimy się niczego , dziś to wy boicie się Nas i będziecie kąsać jak żmije kiedy tylko nadarzy się okazja. Zdegenerowana Niemiecka banda z pistoletami karabinami czołgami i samolotami na niewinne i bezbronne dzieci starców i kobiety oraz nieliczne grono mężczyzny chłopaków z którymi i tak nie bardzo mogli sobie poradzić . Dlaczego tak się dzieje … A no dlatego bo dziś już nie damy zrobić siebie w konia. UEFA coś się pomieszało w głowie , wy nie jesteście od tego aby nam mówić z jakim transparentem lub flagą mam chodzić i gdzie . UEFA łapy precz od polskich stadionów. UEFA łapy precz od polskich klubów piłkarskich , łapy precz od polskich kibiców. W Polsce możemy już mówić jaka była prawda , kiedy i gdzie , w Polsce możemy w końcu pokazywać i demonstrować prawdę na różne sposoby . choć nie jestem kibicem Legii , chyba żadnym kibicem nie jestem prócz reprezentacji Polski to musicie wiedzieć jedno koledzy i koleżanki , kibice z Legii , jesteśmy z Wami , popieramy Was i możecie być pewni że nie damy nikomu Was skrzywdzić , czy karać np. za flagę lub transparent pokazujący mówiący prawdę . Chyba że zostanie popełnione naprawdę poważne wykroczenie lub przestępstwo… Pozdrawiam Wszystkich … Członek grupy popierającej wyjście Polski z Unii Europejskiej .. POLEXIT !!! Nie ma mowy o żadnej zrzucie , nie ma mowy o jakimkolwiek płaceniu malutkiej uefa czy maluczkim niemiaszkom . Niemcy jeszcze do tej pory nie wypłaciły Polsce odszkodowań np. za II Wojnę miliony miliony dolarów za mordy gwałty i terror na terenie Polski. Nie wspomnę już o moralnym odszkodowaniu .

  1. Misiek mówi

   Stary, to może przekieruj energię na odżydzenie Polski. Jest bardzo potrzebne ale tym razem SKUTECZNE……..

 3. test24 mówi

  Niedługo 1 września. Legia mogłaby przypomnieć światu, kto na kogo wtedy napadł 😉

 4. Gutek mówi

  Newsweek napisał że to głupota, ale czego spodziewać się po tym imbecylu lisie?

 5. SŁAWEK mówi

  BRAWO HUSARIO KLUBOWA PONAD PODZIAŁAMI.
  JESTEŚCIE WIELCY!!!
  POLSKA MA HISTORIĘ TRADYCJE
  NARÓD KTÓRY NIE SZANUJE SWOJEJ HISTORII PRZESTAJE BY NARODEM TO BEZKSZTAŁTNA MASA!!!!
  JEŚLI TAK SIĘ STANIE TO JA DEKLARUJĘ WSZELKIE DZIAŁANIA NA RZECZ ZBIÓRKI.

 6. Robert mówi

  Polecam fanstore Legii Warszawa,zakup np.czapka z daszkiem jak u małego żołnierza.Pozdrawiam

 7. M mówi

  Kibice maja to do siebie, że od czasu do czasu się tłuką. I to jest normalne. Jednak to oni, a nie jakaś agenda państwowa, poinformowali skutecznie świat o Powstaniu Warszawskim. Dokonali tego, co przez dziesięciolecia nikomu się nie udało. I za to Szacunek.
  Na marginesie, kto jest właścicielem Dziennika Łódzkiego?

  1. M. mówi

   „Kibice maja to do siebie, że od czasu do czasu się tłuką. I to jest normalne.”- ???????????????????????? :D:D:D

   np. ostatnio potraktowali faceta siekierą, tylko dlatego, że jest czarnoskóry, no ale TO JEST NORMALNE, KIBICE TAK CZASEM MAJĄ!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.