Warszawski marsz przeciw ustawie 447: „Nie dla roszczeń”, „Tu jest Polska, a nie Polin” [WIDEO]

marsz w Warszawie "Stop 447"/ fot. twitter
24

W sobotę (11.05.2019) przeszedł ulicami Warszawy wielki marsz przeciw ustawie 447 „Nie dla roszczeń”. Organizator, czyli Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, oszacowało liczbę uczestników na 20 tysięcy. Manifestacja rozpoczęło się pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów od odśpiewania hymnu i wspólnej modlitwy, którą prowadził ks. Stanisław Małkowski. Wspaniała atmosfera, mocne przemówienia, hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna” i „Tu jest Polska, a nie Polin”. Morze flag. Spod KPRM przemaszerowaliśmy pod ambasadę Stanów Zjednoczonych. Na czele marszu niesiono transparenty z napisami po angielsku, min. „Ustawa 447 to oszustwo”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zgromadzeni skandowali „Stop roszczeniom, stop obłudzie, my nie goje, tylko ludzie”. Pod ambasadą USA kolejne mocne przemówienia i jasne proste przesłanie: Nie ma zgody na bezprawie, jakim są żydowskie roszczenia do mienia bezspadkowego! Domagamy się, aby Sejm przyjął ustawę chroniąca Polskę od grabieży! Nie pozwolimy okraść Polski!

Wspaniała atmosfera, wzajemna serdeczność, poczucie, że wspólnie zdołamy przeciwstawić się żydowskim hochsztaplerom z „przedsiębiorstwa holokaust”. Młodzi, starsi, rodziny z dziećmi. Zwykli Polacy, którzy wiedzą, jakim zagrożeniem są żydowskie roszczenia i ustawa 447. Przyjechali z całej Polski, ale również z zagranicy. Są członkowie „Klubów Gazety Polskiej”, którzy nie godzą się na terror Tomasza Sakiewicza opluwającego Polaków sprzeciwiających się ustawie 447. Są też czytelnicy wPrawo.pl i widzowie moich programów u Marcina Roli w telewizji wRealu24. Skąd wiem, że byli na marszu? Ponieważ podchodzili do mnie i do Jacka Międlara, witali się, mówili, że bardzo podoba im się to, co piszemy i mówimy, życzyli wytrwałości. To naprawdę wzruszające, gdy widzi się, że robi się coś, co jest dla ludzi ważne i potrzebne. Dziękuję za wszystkie miłe słowa.

A teraz zapraszam Was do obejrzenia relacji z marszu. Najpierw relacja wPrawo.pl z początku zgromadzenia, potem moment wyruszenia marszu i wywiady z posłem Robertem Majką i Arturem Zawiszą, które przeprowadził Jacek Międlar, a następnie całość relacji prowadzonej przez wRealu24 i eMisjaTV.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  zyd bartman wyslany przez sikorskiego,z polecenia tuska,podpisal uchwale terezinska.otwierajac drzwi do Act JUST 447

 2. Robert mówi

  Żydzi kasy mają dość,dość mają katolików,Niemiec…oj,to jest gość,bo za morderstwa wpłacił kaucję,usrael w świecie władzy nie ma dość,dla goja z Polski przygotował laudację,,Ponieważ złota nie miał jegomość,z ustawą czas na okupację,,.Żydzi kasy mają dość,by z katolików zrobić niewolników

  1. Piotr Bein mówi

   Bez aktywacji ciasteczek itp. z pejsbóka, filmiki na ich koncie nie odtwarzają dźwięku. Dostaję taki komunikat:

   „Do you want to allow “facebook.com” to use cookies and website data while browsing “wprawo.pl”?”

   Czy da się to naprawić, Redakcjo? Np. załadować gdzie indziej?

 3. Robert B. mówi

  Prus w „Lalce” wkłada Rzeckiemu w usta słowa: „Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami”. To było pisane jakieś pół wieku przed II wojną światową. Skąd Prus mógł wiedzieć, że żydowskie hucpiarstwo tak się skończy? Bo miał oczy i widział, co się dzieje. Czy po ich świętym holokauście żydowskie hucpiarstwo choć trochę osłabło? Nie. Absolutnie nie. Jeszcze bardziej się wzmogło. Ja się nie zdziwię, gdy w odpowiednich warunkach, tzn. wojennej zawieruchy, znowu znajdą się w opałach. I wiem jeszcze jedno: nie będę ich ratoooował.

