Wicepremier Gowin: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego” [WIDEO]

Jarosław Gowin/ fot. screen
62

Ciekawych rzeczy dowiadujemy się w związku z obchodami rocznicy Marca’68. Najpierw prezydent Duda poprosił o wybaczenie „wypędzonych”, potem ambasador Izraela stwierdziła, że nawet Związek Radziecki nie był tak zły dla Żydów jak Polska, a teraz mamy oświadczenie wicepremiera Jarosława Gowina: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzna narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”.

Internauci skomentowali tę nową definicję Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Ciekawe, który z tych narodów reprezentuje pan Gowin?

Tak to jest kiedy sublokator przejmuje prawo własności do twojego mieszkania.

Gość w domu jest tylko gościem. Nawet jeśli zasiedzi się w domu gospodarza 700 lat, nigdy nie będzie jego współwłaścicielem.

Panie @Jaroslaw_Gowin to kiedy będzie POLIN zamiast Polski. Wydaje mi się że trzeba już was pozbawić mandatu rządzących. Proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich Polaków, bo nikt nie dał panu takich uprawnień!!!

Wreszcie dowiedziałem się dlaczego resortowi żydzi w latach 1944-56 mordowali tak zajadle Polaków, żydzi ci bronili swojej ojczyzny bo Polska to ich ojczyzna.

Ojczyzną narodu żydowskiego jest Izrael tłumoku.

Rabin Polski: „Jerozolima jest stolicą Żydów od 3 tys. lat!.” A tam gdzie stolica tam ojczyzna. Polacy w Anglii podobnie uważają za swoją stolicę Warszawę a nie Londyn.

Ci nasi dygnitarze dzisiaj POszaleli…

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  W dzisiejszym świecie,kto nie odda części swojego kraju Żydom,nigdy nie dostanie swojej działki na marsie

 2. Polak mówi

  Ludzie. Trzeba wyjśc na ulice tak nie może być . Polska jest polakòw a żydzi zawsze działali na szkoda tego kraju panie aj waj

 3. Krzysiek mówi

  Gowin chyba ci się parchu narody pomyliły.

  1. Teresa mówi

   Gowin,Gliński,Kaczyński,Morawiecki….a wczoraj w programie chyba Alarm,w kazdym bądź razie w tym co było o podpaleniu synagogi w Warszawie,pokazywali migawki z tej synagogi i modlących się tam mężczyzn.Zgadnijcie kto tam był?Zauwazyłam tam nieżyjącego już Jacka Kuronia,niejaki Marek Siwiec też tam był,zakładał sobie jarmułkę na głowę.Zapewne większość(a może wszyscy 🙁 ) biegają do synagogi,w świetle fleszów podczas oficjalnych uroczystości stoją w chrześcijańskich świątyniach w pierwszych rzędach,ba,nawet do Komunii św idą.Co za przewrotność.Dwóm panom służą,a Jezus powiedział że nie można dwóm panom słuzyć.Podobnie dziś Morawiecki klękał w Ostrej Bramie przed obrazem Matki Bożej.Ciekawe czy faktycznie się modlił czy tylko udawał,wszak w talmudzie żydowskim Maryja jest szkalowana,nazywają ją Miriam fryzjerka i że miała wiele stosunków seksualnych,a ojciem Jezusa był jakiś żołnierz rzymski.

 4. Pol mówi

  Ma Racje my robole polacy . I aktorzy politycy sedziowi dziennikarze tv czyli żydzi

  1. Teresa mówi

   I tworzą ci aktorzy szopkę dla gojów,aby wierzyć że oni Polacy,katolicy i że dobro Polski mają na sercu.Taka gra….w końcu może oskara dostaną

 5. Venom mówi

  Cała prawda na temat tej partii wychodzi na jaw. Tak naprawdę to nie PiS zmienia Polskę, nie jego dziennikarzyny, często marne, tłumaczące rząd z każdej najgorszej decyzji, niesamodzielne jednostki( pfu) tylko Polacy. Przede wszystkim to My wybraliśmy PiS i My możemy go odwołać. Wybierając PiS – daliśmy sobie czas na to żeby wkrótce wybrać partię prawdziwych Polaków, nie umoczonych jak prawdopodobnie ci z PiS, o mentalności partyjniaczków. Wybierając PiS, a nie PO – zatrzymaliśmy niszczycielską głupotę Platformy i N. czy PSL, ale nie zatrzymaliśmy Polaków o mentalności sługusów, którzy żeby być u władzy nad innymi – będą dawać co bardziej wartościowe rzeczy swojemu panu. Żeby tylko rządzić, tak jak im jakiś pogański bożek w wizjach przekazał. Jak Kaczyński chce mieszkać w tym swoim domku, udając normalnego Polaka, to niech w nim sobie mieszka. Polakom bylejakość jest niepotrzebna. Dobrze – pozytywy z wyboru PiS są – to po prostu mniejsze zło na trudne czasy, ale do celu niedaleko. Na pewno bliżej niż dalej, mimo wszystko. W końcu jest realna wolność słowa – dopóki Youtube czy inne badziewie nie zablokuje, co rządu oczywiście nie obchodzi. Ale można mieć swoją stronę – z pomocą prawdziwych Polaków.

