Witold Gadowski ostrzega: muzułmańskie modły na ulicy to wprowadzanie prawa szariatu

fot. youtube
11

Kilka dni temu na warszawskim Muranowie muzułmanie odprawili modły na podwórku. Dotychczas nie modlili się w Polsce na ulicach. Skąd więc teraz taka ostentacja? Wyjaśnił to dziennikarz Witold Gadowski na swoim vlogu „Komentarz tygodnia”.

„A’ propos tej modlitwy muzułmanów na Muranowie. To moim zdaniem taka sonda próbna tego, jak Polacy będą się zachowywać, gdy muzułmanie wyjdą i będą modlić się publicznie, tak jak robią to na zachodzie Europy. I jak powinniśmy się zachować? Nie możemy dopuścić do tego, żeby muzułmanie publicznie na naszych placach i ulicach modlili się, dlatego że – tu wyjaśniam – w ideologii islamu wszędzie tam, gdzie modlą się muzułmanie, jest ziemia Allacha i obowiązuje prawo szariatu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszyscy ci ludzie, którzy wychodzą na ulice, dają do zrozumienia wszystkim wokół, że prawo szariatu jest dla nich nadrzędne wobec prawa danego kraju. Więc my muzułmanów, tych którzy wychodzą na ulice, musimy przekonać, że w Polsce obowiązuje tylko i wyłącznie prawo polskie i w myśl tego prawa prawo szariatu jest przestępcze. Każdy, kto chce w Polsce uprawiać prawo szariatu, jest przestępcą. A ci, którzy modlą się na placach i ulicach powinni być rozliczani z co najmniej kilku ustaw, m.in. z ustawy o zgromadzeniach, ale także z przepisów porządkowych dotyczących zajęcia pasa drogowego, utrudnienia w ruchu itd. Jest dużo administracyjnych zapisów i prawnych przepisów, które umożliwiają wykorzenienie zawczasu tego nowego zwyczaju.

W Polsce nie ma miejsca dla publicznie modlących się muzułmanów. I nie wynika to z braku tolerancji, czy z braku wolności, ale z tego, że Polak przed szkodą powinien być mądry. To, co się stało w zachodniej Europie, dobitnie pokazuje, że nie możemy dopuścić do takiej sytuacji w naszym kraju. Dlatego powinniśmy z całą surowością tępić przejawy wychodzenia islamu w przestrzeń publiczną. Polska jest krajem chrześcijańskim. I takim pozostanie, czy to się muzułmanom podoba, czy nie. A oni są tu na prawach gości i niech szanują prawa tego kraju, tak jak goście szanują prawa gospodarza. Jeżeli przestaną szanować prawa naszego kraju, powinniśmy ich bezwzględnie stąd deportować. Inaczej znikniemy w powodzi tego, co dzieje się w tej chwili w całej już niemal otaczającej nas Europie.

Jeżeli ktoś uważa, że moje wypowiedzi są szowinistyczne, czy jakkolwiek Antifa je sobie nazwie, proszę bardzo – podajcie mnie do sądu. Będę się bronił sam. A argumentów mi wystarczy i to takich argumentów, które wyciągnę z Koranu, z Siry i z Hadisów. A także z praktyki tego, co muzułmanie robią na zachodzie Europy, a co ja nazywam gangsta-islamem. To wszystko wystarczy mi, żebym bronił się przed sądem, przed tymi, którzy będą uważali, że jestem szowinistą. Ale nie odpuszczę tego poglądu i będę do niego przekonywał każdego, kogo spotkam.

Źródło: youtube

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Dziwnie i symptomatycznie przemilcza Gadowski olbrzymią rolę Żydów w nowej fali islamizacji Europy. Czyżby i on ?!

  1. Bożena mówi

   Pan Gadowski porusza sprawę Islamistów,więc niech Pan spostrzegawczy pisze na temat!.A to co pisze red.Gadowski jest bardzo „na czasie”,bo niby w Polsce nie ma Islamistów,czujemy się bezpiecznie…a tu masz ! Modły sobie publicznie wygłaszają .A co by było gdyby to katolicy swoje modły u nich w kraju wygłaszali na ulicach.?Zaczepiają turystów -zwłaszcza kobiety,ubrane wg.nich nieodpowiednio ! Musimy być czujni przed czasem,aby nie dopuścić do sytuacji jakie dzieją się w Niemczech ,Francji i innych krajach Zach.Europy !

 2. Marek mówi

  To nie jest pierwsza taka akcja z modlitwami muzułmanów na ulicy. Kilka lat temu, kiedynie było jeszcze aż takiej nawałnicy tzw. uchodźcow byłem świadkiem modlitw kilkunastoosobowej , mieszanej grupy z starszym na czele, którzy przez kilka godzin siedzieli i modlili się w parku Olszyna na warszawskich Bielanach.Nie tamowali ruchu, nie zajmowali miejsca o szczegolnym znaczeniu…

  1. goj mówi

   i co?I nic im sie nie stalo?!to za chwile bedzieic miec pelno wyznawcow falszywego proroka pedofila

 3. goj mówi

  pierwsze pytanie skad sie wziely psubraty w parszawce?podobno czerwoni od pisuarow ich nie wpuszczaja,a w lubelskim tez taki numer chcieli odwalic tylko,ze tam bisurmanom wyslali ekipe”remontowo-budowlana”i wiecej im to juz do glowy nie przychodzi.
  a generalnie Gadowski ma racje.Najpierw przejma pokoj,nastepnie mieszkanie,dom, blok osiedle itd, wiec trzeba ich pogonic jak najszybciej!Nie wiem gdzie sa kibole cwelki i co robia

  1. Lena mówi

   Popieram ma Pan w 100% rację . Ja i moja rodzina jesteśmy od półtora roku w Polsce, wróciliśmy z powodu muzułmanów. Na co dzień gwałty porwania dziewczyn, dziewczynek i nic nie piszą o tym w gazetach nic nie mówią w wiadomościach jest po prostu niebezpiecznie. U nas ludzie się boją ale jak będziemy się bać to będzie tak samo jak w Niemczech.

 4. Julie mówi

  A co sie stanie jesli bydlo nie poslucha. Co wtedy ?

 5. Elżbieta mówi

  Każda zmiana przynosi pewnego rodzaju stres. W Polsce specjalistą od Prawa Szariatu jest Tomasz Miśkiewicz, warto by się skonsultować przed przyjęciem islamu.

 6. Mirosław mówi

  Jestem ateista jeżdżę po świecie i widze jak ludzie modlą się w różnych miejscach takich jak np ulica czy parking.jak dla mnie nie ma w tym żadnego problemu . Ale znajdzie się taki Witold który ma problem ze w Polsce maja takie rzeczy miejsce . Bo jest małomiasteczkowy i jest (gorolem).
  Dla mnie jest pajacem szukającym popularności .

 7. Mirosław mówi

  Prawo szariatu !? A jak ktoś się modli w kościele , cmentarzu lub przy krzyżu na drodze? To tez są miejsca publiczne ! To czyje jest to prawo ? Znawco religijny . Wtedy to może jest prawo fitolda?

 8. Mirosław mówi

  W Polsce tylko słychać od nauczycieli ze nauczyciel na zachodzie zarabia tyle ? A pielęgniarka w Norwegii tyle . Chcecie Europy zachodniej ich pieniędzy ale jak trzeba tez dźwignąć tez na barki jakiś problem to wtedy Polska dla Polaków .
  Ale mądrale są w tym kraju !
  Druga Anglia i jej brexit

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.