[WIDEO] „Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysięzcą.” Po wyroku ws. Frasyniuka zadymiarze z opozycji poczuli się bezkarni

Paweł Kasprzak/fot. twitter
10

Łamiemy prawo świadomie, wypowiadając posłuszeństwo władzy. Chcemy tej prawdy bronić przed sądem, chcemy też, by pod sąd trafiły czyny Andrzeja Dudy, które znieważają godność RP – ogłosili zadymiarze z opozycji, zwani Obywatelami RP.

4 marca 2020 podczas zorganizowanej przez siebie pikiety w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim awanturnicy rozłożyli 10-metrowy baner z wielkim napisem: „Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysięzcą”. Pod hasłem umieszczono 66 podpisów „obywateli”, którzy deklarują, iż oświadczają to ze świadomością art. 135 § 2 Kodeksu Karnego: „Kto publicznie znieważa Prezydenta RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Domyślać się można, że łamanie prawa z pełną premedytacją to efekt wyroku, który kilka dni temu usłyszał awanturnik Władysław Frasyniuk, który mimo fizycznego ataku na funkcjonariusza policji na służbie nie usłyszał wyroku skazującego. W pikiecie uczestniczyło zaledwie 30 osób. Paweł Kasprzak, przewodniczący grupce tzw. Obywateli RP, skarżył się dla skrajnie lewicowego portalu, że policja zarekwirowała im baner.

#Warszawa5 marca 2020 r. Dzisiaj kolejnym protestem przypominamy, że to od decyzji Andrzeja Dudy rozpoczęło się demolowanie praworządności w Polsce i zawłaszczanie przez partię rządzącą władzy sądowniczej. Pod zdaniem „Andrzej #Duda jest kłamcą i krzywoprzysięzcą” widnieje 66 podpisów obywateli.Cz. 2#WolneSądy#WolnaProkuratura#WolneMedia#Konstytucja#WyPAD2020#DudaExit#VideoKOD Jeśli chętnie oglądasz, proszę dorzuć się do kosztówhttps://zrzutka.pl/ckved6

Posted by Video-KOD on Thursday, March 5, 2020

Czy ktoś w końcu ukróci tych prostaków, z polakożerczymi działaczami LGBT włącznie? Więcej tutaj:

[WIDEO] PILNE! Działacz LGBT podpalił oraz podeptał flagę Polski i Watykanu! Po godzinach „odprawia msze”! Narodowcy z Opola zawiadamiają prokuraturę i zapraszają na manifestację!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. popis out ! mówi

  Kolejna udawana „kłótnia” w POPiS-ie.

 2. AS mówi

  Tzw. wojna w rodzinie. Lepiej nie zajmować stanowiska w tejże sprawie, gdyż i tak w końcowym rezultacie można wyjść na idiotę. A z tym lepiej poczekać.
  Ci co wiedzą potwierdzą, a ci, którzy jeszcze nie wiedzą, niech szukają. W naszej łacińskiej cywilizacji poza Dobrem i Pięknem jest Prawda. Warto szukać.

 3. Robert mówi

  66 to o 6 zamało,żeby się diabelską awanturę wywołało we wspólnym rytuale

 4. Robert mówi

  Andrzej jest weak,jak skurczybyk

 5. figi mówi

  Bazują na Magdalence, że swój swego nie ugryzie, w końcu taka była umowa, która obowiązuje wszystkich parchów w Polin.

  1. Jan K. mówi

   Qrwa, taka jak ty, która gloryfikuje Hitlera, nie ma żadnego prawa wypowiedzi. Po staropolsku ci gnoju powiem – wyp..laj.

  2. Jan K. mówi

   Napisz kolejny post chwalący Hitlera, naziolu.

  3. Jan K. mówi

   Napisz coś chwalącego Hitlera może jeszcze raz, zasrany nazisto.

  4. Jan K. mówi

   Nazista chwalący Hitlera

  5. Jan K. mówi

   Naziol

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.