WAŻNE! Rafał Gaweł, szef lewackiego OMZRiK to oszust z żółtymi papierami!?

2

Rafał Gaweł, który nieprawomocnym wyrokiem przez Sąd Okręgowy został skazany na 4 lata pozbawienia wolności, 3 kwietnia został przesłuchany przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku. Gaweł ma na koncie m.in. wyłudzenia i oszustwa finansowe na łączną kwotę prawie 800 tysięcy złotych. Poza tym, że za inne oszustwa grozi mu nawet do 25 lat pozbawienia wolności, ma jeszcze inne kłopoty. Prawdopodobnie to człowiek chory psychicznie!

Gaweł twierdzi, że prowadzone przeciwko niemu postępowania to zemsta prokuratury za nagłośnienie odmowy wszczęcia postępowania przez białostocką prokuraturę w związku swastyką, którą prokurator uznał za „hinduski symbol szczęścia”. W związku z tym, w lutym bieżącego roku podawałem pod wątpliwość zdrowie psychiczne Rafała Gawła i okazało się, że nie były to wątpliwości wyssane z palca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ (KLIK): „SPOTKA MNIE ODPOWIEDNIA KARA.” NARESZCIE! RAFAŁ GAWEŁ SZYKUJE SIĘ DO WIĘZIENIA

Na poniedziałkowej rozprawie, podczas której Gaweł bredził, że wydaje książkę, za którą „dostanie pół miliona złotych”, że nie przeprowadzał „żadnego skoku na kasę” i „przekrętów”, że do oszustw podchodził „nonszalancko” i odda ukradzione pieniądze, a nawet już powoli je spłaca (wyliczył, że już spłacił 80 tysięcy złotych). Z jego zeznań wynika również, że Stowarzyszenie TrzyRzecze, którego jest współzałożycielem otrzymywało wysokie sumy pieniężne z Departamentu Stany USA, Urzędu Marszałkowskiego oraz Ministerstwa Pracy. Sąd Apelacyjny poddał pod wątpliwość jego zdrowie psychiczne, co do którego nie powinniśmy mieć żadnych złudzeń.

– Z informacji przekazanych przez biegłą wynika, że na podstawie jednorazowego badania w warunkach ambulatoryjnych prawdopodobnie nie będzie możliwe wydanie opinii kategorycznej co do stanu zdrowia podejrzanego – podczas rozprawy sędzia prowadzący odczytał orzeczenia biegłych lekarzy psychiatrów o stanie zdrowia Rafała Gawła.

Co prawda, to orzeczenia nie dotyczy tego postępowania, jednak może mieć wpływ na wyrok sądu. 3 kwietnia wyrok nie zapadł. Pozostaje nam czekać na decyzję Sądu Apelacyjnego w Białymstoku. Kolejna sprawa jest odroczona bezterminowo.

Co ciekawe, w odpowiedzi na zawiadomienie Rafała Gawła, wrocławska prokuratura oskarżyła Jacka Międlara, red. naczelnego portalu, o mowę nienawiści, za to że 11 listopada 2016 podczas Marszu Patriotów śmiał domagać się szacunku do Polaków ze strony żydów takich jak Gaweł.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  no nie. Cwaniaczek zagra głupka i ujdzie mu wszystko na sucho. Nie ma to jak żółte papiery. A potem cudowne ozdrowienie – żenada

  1. eva cottrell from UK-Northampton C mówi

   Witam Panie Jacku….
   Olac…tego rafala gawla…czy jak tam na niego wolaja…
   z geby mu patrzy tak… jak…z duuuupskaa psa burka LACUCHOWEGO…. wiejskiego..
   kundel…szczeka poszczeka…i wroci do budy wojej…bo to tfu ! kundel parchaty maly pies lancuchowy tylko !
   Pan Panie Jacku…zostal stworzony w WYZSZYCH/WIEKSZYCH rzeczy…anizeli handryczenie sie z malym kundlem wiejskim…: ) : )
   Niech Pan PISZE…PISZE…i naglasnia DUZE SPRAWY… : )
   i wszystko o tym…jak Polacy/Chrzescijanie sa przesladowani
   przez te obrzydliwe diabelskie masonskie sekty/ PARCHOW RZYDOWSKICH …
   tfu ! zagraniczne parchy obrzydliwe Rzydowskie
   przesladuja POLSKE….od WW2…..

   xxx
   Buzka z UK : )

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.