 6. Ania mówi

  To i Izrael jest ojczyzną dwóch narodów. Polaków i Żydów. To kiedy Polacy przejmują władzę w Izraelu podobnie jak Żydzi przejęli w Polsce ? Tylko proszę mi tu bez antypolonizmu I antykatolicyzmu bo kary za nie będą obowiązywać w Izraelu na zasadzie wzajemności. I od tego roku w knesecie dzielimy się jajkiem wielkanocnym, a na Boże Narodzenie śpiewamy kolędy przy choince.

  1. jolka mówi

   Taaaak chciałbyś!, to dlaczego żyd Daniels nie dzielił się opłatkiem z Dudą, tylko było
   PO żydowsku, a później nic? Prezydent powinien się wstydzić, bo to poddaństwo, uczestniczyć z prywatną osobą w święcie żydowskim!

  2. zj mówi

   Wiec pozostaja tylko NARODOWCY! Powinny byc przyspieszone wybory,aby p.Duda nie zdazyl wydac wszystkich „kluczy” do bram Polski ,zydom.

 7. Anonim mówi

  Sytuacja staje się coraz bardziej jasna, Duda, Gowin kto następny…
  Tylko gdzie i czy pozostanie chodź trochę miejsca dla Polaków.
  Narodzie Polski obudź się jeżeli jeszcze istniejesz ! ! !

  1. goj mówi

   Kto następny? Weź listę wszystkich posłów i wykreśl z listy Roberta Winnickiego, bo to jedyny Polak w Sejmie.

  2. goj mówi

   No, może jeszcze kilku, ale nie mam pewności.

  3. z-k mówi

   przeciw dotacji na kirkut głosowali jeszcze (poza p. Winnickim) posłowie: Jóźwiak, Kobylarz i Skutecki a w poprzedniej kadencji przeciw polskim rentom dla żydów poszkodowanych przez III Rzeszę i żydobolszewizm tylko poseł Wipler ale zaraz został wyeliminowany z życia publicznego

 8. aalfa.oomega mówi

  Przed wojną 1939-1945 tylko około 15% Żydów znało język polski! Dla ilu z nich była to Ojczyzna?
  Planowany cel: 'połączenie’ obu państw. W tym celu JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w miarę niedalekiej przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 9. Andy.Strong mówi

  Czy Gowinowi we łbie się porąbało z powodu długiego terminowania w UW i PO?
  Czy takich potrzebuje prezes?
  Wymieńcie mi jednego Żyda z UB, który uratował Niezłomnego przez torturami dokonywanymi przez bestie?
  Wymieńcie jednego młodego Polaka-katolika promowanego na stanowisko w dzisiejszej administracji państwowej???

 10. Kryspin mówi

  Bardzo dziękujemy za dokonania tzw. Dobrej Zmiany. Tym ludziom kompletnie odwaliło. Jeszcze bardziej niż PO. To hańba żeby na Naszych oczach oddawać polski majątek żydom. Nie mogę już patrzeć na tego Gowina, Glińskiego, Morawieckiego. Tych dup…o..włazów. Ten cały układ obżydliwy układ magdalenkowy. POLACY – obudźcie się.

  1. gtg mówi

   zapierdala dopalacze, dlatego we łbie mu tak pomieszało, poza tym nie ma napleta…

  2. marju73 mówi

   Chanukę.

 11. goj mówi

  WIELKA POLSKA FASZYSTOWSKA! Nigdy więcej żydowskiego ścierwa!

  1. Teresa mówi

   I po co ten wpis?Jesteś prowokatorem PO,PIS czy KOD?A może obywatelem RP?

  2. Goj mówi

   Jestem desperatem, który uważa, że w obecnej sytuacji Polski, jest to najmniejsze zło. Jeśli uważasz inaczej, to mocno się zastanów. Nie popieram tego ustroju, ale to nasza jedyna szansa na przetrwanie – tak jak jaszczurka odrzuca ogon, by przeżyć, tak samo my powinniśmy na jakiś czas zacisnąć zęby, żeby przeżyć. Po to ten wpis.

