WHO straszy kolejnymi mutacjami koronawirusa: „To nie jest koniec pandemii”

fot. pixabay
7

W piątek (11.02.2022) główny doradca Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Soumya Swaminathan, oświadczyła, ze nie można mówić o końcu pandemii, ponieważ będą kolejne warianty koronawirusa.

– Widzieliśmy, jak wirus ewoluował, mutował, więc wiemy, że będzie więcej wariantów, więcej wariantów niepokojących, a zatem to nie jest koniec pandemii – powiedziała Swaminathan podczas konferencji prasowej w RPA, gdzie wraz z dyrektorem generalnym WHO Tedrosem Ghebreyesusem odwiedzała zakłady produkujące szczepionki mRNA. Swaminathan podkreśliła też, że należy zwiększyć produkcję szczepionek i zapewnić ich sprawiedliwą dystrybucję na całym świecie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak widzicie, WHO nie zamierza odpuszczać, nawet jeśli poszczególne rządy wycofują się z pandemicznej narracji i znoszą obostrzenia argumentując, że Omikron nie stanowi już takiego zagrożenia jak poprzednie wersje koronawirusa. O tym, że wirus mutuje i będzie mutował, wie już każdy, nawet jeśli nie uważał na lekcjach biologii. Ale nie każdy zrozumiał jeszcze, że kolejne szczepionki zawsze będą o kilka długości za kolejnymi mutacjami wirusa. To jest wyścig szczepionkowego żółwia z wirusowym zającem, ale na tym żółwiu da się zarobić miliardy. Nic dziwnego, że straszenie kolejnymi mutacjami jest metodą sprzedawania żółwia. A zając już dawno w polu.

Źródło informacji: reuters.com. PAP

Zobacz też:

Katarzyna TS: Koniec walki z pandemią?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  Dla mnie to żadna nowość. Covidioci nie odpuszczą jeżeli nie osiągną zamierzonego celu. Problem może rozwiązać jedynie wściekłość narodu. Innej opcji nie ma.

 2. Emilian58 mówi

  Jeżeli ci talmudyczni ustawiacze świata widzą że mają do czynienia z bytami, które głowy zamienili na bezużyteczne łepetyny to robią to co robią! Wciskają ten srowidowy kit bo oglądacze tvdajni wierzą. Trzeba wreszcie wyjść z kolejki do rzeźni bo pchamy się do niej od ponad STU lat!!!

 3. BP mówi

  100% racji. Ale jedyny sposób to NIE DAĆ SIĘ PODZIELIĆ („dziel i rządź”) , pomagać sobie wzajemnie i nie dać zrobić z siebie judaszy. Pamiętacie co nam powiedział Chrystus ? „Miłujcie się wzajemnie ….”

 4. Buran mówi

  „Żmijowcy” wyhodowali sobie „pandemiczną kurę” znoszącą złote jajka i tak łatwo nie dadzą się zmusić do jej zarżnięcia. To właśnie dlatego te judaszowe telewizornie kłamią, judzą i skłócają, aby biznes kręcił się jak najdłużej.

 5. ggg mówi

  nie zapomnijmy wspomnieć że każda kolejna mutacja jest może i bardziej zaraźliwa, a przy tym mniej zjadliwa od poprzedniczki… czym te parówy chcą straszyć? KATARKIEM?

 6. Pejot mówi

  obawiam się, że jest dużo gorzej niż piszecie. Na bibule jest dobry artykuł o nowym aids. Najprawdopodobniej nazwą tak utratę odporności wśród zakeczupowanych. Przed chwilą byłem na deronet i było info o nagłej chorobie serca i śmierci 39 letniej kobiety z branży filmowej. Patrząc na raport ze stanu zdrowia us army można przypuszczać, że u nas jest tak samo, tzn niektóre schorzenia wystąpią u zakeczupowanych o 800 % częściej.

 7. Ayax mówi

  WHO chce aby ich zarządzenia w przypadku ogłoszenia „pandemii” były nadrzędne w stosunku do konstytucji kraju gdzie zostanie przez nich ogłoszona. To jest dopiero „wisienka na torcie” Komu podlega WHO wszyscy wiemy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.