SKLEP-WPRAWO.PL

[WIDEO] „Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysięzcą.” Po wyroku ws. Frasyniuka zadymiarze z opozycji poczuli się bezkarni

Paweł Kasprzak/fot. twitter
10

Łamiemy prawo świadomie, wypowiadając posłuszeństwo władzy. Chcemy tej prawdy bronić przed sądem, chcemy też, by pod sąd trafiły czyny Andrzeja Dudy, które znieważają godność RP – ogłosili zadymiarze z opozycji, zwani Obywatelami RP.

4 marca 2020 podczas zorganizowanej przez siebie pikiety w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim awanturnicy rozłożyli 10-metrowy baner z wielkim napisem: „Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysięzcą”. Pod hasłem umieszczono 66 podpisów „obywateli”, którzy deklarują, iż oświadczają to ze świadomością art. 135 § 2 Kodeksu Karnego: „Kto publicznie znieważa Prezydenta RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Domyślać się można, że łamanie prawa z pełną premedytacją to efekt wyroku, który kilka dni temu usłyszał awanturnik Władysław Frasyniuk, który mimo fizycznego ataku na funkcjonariusza policji na służbie nie usłyszał wyroku skazującego. W pikiecie uczestniczyło zaledwie 30 osób. Paweł Kasprzak, przewodniczący grupce tzw. Obywateli RP, skarżył się dla skrajnie lewicowego portalu, że policja zarekwirowała im baner.

#Warszawa5 marca 2020 r. Dzisiaj kolejnym protestem przypominamy, że to od decyzji Andrzeja Dudy rozpoczęło się demolowanie praworządności w Polsce i zawłaszczanie przez partię rządzącą władzy sądowniczej. Pod zdaniem „Andrzej #Duda jest kłamcą i krzywoprzysięzcą” widnieje 66 podpisów obywateli.Cz. 2#WolneSądy#WolnaProkuratura#WolneMedia#Konstytucja#WyPAD2020#DudaExit#VideoKOD Jeśli chętnie oglądasz, proszę dorzuć się do kosztówhttps://zrzutka.pl/ckved6

Posted by Video-KOD on Thursday, March 5, 2020

Czy ktoś w końcu ukróci tych prostaków, z polakożerczymi działaczami LGBT włącznie? Więcej tutaj:

[WIDEO] PILNE! Działacz LGBT podpalił oraz podeptał flagę Polski i Watykanu! Po godzinach „odprawia msze”! Narodowcy z Opola zawiadamiają prokuraturę i zapraszają na manifestację!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. popis out ! mówi

  Kolejna udawana „kłótnia” w POPiS-ie.

 3. AS mówi

  Tzw. wojna w rodzinie. Lepiej nie zajmować stanowiska w tejże sprawie, gdyż i tak w końcowym rezultacie można wyjść na idiotę. A z tym lepiej poczekać.
  Ci co wiedzą potwierdzą, a ci, którzy jeszcze nie wiedzą, niech szukają. W naszej łacińskiej cywilizacji poza Dobrem i Pięknem jest Prawda. Warto szukać.

 4. Robert mówi

  66 to o 6 zamało,żeby się diabelską awanturę wywołało we wspólnym rytuale

 5. Robert mówi

  Andrzej jest weak,jak skurczybyk

 6. figi mówi

  Bazują na Magdalence, że swój swego nie ugryzie, w końcu taka była umowa, która obowiązuje wszystkich parchów w Polin.

  1. Jan K. mówi

   Qrwa, taka jak ty, która gloryfikuje Hitlera, nie ma żadnego prawa wypowiedzi. Po staropolsku ci gnoju powiem – wyp..laj.

  2. Jan K. mówi

   Napisz kolejny post chwalący Hitlera, naziolu.

  3. Jan K. mówi

   Napisz coś chwalącego Hitlera może jeszcze raz, zasrany nazisto.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.