Według oficjalnych danych w Niemczech przebywa ponad 700 potencjalnych islamskich terrorystów

fot. youtube
1

W 2017 roku niemiecka prokuratura federalna wszczęła ponad 900 śledztw w sprawie terroryzmu, z których ponad 800 dotyczy radykalnych islamistów. To wielokrotny wzrost liczby takich postępowań: w 2016 roku wszczęto 250 nowych śledztw, a w roku 2013 było ich zaledwie ok. 70.

Prowadzone i nadzorowane przez prokuraturę federalną śledztwa nie dotyczą wyłącznie planów przeprowadzenia zamachów terrorystycznych w Niemczech. Chodzi także o przebywających w Niemczech obywateli innych państw, np. Syryjczyków, na których ciąży podejrzenie, że walczyli w szeregach tzw. Państwa Islamskiego. Federalny Urząd Kryminalny (BKA) w Wiesbaden ocenia, że w tej chwili na terenie Niemiec przebywa ponad 700 osób stanowiących zagrożenie terrorystyczne z pobudek islamistycznych. 

Prokuratura federalna nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą liczbą śledztw i przekazała już ok. 300 postępowań ws. podejrzenia o terroryzm prokuraturom generalnym w krajach związkowych. „Walka z terroryzmem i zapobieganie zamachom jest zadaniem ogólnopaństwowym, któremu moja placówka ze względu na niewystarczające wsparcie ze strony landów nie jest w stanie dłużej podołać” – napisał prokurator generalny Peter Frank, apelując  o pomoc do ministrów sprawiedliwości 16 krajów związkowych.

W związku z powyższym przypominamy infantylną wypowiedź Kazimiery Szczuki na temat przyjmowania tzw. uchodźców: „Jak się okaże, że większość z nich jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić”. Na szczęście my nie musimy się tym martwic. Niech martwią się Niemcy, którzy tak ochoczo (i bezprawnie) otworzyli granice w 2015 roku przed tzw. uchodźcami wpuszczając islamskich terrorystów na swoje terytorium.

Źródło: dw.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Hammurabi mówi

    Właśnie, że musimy się martwić i powinniśmy się martwić. Niemcy w swoim pijanym widzie obdarzają migrantów swoimi dokumentami, robiąc z nich “obywateli unii”. Skutkuje to niczym nie skrępowanym przemieszczaniem się tych “obywateli” po całej strefie Schengen. Kraść, gwałcić i rozjeżdżać ludzi można przecież wszędzie! A później… https://www.google.pl/url2Cdunska-wojna-o-choinke-czy-muzulmanie-chca-zniszczyc-bozonarodzeniowa-tradycje, https://www.google.pl/url2Fboze-narodzenie-nie-moze-oburzyc-muzulmanow… i https://www.google.pl/2FPiec-lat-wiezienia-za-swietowanie-Muzulmanski-kraj-zakazuje-Bozego-Narodzenia
    Łaskawej uwadze polecam, bo Święta Bożego Narodzenia już niebawem…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern