Warszawa: Premiera filmu dokumentalnego Jacka Międlara o ukraińskim ludobójstwie na Polakach

4

11 lipca 2024 roku o godzinie 20.00 w kawiarni Agere Contra (ul. Chłodna 2/18) odbędzie się premiera 1. odcinka filmu dokumentalnego Jacka Międlara pt. „Sąsiedzi. Ostatni Świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach” (zwiastuny i informacje o filmie – TUTAJ).

Wcześniej, o godzinie 17 z Placu Trzech Krzyży w Warszawie wyruszy Marsz Pamięci polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa, a zakończy się przy Tablicy Wołyńskiej na Krakowskim Przedmieściu.
Na premierę 1. odc. SĄSIADÓW, mojego filmu o ukraińskim ludobójstwie na Polakach, zalecana jest rezerwacja miejsc (pod linkiem TUTAJ) a w Agere Contra (ul. Chłodna 2/18 w Warszawie) kupno ciastka i czegoś do picia. Do zobaczenia! – pisze Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

Warszawa i Rzeszów: Marsze pamięci upamiętniające polskie ofiary ukraińskiego ludobójstwa i premiera filmu Jacka Międlara pt. “Sąsiedzi” [PLAKATY]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Tomasz mówi

    Warto jechać trzeba tam być!

  2. Flex mówi

    Po tym co okazały wczoraj szambomedia, i szambodziennikarze oraz politycy boję się, że ten film będzie tylko „głosem wołającego na pustni”! Może nadejdą czasy, że wyemituje go nawet TVP ale kiedy?. Na razie wczoraj w niby głoszącej prawdę „wolnej” TV REPUBLIKA nikt nawet nie zająknął się o tej tragicznej rocznicy. Ale czego można oczekiwać poza tępą, antyTuskową propagandą od gadzinówy zasłużonego i odznaczonego przez SBU ukrofila Sakiewicza?! Albo Karnowskich, którzy na swoim portalu zamieścili wczoraj chyba po 23ciej tekst swojego ukraiinofila Jakuba Maciejewskiego, który traktuje upamiętniających ofiary jako szkodników politycznych, gloryfikując „milczące stado baranów”. Szczególnie zakończenie jego tekstu jest porażające. Czy to skrajna naiwność, bezczelna propaganda czy proukraińskie służalstwo, ciekawe czy bezinteresowne po urwaniu się PISowskiego koryta „reklamowego” i różnych 500+ za komentarze w TVPIS info itp. Zacytuję: ” wierzę w to, że się pogodzimy. Razom my syła. Przywrócimy Pamięć Pomordowanym, damy Im chrześcijański pochówek. Warunkiem przebaczenia jest wypowiedzenie win i do tego w końcu dojdzie. I Ukraińcy będą mieć Bohatyrów – z Niebiańskiej Sotni, a nie z OUN-UPA. Tak bude. Jeśli Bóg dopomoże. Musimy nad tym pracować.” Panie Maciejewski, jak pracować, tak jak Pan swoimi wiernopoddańczymi tekstami?! Z takimi „efektami jak wczorajsza wypowiedź obecnego deputata Werchownej Rady, byłego szefa IPN UKrainy, niejakiego Wiatrowycza?! Można przeczytać na portalu „dorzeczy jego banderowskie brednie?!Kto to ałatwi, Tusk?! PAD i świta liczący na jakieś okołoukraińskie koryto po zakończeniu kadencji?! PAD przeganiający do ołtarza ŚP. X. Isakowicza wołającego o pamięć pomordowanych?! Jedno można z całą pewnością stwierdzić. Ta smutna rocznica i ofiara bestialsko pomordowanych nie poszła na marne. Pokazuje po 81 latacch jakie szuje rządzą polską polityką i mediami. Jak ogłupiałe społeczeństwo dobrowolnie przy urnach wyborczych oddaje im władzę! Może ten ogłupiały, kupiony za błyskotki naród w pełni zasłużył na miliony Ukraińców i tysiące egzotycznych migrantów na swojej ziemi, ulicach, osiedlach, miejscach pracy. Szkoda mi moich świadomych synów, ale ich zepsutych wulgarnym, pornograficznym rapem i lewacką tolerancją wszystkich dewiacji rówieśników ani trochę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.