„Włodek” ma kłopoty. Oskarżony o złe traktowanie kobiet oraz wyśmiany przez Neumanna: „Dostał kanapkę i zgodził się na wszystko”

Włodzimierz Czarzasty
5

Tygodnik „Wprost” w rubryce „Niedyskrecje parlamentarne” pisze o problemach lidera Nowej Lewicy Włodzimierza Czarzastego, który musi mierzyć się z oskarżeniami o złe traktowanie kobiet i „sprzedanie się” za „kanapkę z herbatą”.

Po tym jak w „Faktach” poszła setka z wypowiedzią Gabrieli, w której mówiła, że nie ze wszystkim zgadza się z Włodzimierzem Czarzastym, lider zadzwonił do niej i w obcesowych słowach oznajmił, że ją „odstrzeli”, jeśli nadal będzie chodziła po mediach – opisuje znajomy senator Gabrieli Morawskiej-Staneckiej. – Mamy już dość chamskich zachowań Włodka. Nie ma szacunku do kobiet – w rozmowie z „Wprost” skarży się rozmówca z Lewicy. Czarzasty miał grozić „odstrzeleniem” wicemarszałek Senatu Gabrieli Morawskiej-Staneckiej za jej słowa wypowiedziane w TVN24.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To nie jedyne kłopoty Czarzastego. Lider Lewicy jest także krytykowany za sojusz z PiS-em ws. ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy. Atakują go posłowie Koalicji Obywatelskiej, a także działacze Lewicy, którym nie spodobało się głosowanie za ratyfikacją FO ramię w ramię z partią rządzącą, zwłaszcza, że jeszcze niedawno Czarzasty wykluczał jakiekolwiek porozumienie z partią Kaczyńskiego. Z PiSe-m nic, nigdy – krzyczał Czarzasty.

W rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem z Rzeczpospolitej, Sławomir Neumann (Koalicji Obywatelskiej) skomentował porozumienie Czarzastego z premierem Mateuszem Morawieckim: – Za czapkę gruszek zgodzili się na poparcie bezwarunkowe de facto. To jest dla mnie do dzisiaj rzecz niezrozumiała. Mam wrażenie, że Włodzimierz Czarzasty z ekipą usiedli u premiera Mateusza Morawieckiego, dostali herbatę, po kanapce i zgodzili się na wszystko. Na końcu premier mógł poklepać ich po plecach i powiedzieć: „dobrze towarzyszu robicie” – ironizował poseł Koalicji Obywatelskiej.

Do tej pory Czarzasty nie odpowiedział na oskarżenia.

Źródło cytatu: wprost.pl

Przeczytaj także:

J. Międlar: Towarzysz Czarzasty, Hartman i „gazeta żydowska” w amoku! Plują na mnie i na… Prezydenta [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maksymilian mówi

  Ratyfikacja unijnego Funduszu Odbudowy zapewni Polsce olbrzymie pieniądze. Oczywiście trzeba te pieniądze mądrze wydać i obawiam się, że PiS może sobie nie poradzić. PiS ma duże problemy z wydawaniem unijnych pieniędzy w rolnictwie. A tyle jest jeszcze do zrobienia np. w służbie zdrowia. Czarzasty wymienia sukcesy Lewicy, ale nic nie wspomina o porażkach. Lewica wprowadziła Polskę do Unii oraz księży do szkół…

  1. Egil mówi

   Zapewni zadłużenie sie na pokolenia.

  2. Hammurabi mówi

   Zadłużenie to jedno. Natomiast efekty użycia tych pieniędzy to drugie, trzecie i kolejne.
   Przecież za te pieniądze zlikwiduje się w Polsce np. górnictwo węgla kamiennego. Kto na tym zarobi? Przypomnę, że Do naszego kraju duńska firma Vestas dostarczyła już turbiny o łącznej mocy 2,5 GW, zabezpieczając kontrakty na dostawy kolejnych turbin na 1,2 GW…. W kolejce stoi Siemens, specjalizujący się w produkcji turbin wiatrowych przeznaczonych do pracy na morzu. W blokach startowych już niecierpliwie czeka hiszpańska Gamesa. Póki co – jak informuje Ernst&Young, średni koszt budowy farm wiatrowych w naszym kraju to w przeliczeniu na 1 MW zainstalowanej mocy 6,9 mln zł a mowa o gigawatach, czyli już na powitanie dopisujemy te trzy zera do rachunku, o ile ceny w związku z rosnącym popytem nie wzrosną znacząco.
   To tylko przykład.
   Do ryzyka związanego z tymi pieniędzmi doliczyć trzeba mechanizm ich dystrybucji, oparty na unijnych urzędnikach z mózgami gładszymi od szyby.
   Szef polskiego rządu we wpisie na Facebooku odniósł się do rezultatów szczytu. „Porozumienie, które wynegocjowaliśmy, to podwójne zwycięstwo. Po pierwsze, budżet UE może wejść w życie i Polska otrzyma z niego 770 mld zł. Po drugie – te pieniądze są bezpieczne, bo mechanizm warunkowości został ograniczony bardzo precyzyjnymi kryteriami.
   Zwracam uwagę na słowo „ograniczony”, bo nie jest to tym samym co „uniezależniony”. Historia zaś uczy, że na wołowej skórze trudno by zmieścić wszystkie unijne szwindle.
   Żeby się nie okazało, ze spłacać będziemy to, co dzięki łasce jurovopodobnych kanalii otrzymamy, plus odsetki od całości owych 770 miliardów!

 2. H h mówi

  Czarzasty i Neumann to samo by zrobili bez wyjątku co pisrael, chamy z lewicy i ko, trzeba mieć „jaja” żeby być Polakiem i służyć Polsce a nie diabłowej mamonie i tak zdechniecie prędzej czy później

 3. Mieczysław Boński mówi

  Popis to nie moja bajka ,ale żeby jakiś obrzydliwy komuch co ma za uszami aktywną działalność komuszą,wspieranie łamanie praw człowieka krytykował kogokolwiek . Bezczelność.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.