[WIDEO] Trzy kolejne fałszywe akty oskarżenia KOMENTARZ

Fot. YouTube/ screen
20

Media głównego nurtu, takie jak gazeta Wyborcza czy Wirtualna Polska starają się na siłę kryminalizować osobę Jacka Międlara. Redaktor zaznaczył, iż media stosują w tym celu szereg zabiegów – od pisania „Jacek M.” aż po zasłanianie jego oczu czarnym paskiem, jak ma to miejsce w przypadku kryminalistów. „Nagrywam dla Państwa komentarz na żywo, w związku z tym, co dzieje się wokół mojej osoby. Nie jestem Jacek M., jestem Jacek Międlar” – podkreśla autor. „Więcej, niż półtora tygodnia temu odbyła się rozprawa w związku z pierwszym aktem oskarżenia wystawionym przez niejaką prokurator Justynę Trzcińską. Był to akt spreparowany, fałszywy, wycięty i wymyślony przez Gazetę Wyborczą. Na tej podstawie, prokurator chciała skazać mnie na trzy miesiące pozbawienia wolności. Na szczęście, sędzia zwrócił uwagę na fakt, iż akt oskarżenia został sfałszowany i spreparowany. Mimo to, GW nadal pisze kłamstwa. Czekamy na uprawomocnienie wyroku.”

„Prokurator Justyna Trzcińska wystawia talmudyczne akty oskarżenia. Teraz, z jej autorstwa powstały kolejne dwa akty oskarżenia. Małgorzata Szymańska również oskarżyła mnie, w związku ze spotkaniem autorskim z 2018 roku. Wskazała na wyimaginowane intencje (…) i rzekome wzbudzanie nienawiści w audytorium. Szanowni Państwo, w tej sprawie już złożyłem wniosek o umorzenie postępowania. Szymańska wskazała na to, iż fakty podawane przeze mnie były mową nienawiści.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Dwa kolejne akty oskarżenia: jeden za krytykę Tadeusza Mazowieckiego (…), który chwalił mordowanie Żołnierzy Wyklętych i domagał się jego ekskomuniki. Według prawa cywilizowanego, nieboszczyk nie może zostać znieważony. Powinna wiedzieć to prokurator (…). Nie ma czegoś takiego, jak znieważenie nieboszczyka według prawa karnego. ETPC mówi, iż palić wizerunki polityków można. Jeszcze jeden akt oskarżenia postawiono mi za stwierdzenie, iż „żydowskie synagogi na polskim terytorium są wyrazem naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności”. W ubiegłym tygodniu zostałem ukarany 3 tysiącami grzywny.”

Sąd wysłał powiadomienie o rozprawie na stary adres. Dwukrotnie nie stawił się również na rozprawy innego człowieka. Jacek miał rzekomo nie pisać usprawiedliwień i nie składać wniosków o pomoc prawną. Pracownica sądu wmawiała mu, że sąd żadnych dokumentów nie posiada. Jest to wierutne kłamstwo ze strony sądu. „Jest to instytucjonalne nękanie” – stwierdza redaktor. Zauważa również, iż jako zwykły obywatel nie może dowieść swojej niewinności i zawartości przesyłki, w której znajdowały się listy. Wszystko to zmierza do finansowego zniszczenia osoby niewygodnej dla systemu. 31 marca odbędzie się rozprawa kryminalisty, który ukradł 800 tysięcy złotych. Pozwał on Jacka Międlara za nazwanie go „oszustem”. Jacek otrzymał 14 kopert pism z sądów. Jego wnioski zostały schowane „do szuflady”, kolejne wyimaginowane oskarżenia sypią się z prokuratury a ABW skonfiskowało jego mienie. „Jeśli to nie jest nękaniem, to co nim jest?”- zapytuje Jacek.

Źródło: YouTube/ wPrawoPL

Przeczytaj również:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Boję się cokolwiek napisać. Przeżyłem Hitlera, Stalina i Tuska i jeszcze nigdy tak się nie bałem, jak teraz.

 2. Historyk mówi

  Jest wolność wypowiedzi , ale nie ma gwarancji wolności po wypowiedzi.

  1. Kowal mówi

   dobre….

 3. Ja mówi

  Państwo stalinowskich kolaborantów i parchów – III RP – nie będzie przecież dawało Międlarowi orderów.