 4. Flex mówi

  Kompromitacja mediów. Wczoraj wieczorem tylko SBSAT pokazał migawkę z czołem marszu (by nie było widać ilości ludzi). w DiskoveryWSI24chanel i TVPIS tylko konwencje POPIS, TVTRWAM konwencje i marsz antyLGBT w Bydgoszczy. To są dziennikarze czy tchórzliwi urzędnicy bojący się zrobić cokolwiek bez wyraźnego polecenia by się komuś nie narazić. Najbezpieczniej więc zamknąć oczy i udawać ślepca. Jak Prok.Kijanko przy Amber Gold, czy decydenci i piloci w TU-154, którzy „mieli problem” ale nie mieli odwagi „pociągnąć za rączkę hamulca bezpieczeństwa” bo taka niemile widziana decyzja mogła złamać ich karierę! Kto dorwie się do żłobu pilnuje już tylko żłobu i łasi się do sypiących obrok! Decydenci to nie tylko tchórze ale zwykli idioci. Myślą , że usuwając wiadomości i informacje skasują wydarzenia i fakty! Gdy w końcu skończy się „PISmonokultura” mam nadzieję, że silni koalicjanci zmuszą PIS do „przewietrzenia” TVP i skończenia z tą nachalną, prymitywną propagandą. A na wizji i fonii pozostaną tylko dziennikarze a nie tchórzliwi,partyjni aparatczycy!

 5. cobra mówi

  Kochani, odwiedzajcie różne – tzw patriotyczne, tzw prawicowe, tzw polskie strony – szukajcie tam komunikatów o Marszu STOP S.447 JUST: tam, gdzie o nim milczą, albo gdzie na to bardzo ważne patriotyczne wydarzenie plują – już nigdy więcej nie wchodźcie, bo to nie są „media” POLSKIE: to taki sprawdzian – jak i to, kto z posłów był na tym Marszu oraz jak to, czy ustawa blokująca RABUNEK POLSKI zostanie przyjęta, czy nie – w końcu, jak to czy inwazja syfu spod znaku lgbt wedrze się do Szkół, czy nie.
  PIS i tutaj – tak samo, jak żeby zatrzymać łajdactwo i szaleństwo niejakiego Tszaskowskiego w szkołach – ma większość w Sejmie i Senacie, może szybko choćby nawet i w pośpiechu tj w nocy przyjąć stosowną ustawę blokującą Tszaksowskiemu jakąkolwiek możliwość deprawowania UCZNIÓW ale i blokująca jakąkolwiek możliwość OKRADNIĘCIA POLSKI PRZEZ ZDZICZAŁE PAZERNE ŻYDOSTWO !!!!!!

 6. Przebiśnieg mówi

  Byłem na Marszu, ale nie widziałem Pana Jacka. Szkoda. Jako Warszawiak muszę stwierdzić z przykrością, że relatywnie niewielu było Warszawiaków na Marszu. Spotkałem natomiast ludzi w różnym wieku spoza Warszawy z Krakowa, kieleckiego, z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Najciekawsze było natomiast spotkanie już przed Marszem przypadkowo starszego małżeństwa Polaków wygonionych za komuny na emigrację aż do Niemiec z niesamowitym bagażem tragicznych doświadczeń życiowych, którzy specjalnie przyjechali caravanem na ten Marsz. Hitem Marszu było oczywiście orędzie Grzegorza Brauna wygłoszone po angielsku przed ambasadą USA.

  1. Jacek Międlar mówi

   Mogliśmy się spotkać wirtualnie ;). Byłam relacja.

 7. piotr mówi

  internet – Krzyczeli do ambasador USA, by wracała do domu. Prawdziwe oblicze protestu przeciw 447.

  1. mamaStarsza mówi

   No i co z tego wynika?

 8. JAN mówi

  A w TV ogólnie cisza. Klepią temat protestu żółtych kamizelek i pedofilii w KK. No i tu Wszechjasny Jaro jako zbawca religii i Państwa.

 9. Maciej mówi

  Szanowni Rodacy.
  Jak podano na jednej ze stron , delegacja z Izraela w najbliższy poniedziałek ma gościć w Warszawie, celem rozmów z rządem polskim w sprawie „zwrotów mienia” w kontekście amerykańskiej ustawy 447 Just.
  Sprawa jest bardzo poważna….

 10. Flex mówi

  Avi Cohen-Skali przyleci z niezapowiedzianą, roboczą wizytą „wyspowiadać” Rząd „na okoliczność”! Po ponad dobie namysłu PIsmakery z Wiadomości ustaliły, że najlepszą obroną jest atak. Po sondażu że roszczenia są niesłuszne, plusach sojuszu z USA itp. pokazali migawkę marszu i zaatakowali Konfederację schematem GAZ POL. Teraz pewnie sypną sondażami jak przed chwilą, że KK15 jest nad, a Konfed. pod progiem by antysystemowcy głosowali na KK15. Jest takie stare nagranie Brygady Kryzys „Małe psy”: „Te małe psy, najgłośniej szczekają, najszybciej uciekają, one się boją,boją …” I to bym dedykował tym, którzy na to w pełni zasłużyli! „Polityka” zagraniczna to jest kompletna klęska tej formacji politycznej. Naiwny wasalizm, wiernopoddaństwo, dawanie d na 80% kierunków w nadziei, że będą nas dalej kredytować. Będą dopóki nie stwierdzą, że lepiej opłaci im się Polska jako masa upadłościowa do rozparcelowania. A obciążenie budżetu 447 tylko to przyspieszy! Kryzysów nie wywoływali przedsiębiorcy tylko finansjera!

