Wolność według Gowina: „Ograniczenia dla niezaszczepionych to nie naruszanie ich wolności”

Jarosław Gowin/ fot. screen
20

Im bliżej zapowiadana IV fala koronawirusa, tym coraz więcej mówi się o „sanitarnej segregacji” na wzór tej, którą obserwujemy we Francji, gdzie niezaszczepionym uniemożliwiono korzystanie z komunikacji miejskiej, pociągów, galerii handlowych etc. Teraz w tej kwestii wypowiedział się wicepremier Jarosław Gowin, dzieląc się z nami autorską definicją „wolności”.

Osobom zaszczepionym trzeba dać twardą gwarancję, że nie obejmą ich jakiekolwiek ewentualne obostrzenia. Ograniczenia dla niezaszczepionych to nie naruszanie ich wolności, tylko ochrona wolności reszty społeczeństwa. Za wszelką cenę musimy uniknąć kolejnego lockdownu! – napisał Jarosław Gowin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Internauci nie zostawili na Gowinie suchej nitki i jego wypowiedź porównali m.in. do słów zbrodniarzy III Rzeszy z Heinrichem Himmlerem na czele.

Czym jest wolność? To brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Oczywiście,  to prawda, że w imię wolności nie można ingerować w wolność drugiego człowieka. Tylko na jakiej zasadzie zaszczepieni obawiają się niezaszczepionych, skoro – podobno – po przyjęciu preparatu zwanego środkiem leczniczym, Covid-19 jest im niestraszny? W jaki sposób niezaszczepieni ingerują w wolność zaszczepionych?

Korona-psychoza najwyraźniej tak niektórym uderzyła do głowy, że ci są skłonni niezaszczepionych zamykać w gettach, dyktaturę nazywać wolnością, a krzesło elektryczne wygodnym fotelem. Aktualnie jesteśmy świadkami niewybrednego straszenia społeczeństwa: wyginięciem niezaszczepionych (por. wypowiedź dr. Grzesiowskiego) oraz lockdownem i wykluczeniem niezaszczepionych ze społeczeństwa. Za miesiąc, gdy do Polski nadejdzie zapowiedziana  czwarta fala, rozpocznie się faza realnej dyskrminacji niezaszczepionych. A co będzie potem? Getta? A może doły z wapnem? Uwaga! Psychopaci są zdolni do wszystkiego.

Przeczytaj także:

PILNE! Porucznik zeznał w Sejmie ws. przymusu szczepień w wojsku! „Przymusowe urlopy, dyskryminacja, mobbing, śmierć po szczepieniu…” [PEŁNA WYPOWIEDŹ+WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Gowin,Gowin nastepny psychopata

 2. MAREK mówi

  Gdyby nie tacy sprzedajni, totalitarni i zbrodniczy politycy jak gowin oraz ich sprzedajne zaplecze medyczne i medialne to ta plandemia nigdy by nie miała miejsca. Nie karano by lekarzy za leczenie pacjentów i nie blokowano by dostępu do leków oraz opłacanej z naszych podatków opieki medycznej !!! Propaganda strachu, kłamstwa i szykan ma doprowadzić do kolejnego lewackiego totalitaryzmu. Lewackie totalitarne ideologie w trym depopulacja jest nierozerwalnie związana z kłamstwem, cenzurą oraz ze zdeptaniem wolności, godności i prawem do życia.

 3. Zbigniew mówi

  Ograniczenie wolnosci nie jest ograniczeniem wolnosci – to jest debil.

 4. polakMaly mówi

  Kolejny maly naziol w krotkich spodenkach. Do szamba z nim. Bedzie wyizolowany skutecznie.

 5. Hammurabi mówi

  Jak to powiedział? „Ograniczenia dla niezaszczepionych to nie naruszanie ich wolności, tylko ochrona wolności reszty społeczeństwa?”
  A co, jeśli większość będzie nadal niezaszczepiona?

 6. Nikodem mówi

  Ci wszyscy psychopaci zostaną osądzeni w procesie Norymbergia C19 !!!!!

 7. Mirosław mówi

  Uwolnienie społeczeństwa od ludzi o poglądach jaki już niejednokrotnie prezentowała ta ekipa rządzącanie nie jest naruszeniem ich praw ale Polską racją stanu.Żarty się skończyły chcą nam wprowadzić komunistyczny zamordyzm. Oni po dobroci nie odpuszczą.Hitler doczekał następców.