 4. Marek mówi

  W Pana przypadku prawo nie działa. Żydostwo decyduje, co ma byś i tyle. Radziłbym się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni. Pozdrawiam serdecznie

 5. RobertC mówi

  Gdybyś Jacku urodził się w Rasie Panów, najlepiej – w pasorzydo-dynastii rządzącej POLIN [np.: Matthias and Kornel Muravetsky], to funkcjonariusze trzyliterowych agencji chronili by Cię własną piersią wokół pręgierza, by NIC Ci się nie stało [https://gazetawroclawska.pl/siostrzeniec-premiera-morawieckiego-organizuje-protest-przeciw-tvp-i-pis-wzywa-pod-pregierz-we-wroclawiu/ar/c1-14771174 :?], a nie wjeżdżali Ci na kwadrat!

  P.S. Na Poczcie, gdzie POPRZEDNIO mieszkałeś – dajesz zlecenie, by przekierowywano listy na Twój nowy adres! W ten sposób unikniesz niemiłych zaskoczeń, gdyby sąd chciał powtórzyć „numer” z adresem.

 6. Śmieszek mówi

  Też uważam, że zarzuty prokuratorskie to przesada. Dobru spowiednik albo terapeuta tu jedynie pomoże.

 7. Śmieszek mówi

  Robercie, to że czujesz się w swoim kraju jakimś podludziem czy niewolnikiem jest wyłącznie efektem twoich kompleksów. Rasy panów co tobą rządzi sobie nie wymyślaj, zamiast tego zacznij pracować nad obszarami, gdzie masz deficyty intelektuakne, ot np. nad ortografią.

  1. RobertC mówi

   Dowcip z kuluarów POLIN-kneSejmu [cytuję]:
   >”Nic o nas – bez nas, czyli o Polakach – bez Polaków… TVP(iS)-debata przedwyborcza:
   – Adrian preżydęt Duduś-Kornhauser: „Szalom”
   – Adrian тaвapищ Zandberg: „Towarzysze”
   – Grzegorz rebbe Braun: „Szczęść Boże”
   – Matti „Kłameusz” Muravetsky: „Alejchem”
   – Żydosław Kalkstein-Kaczafi: „Szema”
   – Krzysztof Bosak vel Mordechaj Jajko vel Onan Barbarzyńca: „Aj waj”
   – Jonasz Koran-Mekka vel Ozjasz Goldberg: (śpiąc) „Hrrr, hrrr”<

  2. Śmieszek mówi

   Hahahahahahahahahahahaha, Robert, ty to masz poczucie humoru!:) Lepsze niż Karol Strasburger:)

  3. W K mówi

   Ta prokurator daje się wykorzystywać, a to dla niej też nie jest dobre. Ona na starość to zrozumie i zmdrzeje.

 8. roman mówi

  nie należy wysyłać wniosków lekkomyślnie pocztą tylko składać bezpośrednio w sądzie przy czym jeden egzemplarz dokumentów z pieczątką sądową jako dowód złożenia pisma zostawić sobie

  1. Karol mówi

   Czy ty kolego zrozumiałeś, że to są wnioski do sądu dziesiątki kilometrów oddalone od Jacka?

  2. Tomek mówi

   Wnioski „dziesiątki kilometrów od Jacka oddalone?” Czy może sąd dziesiątki kilometrów od Jacka oddalony?

   Nie wiem, bo nic nie pasuje – we Wrocławiu się sprawa toczy, tak na moje oko.

 9. Obywatel GC mówi

  z Torunia poszły do Wrocławia w sumie cztery polecone=skargi na działanie p.Trzcińskiej (pożal się Boże).
  Po ile podobnych wysłaliście Państwo w ramach realnego wsparcia? pozdrawiam.

 10. Rafał xxx mówi

  POLSKA JAKO JEDYNA W EUROPIE NIE PODPISAŁA „KARTY PRAW PODSTAWOWYCH”. Wie pan co to znaczy???