 11. Flex mówi

  Przed chwilą wyczytałem wpolityce, że już IRCHa (Izraelscy Rabusie Ch.) odwołali wizytę! Pewnie dziś-jutro MSZ wyśle kogoś pod Ścianę Płaczu by na klęczkach wyraził skruchę i wyjaśnił dlaczego wredni Polacy nie chcą płacić! Po to samo już chyba Trump wezwał Prezydenta AD na dywanik. Obym się mylił, ale te” relacje” i nerwowe wicie się PISkorzy sugerują, że jest dogadany jakiś gentelman agreemant lub nawet coś na piśmie i są po prostu przerażeni konsekwencjami niedotrzymania jak i dotrzymania tych obietnic. 447 to as atutowy Konfederacji na wyłożonym stole, a PIS jest pod impasem. Teraz wystarczy pilnować przejść ręka-stół i partia 26.05 będzie ponad 5,0%, a jesienią można będzie liczyć na robra i zmusić PIS, lub jego przytomniejsze frakcje do koalicji! Przecież nikt nie chce ich od władzy odsunąć, tylko ściągnąć z obłoków na ziemię i zmusić by przestali knuć, a zaczęli znów liczyć się z prawdziwą opinią publiczną – nie tą moderowaną i kreowaną przez TVPIS!!!

 12. Greg mówi

  Szkoda ze tak malo ludzi bylo 🙁 Powinno byc 200tys samej warszawki !!!

  1. mamaStarsza mówi

   Oni się tam gotują we własnym sosie. Dobrze, że tylko w swoim gronie. Komu to szkodzi. „Niezależna” nazwana tak została dla zmyłki. To taka partyjna „Trybuna Ludu”. Żeby się nie zdziwili. Wprawdzie zatruli naród słodką trucizną – 500+ i innymi plusami, ale ludzie może się przebudzą. Oby.

 13. Mari mówi

  Poczytajcie klasyka sprzed wojny (do ściągnięcia za darmo):

  http://n i e z a l e z n e m e d i apodlasia.pl/wp-content/uploads/2014/02/Stanislaw_Trzeciak_-_Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce.pdf

  Interesująca lektura. W Internecie jest też oryginał.
  Uwaga: w adresie
  „niezaleznemediapodlasia”
  usunąć wszystkie spacje – nie puścił program antyspamowy.

 14. Flex mówi

  @RobertB. Pan Lisiewicz „wylał szambo”, a PISkacze się w nim pławią. „Poziom intelektualny” większości zamieszczonych tam postów wskazuje na poważne niedobory rozwojowe czołowego płata mózgu je piszących. Ale czego się spodziewać po kierujących się instynktem członkach stada ganiającego za zdobyczą lub przepychającego się do koryta. Na polemikę z nimi szkoda czasu bo oni nie wyrażają żadnych myśli tylko emocje: frustrację, bezradność intelektualną i nienawiść nią powodowaną! Muł w jakim pogrąża się PIS z elektoratem pochłania ich coraz bardziej. Jest szansa, że po przekroczeniu przez Konfederację 5% co przytomniejsi się zreflektują i od stada oderwą. Np. St.Janecki z „tyłka wizji” popełnił całkiem sensowny artykuł w „Sieci” o zagrożeniach 447. Tam też więc zdają sobie z tego sprawę, tylko strach o dzisiejsze koryto bierze górę przed korytem jutrzejszym – „PO nas choćby POtop”!!! Na szczęście Konfederacja to nie zakompleksione urzędniczyny lansujące się bez nijakiego umiarkowania tylko ludzie z poczuciem własnej wartości i misji. W PISie ideowców zastąpili już dawno korytowcy!

  1. Robert B. mówi

   Tam niczego niezgodnego z linią partii nie można napisać.

 15. Mari mówi

  Widać, że książka jest na liście książek zakazanych, bo taki link w oryginale nie przechodzi. Mają rację, że to blokują. Świetna lektura.

 16. Mari mówi

  A tu jest oryginał książki:
  http://kpbc.u m k.pl/dlibra/docmetadata?id=192781&from=publication
  Uwaga:
  w słowie
  „umk”
  opuść spacje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.