  3. extera mówi

   Jesteś zwykłym prowokatorem. Robisz wszystko, aby ściągnąć na nas kłopoty.

  4. michu mówi

   Jakie kłopoty?

  5. Teresa mówi

   Goj,jaki z ciebie goj skoro myślisz jak Żyd.Oni też tak myśleli:co tam inni moi pobratymcy,sprzedam kilku,kilkunastu,może kilkuset,a ja się uratuję,zgodnie z prawem żydowskim.I tak robili,sprzedawali swoich nagminnie.Ale my Polacy nie żyjemy zgodnie z prawem żydowskim,my żyjemy zgodnie z prawem chrześcijańskim,zło zwyciężajmy dobrem.Wszak Jezus powiedział „Nie lękajcie się,jam zwyciężył świat” Dlatego wierzę,że pomimo zakusów żydowskich,nie uda im się naszego narodu zniszczyć i zabrać nam państwa.Jesteśmy po intronizacji,Pan sam bedzie za nas walczył.

  6. Teresa mówi

   Uświadamiajmy w naszym otoczeniu,pokazujmy fakty,może artykuły,filmy,edukujmy członków naszych rodzin,znajomych,aby nasz naród przejrzał na oczy i nie dał się złapać na łapówki typu 500 plus.Wazne też jest aby na przyszłych wyborach była alternaywa wyboru,a nie tylko PO-PIS-PSL-SLD-Nowoczesna-Kukiz i Razem.Powinna powstać prawdziwie polska narodowa partia

  7. Teresa mówi

   Myślę że zydki sami chcą abyśmy się na nich rzucili,aby potem nas oskarżyć o pogrom żydowski.Nie dajmy się w to wciągnać,nie pozwólmy brudzić sobie rąk cuchnącą żydowską krwią

 12. Piotrx mówi

  Informacja z 2012 roku

  „Opinie, że Polską rządzą masoni mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co publikacje prasowe o wpływach Opus Dei” – powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik Jarosław Gowin, minister sprawiedliwości, odnosząc się do słów abpa Michalika, który w liście pasterskim napisał, że Kościół jest atakowany przez różne środowiska libertyńskie, ateistyczne i masońskie…… ”

  No to teraz jest wszystko jasne …

 13. goj mówi

  Aż się płakać chce, mimo że jestem mężczyzną, który dużo w życiu zniósł. Czuję się właśnie, jakby mi żydzi całą rodzinę wymordowali – całe żydzie harują jak woły i nawet na stare lata nie będą mogli odpocząć, bo będą niewolnikami i szczurami laboratoryjnymi żydostwa.

 14. Mr. ?? mówi

  Bo z francji, niemiec … uciekają przez muzułmanów, zwolenników Palestyny
  niektórzy chcą tu robić POLIN, przynajmniej do czasu gdy muzułmanie tu nie przyjdą
  okradzenie Polski ustawa 447, roszczenia,
  Greater Israel aż do Turcji, kolejne wojny zadłużone USA pomoże

 15. XXXXXXXXXXXXXXXXXX mówi

  skoro ZSRR tez mial konflikt z Izraelem w 68 roku i nie wypedzal zydowskich obywateli to znaczy ze byl lepszy od Polski ,, w latach 45 -53 w UB BYLO 2 proc. polakow pochodzenia zydowskiego reszta Polacy kraju w ktorym po 700 latach nadal nie mozna czuc sie OBYWATELEM TO JEST KRAJ KTOREGO NALEZY SIE BAC !!!!!!!!!!!!!!! W takiej kanadzie OBYWATELEM ZOSTAJE SIE PO 3 LATACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W USA PO 7

  1. Ania mówi

   Jeśli Polska jest krajem, którego należy się bać, to dlaczego jest was tutaj zatrzęsienie, zawsze się tu pchaliście i nadal się pchacie ? Odpowiedz choć raz logicznie, filucie.

  2. Ada mówi

   Ten x do n-tej potęgi zapomniał o jednym – niech policzy, jeżeli da radę, ilu jego pobratymców ma obywatelstwa od wieeelu lat, a to za przyczyną przyjęcia polskich imion i nazwisk, chrztów, małżeństw mieszanych itp.szczególnych kÓmbinacji. Nic dziwnego, ze przy takiej „zręczności” weszli we wszystko i wszędzie, najpierw za plecy Polaków. A później, gdy już nas dobrze poogryzali, dało się słyszeć – spieprzaj dziadu!
   Mało mu???
   My byliśmy zawsze POLSKIE PANY!!! A resztę powinien sobie dośpiewać.

