WAŻNE! Strzelanina w centrali YouTube’a! Ogień otworzyła lewicowa aktywistka znanej organizacji

W siedzibie YouTube strzelała lewicowa aktywistka
4

We wtorek miała miejsce strzelanina w siedzibie YouTube w San Bruno w Kalifornii. Jak poinformowała policja, kobieta otworzyła ogień, raniła trzy osoby i następnie popełniła samobójstwo. Agresorką okazała się działaczka, hołubionej przez polit-poprawny YouTube, lewicowej organizacji.

Pod siedzibą serwisu, który na co dzień zajmuje się cenzurowaniem niepoprawnych politycznie filmów, ogień otworzyła 39-letnia mieszkanka San Diego, Nasim Aghdam. Kim jest kobieta? Aghdam była bardzo aktywną vlogerką na YouTube. Ponadto to długoletnia działaczka „walczącej o prawa zwierząt” oraz sprzeciwiającej się „mowie nienawiści” lewicowej organizacji PETA, która jeszcze kilka miesięcy ludzi pijących mleko oskarżała o rasizm, ser określała mianem seksistowskiego, a do 2001 roku wspierała finansowo organizacje, które rząd amerykański uznaje za terrorystyczne – Earth Liberation Front czy Animal Liberation Front. Ponadto „walcząca o prawa zwierząt” PETA zajmuje się się masowym zabijaniem odbieranych zwierząt. Na każde 2–3 tysiące zwierząt odbieranych co roku przez działaczy organizacji większość (83–85%) jest zabijanych, o czym w mainstreamie ani widu, ani słychu…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Krótko mówiąc PETA to taki marksistowski twór, który pod przykrywką walki o prawa zwierząt promuje degenerację i przemoc.

O strzelaninie pod siedzibą YouTube został poinformowany Donald Trump, który podziękował służbom mundurowym biorącym udział w akcji. Ciekawe czy został poinformowany o tym, że agresorką nie był mityczny „nazista” czy „prawicowy ekstremista”, ale działaczka organizacji, która – ze względu na skalę swoich działań – dawno powinna zostać zdelegalizowana.

Źródło: CNN, peta.org, washingtonpost

Przeczytaj także:

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. karamba mówi

  Slabo sie ta wariatka postawila.Wiadomo,kobiecina to nieinteligentny organizm wiec za wiele sie nie mozna spodziewac po takim czyms.Ale sadzac po nazwisku to mogla uzyc pasa szahida i wysadzic ta siedzibe w c.uj!

 2. Doggo mówi

  Lewica przeszła do ataku i przewaliła taką akcję 😛

 3. Pamiętnik mówi

  PETA=People Eating Tasty Animals

 4. Mr. ?? mówi

  Lewacka wariatka atakuje lewacki polit poprawny Youtube 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.