„We Wrocławiu i Warszawie zastosowano metody stalinowskie!” – o próbach odwołania Marszów Niepodległości i dobijaniu Ruchu Narodowego mówi J. Międlar

Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu 2017/ fot. twitter
10

Nie byłem zaskoczony tym, że neokomunistyczne władze we Wrocławiu i Warszawie chciały zablokować Marsz Niepodległości! Smutnym jest tylko to, że obecna władza postanowiła przejąć tę fantastyczną imprezę! Wszystko, co się dzieje przez kilka ostatnich, to jeden wielki cyrk. Na szczęście Sądy Okręgowe w obydwu miastach uchyliły wszelkie zakazy – wydane przez Prezydentów tych miast. Specjalnie dla naszego portalu te sprawy komentuje Jacek Międlar. Zapraszam do słuchania i udostępniania!

POSŁUCHAJ WYWIAD – KLIK

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autor tekstu i wywiadu – Piotr Szlachtowicz, The Nowy Polski Show

Przeczytaj:

Żydowscy zdrajcy, czyli stosunek starozakonnych do idei odradzającej się Rzeczypospolitej. Wojna 1920 – egzamin lojalności

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Roman mówi

  W jedności siła ! popieramy jeden wspólny narodowy marsz , umiejętność negocjacji jest cenną postawą. Liczę że RN wkrótce znacząco wzrośnie w swojej sile i znaczeniu, jesteśmy po to aby przyszłościowo stać się znaczącą siłą polityczną i w koalicji z PiS wspólnie chronić interesy narodowe i zapobiegać przeciąganiu rządu w stronę neomarksistowskiego lewactwa.

 2. Dariusz mówi

  Jeżeli nie przeciwstawimy się żydostwu…zginiemy.Dopiero po odzyskaniu naszej ojczyzny z łap żydostwa możemy zacząć eliminację zdrajców,agentów i tzw. ,,użytecznych gojów,,……Niech żyje naród polski i POLSKA niepodległa!

 3. MSW mówi

  Właśnie oglądam składanie wieńców w Warszawie i jestem dumny z Prezydenta Andrzeja Dudy. Tylko on się przeżegnał. Szczegół ale ważny. Niech wygra reelekcję i tego mu życzy Podkarpacie.

  1. kryspin mówi

   Ten Pan cały PAd po rozmowie z Panią Angelą Merkel zamilkną. Nie wetuje bzdurnych ustaw. Właściwe odrzuca. Został Prezydentem bo OBIECAŁ, ŻE PRZEPROWADZI D-E-Z-U-B-E-K-I-Z-A-C-J-Ę. i nic z tego nie wyszło. Zwykły kłamca.

 4. anonim mówi

  Międlar ma jedną poważna wade styl mówienia nawiedzony, strasznie podniosły. To może pasować małej grupce osób ale dla większości jest niestrawny. Styl Międlara – taki wariacki – sprawia, że politycy prawicy nie chcą sie z nim pokazywać. Powinien przypatrzeć sie jak mówią politycy albo niektórzy dziennikarze np. Ziemkiewicz. Spokojnie, rzeczowo, poważnie ale czasem rzuci żarcikiem. Wtedy dotrze do większej grupy ludzi.

  1. kryspin mówi

   Jeśli jesteś taki mądry, krytykancki to spróbuj koleg-o/żanko sam na swoich barkach jednoczyć POLSKĄ prawicę.

 5. sten mówi

  Mojrzesz się jąkał , ale to Bóg jemu kazał !

 6. kryspin mówi

  Ten Pan cały PAd po rozmowie z Panią Angelą Merkel zamilkną. Nie wetuje bzdurnych ustaw. Właściwe odrzuca. Został Prezydentem bo OBIECAŁ, ŻE PRZEPROWADZI D-E-Z-U-B-E-K-I-Z-A-C-J-Ę. i nic z tego nie wyszło. Zwykły kłamca.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.