 8. Bogusław mówi

  Przypominam, że ten człowiek manipulował w rodzeniu dzieci mających powstaç za pomocą spuszczanie…a się do szklanki !!! Ok. 2007 r. Może się mylę ??? Mają Babcia mówiła ma takich Łotr !!!

 9. Anty mówi

  Jak zawiśnie na sznurze to nie będzie ograniczenie swobody jego oddychania.

 10. Vhvhjj mówi

  Gowin gamoniu jeden i tak spotkamy się w piachu cwelu jeden z PO

 11. Janusz mówi

  Mam nadzieję, że w pierwszej kolejności „odseparuje, nie ograniczając oczywiście ich wolności” swoich wyborców. Tych z Jasła i z Krakowa… Jak mogli na niego głosować! Przecież wystarczy spojrzeć na tę „zdradziecką mordę”… Anatomiczny typ s*dys*y. Jeżeli spotkam jakiegoś czynnego jego wyborcę, to splunę mu w twarz.

 12. Barakuda mówi

  Z dzisiejszym polskim społeczeństwem drugiego Sierpnia już się nie zrobi. Jest do cna rozleniwione i zastraszone, ale może jednak się mylę. Oby.

 13. adam mówi

  pytanie czego obawia sie osoba zaszczepiona jak przeciez jest juz zaszczepiona? Czy w takim razie ta szczepionka działa? bo z tego wynika że nie działa. Po to sie zaszczepiam żeby być odpornym . Brakuje tu logiki

 14. Nikody mówi

  Nie mogę się patrzeć na te żydow…ie, ohydne ryj…..e

 15. Shadow mówi

  To nie jest debil. To jest sukinsyn, jeden z setek politycznej bandy, działający z perfidią i premedytacją. Niebezpieczny sukinsyn, bo mający realną władzę w rękach.

 16. W K mówi

  Widzę, że Gowin się nie zmienił.

 17. PPP mówi

  na gałąź z tymi NAZISTAMI! z innej beczki : zbadajcie się na zakrzepicę żył, żałosne szczurki laboratoryjne 😉

 18. Iwa mówi

  Ciekawe ile Big Pharma obiecala Govinowi. Globalistyczny slugus, won z polityki i rzadzenia Polakami idz do piwnicy jak sie boisz czegos czego jeszcze NIKT na SWIECIE nie wyizolowal. mam nadziejae ze to bedzie polityczny koniec Gowina. Jak ten preparat antvirusowy taki tobry to czemu ci co go przyjeli sie boja? To globalistyczna tylko tresura ludzi przez takich jak Schwab. Warto obejrzec jego geneologie.

 19. J23 mówi

  Autor tego artykułu postawił pytanie o Wolności jak Piłat o Prawdzie: „Ja się narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie; każdy, kto z prawdy jest, słucha głosu mego. Rzekł do niego Piłat: Co to jest Prawda?” (Ew. Jana 18.33-38). Jaką wolność reprezentuje PAŃSTWO PIS? Służby specjalne, które czytają portal pana Jacka Międlara znają numery naszych telefonów z których piszemy te komentarze, wiedzą więc gdzie mieszkamy, pracujemy, ba! znają treść naszych smsów i życiowe plany. Dlaczego pana Jacka do Wielkiej Brytanii kiedzyś nie wpuścili? Bo Królowa Elżbieta się go przestraszyła? Czy może cichociemni Judasze z Agencji Wywiadu dali cynk braciom Albionu? Do mnie dziś rano ktoś zadzwonił z dziwnego numeru i nic nie powiedział, tylko słuchał. A numer był dziwny bo miał przed moim numerem dwa prefiksy. Na początku straszą, dają do zrozumienia, a później zaczyna człowieka pech prześladować. Oczywiście trochę przesadzam, bo nie jest tak źle jak za PRL i UB, ale koronawirus i przymus szczepień jest cechą charakterystyczną tego państwowo-biznesowego układu. Jak wygrają kolejne wybory to będzie jeszcze gorzej.

 20. Maksio mówi

  Restrykcje, obostrzenia i przymus maseczkowo-szczepieniowy ma sens w krajach w których służba zdrowia nie funkcjonuje na poziomie: Iran, Indie, afrykańskie kraje. My mamy dobre szpitale i w ciul łóżek i respiratorów (minister kupił u Cygana). Gowin to jeszcze jeden Sprawiedliwy na prawicy, który daje gwarancje nie mając ani podstaw ani autorytetu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.