Nie do wiary! Komunistyczna Partia Polski nadal działa i oświadcza, że „nie zamierza składać broni”

fot. facebook
12

Teraz news z gatunku „fiksum dyrdum”. Okazuje się, ze w Polsce nadal funkcjonuje Komunistyczna Partia Polski, której działacze „nie zamierzają składać broni” po tym, jak za propagowanie systemu totalitarnego zostali skazani na grzywnę i karę ograniczenia wolności poprzez wykonywanie prac społecznych. Odwołali się od wyroku i deklarują na portalu strajk.eu: „Polscy komuniści nie zamierzają jednak składać broni. Będą walczyć, zarówno przed wymiarem sprawiedliwości, jak również za pomocą środków masowego komunikowania. Oskarżenie działaczy KPP o promowanie totalitarnego ustroju państwa jest kolejną próbą zrównywania komunizmu z faszyzmem i zakazania w ten sposób działalności komunistycznej”.

Artykuł jest niesamowity. Jego treść i język wskazuje, że działacze KPP mają chyba poważne problemy umysłowe. Przecież nikt normalny nie powie, że zbrodnicza ideologia, która doprowadziła do największej hekatomby w dziejach, jest czymś dobrym. Ale działacze KPP piszą takie oto rzeczy: „W polskim prawie nie ma zapisów zakazujących istnienia organizacji komunistycznych. Wszelka próba delegalizacji KPP będzie sprzeczna z zasadami wolności słowa zapisanymi w konstytucji (…) Autorytarna władza jest świadoma, że komunistyczna opozycja może być dla niej, zwłaszcza w sytuacji kryzysu kapitalizmu, dużym zagrożeniem. Ludzie oczekują bowiem realizacji społecznych postulatów, których nie da się zrealizować w warunkach kapitalizmu.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A teraz perełka, czyli „Apel przeciwko antykomunistycznym prześladowaniom wobec Komunistycznej Partii Polski” z takim to dictum: „Partie komunistyczne uczestniczące w Międzynarodowym Spotkaniu Partii Komunistycznych i Robotniczych potępiają kryminalizację ideologii komunistycznej w Polsce. Potępiamy prześladowania wobec naszych polskich towarzyszy. (…) 100 lat po Rewolucji Październikowej lud musi wyciągać wnioski z narastającej antykomunistycznej polityki UE oraz burżuazyjnych rządów. Muszą zaufać komunistom i domagać się zaspokojenia potrzeb, organizacji walki przeciwko kapitalizmowi, monopolom i ich władzy. Domagamy się odrzucenia wszystkich zarzutów stawianych członkom KPP. Ręce precz od polskich komunistów, komunistycznej ideologii oraz ich działań.”

Jedno jest w tym wszystkim pocieszające: postępowanie w sprawie delegalizacji KPP trwa.

Źródło: strajk.eu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tadeusz mówi

  Szczerze? …

  Jestem nacjonalista i to ostry za to ze w POLSCE PIEKNEJ polalo sie tyle krwi w historii. a nawet moge siebie nazwac POLSKIM Chauvinista. Tez jestem zeby zalatwic te Partie dlaczego? bo w ostatnich 100 lat to ta Zydowska Komuna narobila duzo szkod narodowi POLSKIEMU. Jednak musze przyznac ze jak Polska odbila sie z lap rosyjskiej okupacji w 19 wieku? to byli owszem socjalisci ale tego nie ma co porownywac z tym co dzialo sie od 1945 roku. Ale nie wierze ze to sa prawdziwi POLACY ktorzy ida za postaciami jak Uljanow, Bronstein czy Dschughaschwili.

  1. Andrzej Józef mówi

   Tow. Dzierżynski (Stalin był jego pupilkiem)

 2. michu mówi

  A co w tym dziwnego? Przecież od 1944 r. Polska to raj dla komunistów (wszelkiej maści)

  1. Onki mówi

   Raczysz żartować?
   „Komunizm”; który był w Polsce to nic innego jak nieudolny socjalizm z zarządem kretynów.
   Polska krajem dla komunistów?
   Dobre sobie. Prędzej dla prawicowych krzykaczy.

   Komunizmu prawdziwego na świecie nigdzie nie było. Chiny próbują coś zmieniać w tym aspekcie i jak widać udaje im się.
   Nie ma komunizmu bez kapitalizmu, i niech sobie ci konserwatywni komuniści wbiją to sobie do głowy!!

   Nie jestem prawicowcem, bliżej mi do lewicy/komunizmu, ale dostosowanego do warunków rzeczywistości i reformowanego, a nie takie bzdury…
   Chiny, Japonia i Szwecja są najbliższe modelowi prawdziwego komunizmu.

 3. Robert B. mówi

  Nazizm be, co zabijał tiiiich sziiiituuuf, komunizm cacy. Dlaczego? Bo żydostwo tam mordowało innych w imię swoich imperialnych planów.

 4. Tadeusz mówi

  Temu czas rodacy ze zaczniemy myslec na skale tego kapitalistecznego swiata i grac w ich gre lub ja to mowie szachy. Rabinom nosza zydzi kase taki jest fakt. nie jestem ani rabinem i nie chce tego scierwa w pl. muszimy rzucac kase razem bo inaczej ta chazarska banda miedzynarodowa nas zje. na przyklad taki pan winnicki co mowi otwarto o problemie polskiej polityki nie jest finansowany przez nas nawet jak to sa zasrane 10 zl? co to kogo zaboli. albo wspieramy jako PRAWDZIWA POLSKA WSPOLNOTA walke z tym rakiem miedzynarodowym albo i tak nas zniszcza? CO PAN MIEDLAR NA TO i RESZTA RODAKOW? Damy sie dzielic dalej przez pseudo PRAWICOWCOW czy zaczniemy walczyc? nazywam sie na twitterze hussariafalanga prosze o opinie prywatne! CWPN!!! NIECH ZYJE JACEK MIEDLAR!

  1. KFDR mówi

   A leki już zarzyles?
   Międlar to dobry materiał do psychiatryka, a Korwin razem z nim.

 5. Tadeusz mówi

  Te diabelskie zydowskie kurwy wymordowali cala inteligencje POLSKA! to byl ich cel ale sie ODRADZAMY nie popelniajmy tych bledow znowu tak jak WINNICKI MOWI NIE BADZMY FRAJERAMY MIEDONARODOWI CHWALA BOHATEROM CO DALI ZYCIE!!! OSOBY JAK MIEDLAR SA ZLOTO!!!!!

 6. goj mówi

  Zrównania komunizmu z faszyzmem?! 😀 To by było wybielanie komunizmu, a nie jego oczernianie 😀

  1. Bezstronny mówi

   Ciemnota zawsze będzie .

 7. Bezstronny mówi

  Już sam Jezus Chrystus głosił komunizm ale ludzie go nie rozumieli . Obecnie też nie rozumieją tylko kierują się egoizmem .

  1. Andrzej Józef mówi

   Modrość Syracha
   O karności ust posłuchajcie,dzieci:
   kto jo zachowa,nie da się pochwycić.
   Grzesznika odkryjo jego własne wargi
   I do upadku doprowadzo szydercę I zuchwalca.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.