  3. michu mówi

   ZSRR był bardziej miłosierny i w ogóle nie wypędzał swoich „obywateli” a wprost przeciwnie ;). Jak ktoś miał wysokie tam stanowisko to i tak by się wypędzić tak łatwo nie dał :). Tylko 2% na pewno? W wolnej Polsce obywatelem można było zostać bardzo szybko, pod warunkiem, że się nie kolaborowało z wrogami, dlatego niektórzy (np Tatarzy) mogli zostać obywatelami od razu, a u niektórych choć zostali gościnnie przyjęci to trochę zeszło (sami wiedzieli z kim się utożsamiają)

  4. sten mówi

   XXXXXX Podaj jeden kraj od starożytności do teraz w którym mieszkaliście i nie doprowadziliście do wściekłości i szału gospodarzy ….wystarczy mi jeden !

 16. Zbyszek Kr. mówi

  Niech go ch..ja szlag trafi za takie słowa.

 17. Hammurabi mówi

  Panie Gowin Polska, jest ojczyzną Polaków i tylko tych przedstawicieli mniejszości, którzy się z nią utożsamiają. Polacy na przestrzeni wieków o swoją ojczyznę walczyli, przelewali krew i oddawali życie!
  Pan śmie twierdzić, że Polska jest ojczyzną zdrajców, kolaborantów i donosicieli? Pan ma czelność legalizować zabór majątków polskich powstańców walczących o OJCZYZNĘ, którego dopuścili się KOLABORUJĄCY Z ROSJANAMI ŻYDZI? ŚMIE PAN ZAPRZECZAĆ ŻYDOWSKIEJ WSPÓŁPRACY Z ROSJANAMI W EKSTERMINACJI POLAKÓW PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU? PUSZCZA PAN W NIEPAMIĘĆ KRZYWDY JAKICH DOZNAWALI POLACY Z RĄK ŻYDOWSKICH SIEPACZY Z NKWD, SB i MARIONETKOWYCH SĄDÓW?
  W jednym się z panem zgadzam. Prawdy o podłości żydowskiej mniejszości nikt nigdy z historii nie wymaże.
  Bardzo bym chciał, byś pan „panie” gowin został kiedyś zmuszony do powtórzenia swoich bredni w obecności następców żołnierzy niezłomnych.

 18. aalfa.oomega mówi

  Podpisz petycje-https://stopacthr1226.org/new-sign-online-petition-now/ 12marca spotkaniePolonii z czlonkami KongresuUSA celem przekazaniapetycji izablokowania roszczen diaspory zydowskiej wobecPolski

 19. Tomek mówi

  Gowin ma rację. Teren zamieszkiwały różne grupy etnicznej. Ale to nie znaczy, że ta liczniejsza może uważać się za właścicieli i wyżynać te mniej liczne, tudzież je wypędzać. Tak jest i w przypadku Hutu i Tutsi i Polaków i Żydów.

  1. Dorota mówi

   Nie !
   Polska jest Narodem Polakow !!!!

 20. lolo mówi

  Nie sądzicie, że czas najwyższy, by zrezygnować z PiSu i całej reszty Magdalenki ??? Przecież obaj Kaczyńscy tam byli, nie przepadkiem.. I co? Nie daje to do myślenia?

  1. michu mówi

   Daje. Ale przecież odpowiednie służby do alternatywy nie dopuszczą 🙂

  2. lolo mówi

   @Michu, na służbach świat się nie kończy. Trzeba poszerzać świadomość ludzi i działać skutecznie. Nie dajmy się zdemoralizować. Przede wszystkim trzeba walczyć. Kto nie walczy, przegrał na pewno.

  3. Hammurabi mówi

   Służby służbami a wszystkich nas nie spacyfikują! Wystarczy kilka, kilkanaście tysięcy zdeterminowanych i przeszkolonych w technikach manipulacji tłumem młodych ludzi i kilkadziesiąt tysięcy sympatyków, by władzom zrobiło się śpieszno na samolot.
   Lolo ma zupełną rację. Świadomość krzywd jakich jako naród doznaliśmy i doznajemy nadal, może być i będzie niczym katalizator w reakcji społecznej.
   Nawet sprowadzenie obcych wojsk w majestacie pokracznego prawa, niewiele pomoże władzom, które na taki krok się zdecydują.

