Wątpliwości zostały rozwiane! „Typowy ojciec” z konwencji PiS w Lublinie… to prezes banku i kolega Morawieckiego [WIDEO]

Robert Piskorz z rodziną na konwencji PiS w Lublinie
4

W ubiegłą sobotę w hali Globus w Lublinie odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wystąpiła tam polska rodzina: rodzice, dwie córki i dwóch synów. Najstarszy syn nie mógł uczestniczyć w imprezie, ponieważ „przebywał na wyjeździe integracyjnym”. Modnie ubrani i dystyngowani. Ojciec zgrabnie przemawiający przed publiką. Dziękował rządowi PiS za dobrodziejstwo w postaci programu „500+”. Od początku ich występ budził wątpliwości, co wyartykułowałem na Twitterze, a za co zostałem zbesztany przez fanatycznych zwolenników rządu Mateusza Morawieckiego. Czy się myliłem? Nic z tych rzeczy.

Okazuje się, że „typowy ojciec” to Robert Piskorz. Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Otwocku. Jego miesięczne wynagrodzenie dalekie jest od średniej krajowej. Na rękę dostaje 9,7 tysiąca złotych. Podkreślmy to: średnie wynagrodzenie ojca rodziny w Polsce nie wynosi 10 tysięcy złotych i nikt z nas nie zazdrości panu Robertowi godziwych zarobków. Niech zarabia jeszcze więcej. Życzymy powodzenia. Tylko prezentowanie go jako „typowego ojca rodziny”, zwłaszcza że jest bliskim kolegą premiera Mateusza Morawieckiego, niegdyś doradcy w rządzie Donalda Tuska i dyrektor Banku Zachodniego, nie dodaje temu rządowi wiarygodności.
My i nasza rodzina również odczuwamy te zmiany. Mamy gwarancję bezpieczeństwa finansowego. Dzięki programowi 500+ mogliśmy podjąć decyzję o zakupie domu. (…) Po prostu stać nas na więcej – podczas konwencji PiS mówił Robert Piskorz.

PRZECZYTAJ: „Sędzia Statkiewicz to nazistka?”. Proces Międlar vs. Lempart w pigułce

Co do samego „500+”. Gdyby nie fakt, że razem z socjalem w zastraszającym tempie rosną ceny energii i produktów codziennego użytku, wtedy moglibyśmy mówić o realnej zapomodze. A tak, „500+” zdaje się być zwykłym mydleniem oczu, z czego pan Robert, bankowiec z Otwocka, doskonale zdaje sobie sprawę. Jednak, czego nie robi się dla kolegów, prawda? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło informacji: money.pl

Przeczytaj i obejrzyj:

Jak Wałęsa przyznawał się do współpracy i opijał się podczas internowania. Nawet Miller mu nie wierzy! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Gdyby nie 500 plus ten banksterski biedak pisowski dalej by pod mostem mieszkał.
  Ważniejsze jest to że w przyszłym knesejmie nie będzie posła Roberta Majki.
  Ciekawe czy będzie jeszcze taki poseł który będzie pytał o bilans państwa od 1989 roku czy sieć 5G?
  Oficjalne pożegnanie posła z wyborcami do obejrzenia na kanale ceppowiśle.

 2. szubi mówi

  jestem w moim gronie 1 z nielicznych krytykantów Pis ale typowy ojciec rodziny powinien zarabiać godnie i nie jest jego winą że jest typowym tylko moja że jako nietypowy zarabiam mało ( i tak jestem w dobrej sytuacji bo zarabiam około połowy tego). Jego dzieci maja co jeść maja w co się ubrać. czepiać się można tylko czy wychowywane są należycie ale tego nie wiemy. tatusiowie u mnie w pracy upadlają się dla 200zł nagrody i porównując go do nich śmiem twierdzić że nie zasługuje na szykany a 500+? jakby rządziła ferajna pluska mielibyśmy 500- . Atak na gościa wg mnie bezpodstawny

  1. Włościanka mówi

   A ilu mamy bankierów na wysokim stolcu, że to takie typowe? I po co im palcem w du.. PiSożyd pcha 500+ po obskubaniu na podatkach nędzarzy zarabiających 1600 zł. – czyli połowę Polaków tych jak najbardziej typowych.

 3. kamil mówi

  o kurwa ale jaja :)))) brawo JM!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.