  Panie Jacku. Wszyscy Polacy (oprócz ich swoich) są niszczeni od zakończenia II Wojny Światowej w tym kraju przez wyszkolonych na stalinowskim programie nauczania, oraz późniejszego szkolenia ludowych prokuratorów i sędziów mafijnych (na szczęście nie wszystkich), oraz milicji zwanej policją. Oni będą pana niszczyć ile wlezie i nie tylko pana. Zastanawiałem się czy czasami się z panem nie spotkać i nie porozmawiać. Mam kilka pomysłów na tą bandę. Jednym z nich jest informowanie o takim stanie rzeczy mediów zagranicznych przedstawiając im przykłady takiego nękania. Należy to robić w sposób rzetelny i podając odpowiednie przykłady. W takich krajach jak Francja, Niemcy, Norwegia, czy Szwecja tego typu zachowania w stosunku do obywateli nie są możliwe. Owszem też łamią co raz więcej praw, ale coś takiego jest dla nich szokujące. Polscy bandyci w togach polskich mediów się nie boją bo mają ich w kieszeni. Publikacje na zachodzie nie maj to też nic wspólnego z patriotyzmem. Nie donosimy tu przecież na nikogo do instytucji, tylko przedstawiamy problem społeczny do publikacji co naprawdę się tu dzieje bo oni o tym nie wiedzą i mają mętne przekonanie o naszym systemie sądowniczym. Musimy ich potępiać tam gdzie coś takiego jest niedopuszczalne, karygodne i oburzające. Trzeba walić nazwiskami i ich „dokonaniami” zbrodniczymi w niszczeniu, nękaniu oraz rujnowaniu ludziom życia. INACZEJ SIĘ NIE DA. W Polsce artykuł jest na wszystko. Nic już nie można. Jest to system tak skonstruowany, aby wszystkich trzymać za mordę. Gorzej niż za komuny. I to nie są żarty.

  POLSKA JAKO JEDYNA W EUROPIE NIE PODPISAŁA „KARTY PRAW PODSTAWOWYCH” (Oprócz Anglików). Wie pan co to znaczy???
  Anglicy też jej nie podpisali, ale oni mają prawo Anglosaskie dużo lepsze i starsze niż to na kontynencie, więc oni raczej w drugą stronę, jeśli rozumie pan o co mi chodzi.

  Nigdy nie podaję swoich danych bo z tą mafią trudno walczyć i nie można im dawać takich informacji do przechwycenia, stąd nie podałem tu swoich prawdziwych danych. Proszę tylko o komentarz i zapamiętanie tego postu bo się na niego kiedyś powołam jak może będę miał kiedyś okazję pana spotkać. Chcę też podziękować za wytrwałość w słusznej walce. Wiem, że to niewiele z mojej strony, ale chociaż tyle. Ja mam bardzo zbliżone poglądy do pana. A przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli pan się podda, to kto będzie walczył tak jak pan??? Nie widzę tu nikogo o takim potencjale. Na dodatek jest pan księdzem. To jest niesamowity atut. Szczególnie jeśli chodzi o prawdomówność i manipulację (jej brak).

  Pan ma czyste serce i dusze. Nikt nie jest bez grzechu bo ponosi nas czasami, ale jesteśmy ludźmi i musimy się bronić, a to też jest czasami element naszej zakodowanej obrony. Dla mnie jest pan oprócz takich ludzi jak Julian Assange, Edward Snowden tym, który zasługuje na największy szacunek i ci dwaj, których wymieniłem przed panem są moimi idolami i symbolami walki o prawdę, Jest jeszcze nasz Jan Paweł II. Ale ja tu mówię o zwykłych ludziach co to są jednostkami bez potężnej maszyny państwowej mającej narzędzia z naszych podatków, czyli de facto płacimy naszym oprawcom, żeby nas nękali. Zdarzyło mi się kilka razy bronić pana przed ludźmi, którzy nie zgadzają się z pana opiniami. Nie interesuje mnie to, że mi się dostawało. Ważne, że umiałem pokazać argumenty, choć czasem jak rozmawiam to tak jak z zombi, albo ze ścianą. Bo są ludzie o dużej zakłamanej naturze i szkoda na nich czasu, chociaż może tylko tak mi się wydaje.

  1. Tomek mówi

   Rafał, czy ty się dobrze czujesz? Tej karty nie podpisaliśmy dlatego, że otwierała furtkę do legalizacji małżeństw gejowskich. A nie dlatego, żeby obywateli gnębić. I poza nami nie tylko Anglicy, ale również Czesi nie podpisali.

 11. Anton mówi

  Panie Jacku. Każde uderzenie w Pana osobę jest nagrodą za dobrze dla Polski wykonaną robotę. Z radością niech Pan przyjmuje obelgi i oszczerstwa. To prawdziwe ordery zasługi, warte więcej niż „Order Orła Białego”.
  Niech Pana Bóg prowadzi.

 12. ryszard mówi

  Panie Adamie pozdrowi Pan brata w Szwecji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.