 21. Jarek mówi

  Teraz widzimy komu pokazać wielkiego fucka przy wyborach – trzeba uświadamiać ludzi aby zrobili to samo

 22. tyj mówi

  tych brudnych parchóœ w rządzie jest 90% … a myslicie że Kaczor to świeta krowa? obecnie mami Naród i robie ze swojego brata legendę… serce boli jak z dnia na dzień idziemy dalej drogą zatraceńców bez alternatywy … Prosze Panów Michalkiewicza, Gadowskiego, Żebrowskiego i Brauna o założenie partii… a przysięgam że sam namówię dziesiątki osób, by na nich głosowali!!! Nawet moi rodzice mają już dosyć PISu.. Gdyby taka partia powstała, sądzę że mięliby conajmiej 15% na wejściu, a później już tylko górkaq i punktowanie obrzezanych PISowców… Póki PIS nie zabrał się za konstytucję…później będzie już za późno, bo będziemy mięli konstytucję pisaną w Israhellu

  1. michu mówi

   Trudno się z tym nie zgodzić, ale obawiam się, że panowie o których mowa tego nie słyszą (ani portalu nie czytają)

 23. DD. mówi

  POLSKĘ, OJCZYZNĘ NASZĄ OKUPUJĄ OKRADAJĄ NISZCZĄ I PLUGAWIĄ NA ZMIANĘ SSYNY NIEMIASZKI Z PO-ZYTECZNYMI IDIOTAMI CZYLI VOLKSDEUTSCHAMI PO-ZŁODZIEJAMI Z UŻYTECZNYMI IDIOTAMI ZYDAMI Z PiS WRAZ ZE SWOIMI MOCODAWCAMI ZYDOKOMUNISTAMI Z USA I IZRAELA!!! CZYLI WŁADZĘ NAD UMĘCZONYM NARODEM POLSKIM I OJCZYZNĄ JEGO NAJDROŻSZĄ SPRAWUJĄ WYMIENNIE STRONNICTWO PRUSKIE ZE STRONNICTWEM ZYDOWSKIM!! KACZYŃSKJI KŁAMCA NIKCZEMNY!!!

 24. ptolm mówi

  Dlaczego żadne z re-mediów typu interia,wp,czy onet o tym nie napisze,dlaczego nie ma reakcji p.Prezesa Jarosława K, przecież to zdrada Polaków,Gowin do natychmiastowej dymisji

 25. Waldemar mówi

  Polska jest Ojczyzną Polaków

 26. Robert mówi

  Reżyseria Peyo i van der Poel.Smerfy i tylko smerfy z lasów okolicznych Starych Kiejkutów wiedza,jak ktoś ,kto liczy tylko do dwóch,ustawiany jest na drugiego.Mamy tu jeszcze Romów,Łemków,Tatarów no i od czasu drugiej ziemi obiecanej dla drugiego narodu żydowskiego wg.licznika gowinowskiego ok.dwa,ale tego Pan Gowin już nie zna,humanista ,dwa i sprawa czysta,miliony od pierwszego Morawieckiego,pomiotu banderowskiego

 27. jadzia mówi

  Polska jest Słowiańska jest krajem tyko Słowian a dla waszej wiadomości Słowianie są dziećmi Boga !!!

 28. julie mówi

  Gowin kurska Twoja byla ! Zmien kanape bo juz ta sie zawalila ! …

 29. Zbyszek Kr. mówi

  „…Polacy znają holocaust Żydów, „akcję Wisła”, a nie znają „akcji Syberia”. Polacy znają „mord kielecki”,
  a nie znają liczby ofiar naszych dzieci, które zginęły na Syberii z głodu i zimna oraz hekatomby ofiar zsyłek,
  więzień i łagrów sowieckich….” – Maria Antonowicz, świadek mordów na Polakach.

 30. Normalny mówi

  Władza w Polsce wyłącznie dla Polaków, a nie tak jak to jest także obecnie prawie wyłącznie dla Żydów ! Najwyższy czas to natychmiast zmienić !

 31. Dariusz mówi

  Co ten palant Gównin wygaduje?!! Prawdziwi Polacy nigdy nie zaakceptują ,,parchów,, żydowskich! Nigdy!

 32. Gers mówi

  Samowolne utwierdzanie,taka deklaracja? Gdzie do narodu zapytanie ,taka to jest demokracja,? Demokracja!

 33. Gowin mówi

  ŻEGNAMY ŻYDÓW Z POLSKI STAPOLSKĄ GOŚCINNĄ TRADYCJĄ CZYLI CHLEBEM I SOLĄ.

 34. Paweł mówi

  Polska jest ojczyzną każdego swojego obywatela. Ale jeżeli chodzi o narody, Polska jest ojczyzną tylko jednego narodu. Każdy inny jest gościem. Polacy zawsze byli i są gościnni. Ale jeżeli gość przestaje respektować prawa gospodarza, wtedy staje się intruzem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.