Wariatka czy prowokatorka? Histeryczne przemówienie Obywatelki RP na kontrmiesięcznicy. VIDEO

fot. twitter
17

Podczas wczorajszej miesięcznicy Obywatele RP tradycyjnie próbowali zakłócić uroczystości, ale po raz kolejny – dzięki sprawnej akcji policji – nie udało im się doprowadzić do zadymy.  Udało im się natomiast podgrzać nastroje wśród członków KOD-sekty, którzy w komentarzach piszą, ze poczuli ciarki i łzy popłynęły im  z oczu. Jak do tego doszło?

Poziom KOD-histerii gwałtownie wzrósł po przemówieniu, które na kontrmiesięcznicy wygłosił jedna z Obywatelek RP Monika Dąbrowska. Histerycznym tonem oskarżyła Jarosława Kaczyńskiego o zabicie jedności narodu i nazwała go najbardziej okrutnym zbrodniarzem. Stwierdziła też, ze jest on moralnie winny śmierci 96 ofiar katastrofy smoleńskiej. Krzyczała, że boi się wyjść z domu, bo sąsiedzi mogą ja zaatakować z nienawiści do znaczka Obywatele RP.

Wsparcie - darowizny

Film z tym przemówieniem skomentowało już ponad 2 tysiące KODziarzy i wszyscy piszą to samo: wspaniała, odważna kobieta; powiedziała to, co myślimy; wspaniałe słowa; jestem pod wrażeniem; niesamowita prawda; dziewczyno, jesteś wielka. Jak widać, po raz kolejny udało się nakręcić KOD-sektę, która po przemówieniu Dąbrowskiej gotuje się z nienawiści do Jarosława Kaczyńskiego.

Prawicowy twitter zastanawia się, czy Dąbrowska jest chora psychicznie, czy po prostu wyuczyła się swojej roli i odgrywa ją tak, jak kiedyś pod Krzyżem smoleńskim swoje role odgrywali prowokatorzy Hadacz i tzw. szalona Joanna. Posłuchajcie fragmentu przemowy Dąbrowskiej i oceńcie sami.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Renia mówi

  Pańcia powinna się leczyć na nogi, bo na głowę to już chyba za późno 🙁 no i dobrze, że będąc kobietą czuje się bardziej Polką niż Polakiem :-), bo u tych genderowo-feministyczno-lewackich osobników to nigdy nic nie wiadomo. Ręce opadają, jak słyszę taki nienawistny bełkot…

  1. test24 mówi

   Hahahaha padłem za tych genderowych 😀

 2. Jarek mówi

  Aktorka przeciętna zapał wielki. Powinna wziąść sobie urlop pojechać gdzieś na ono przyrody bez tv telefonu internetu, pooddychać świeżym powietrzem, napić się wódki oczyscić się poczuć wieź z naturą a odnalazla by siebie i nie chciałaby już więcej słyszeć o kodomitach pisiorach i innych. Przecież te miesięcznice i kontrmiesięcznice to żałosny teatr chazarski i nic więcej. ŚP pan prezydent Lech Kaczyński świętym nie był – wystarczy choćby wspomnieć podpisany traktat lizboński ugruntowujący hegeminię niemiec w eurokołchozie z kolei ci z kodu i po i inszych trup aktorskich zamiast zająć się kwestiami merytorycznymi odstawiają pokazy aktorstwa na poziomie poniżej dna

 3. Jarek mówi

  Jednym słowem powinna nabrać dystansu do otoczenia i odnaleźć siebie – człowieka Polkę a nie chrzanić dyrdymały

 4. test24 mówi

  Chyba nigdy nie zrozumiem, o co chodzi z tym skłóceniem, albo rozbiciem jedności narodu. Nagle w 2015 roku powstała prawica i lewica, a przedtem wszyscy mieli to samo zdanie we wszystkich kwestiach? Różnica jest jedynie taka, że wtedy lewaki miały władzę i pieniądze, a teraz tylko pieniądze. Prawaki nie miały tyle hajsu, żeby robić tysiące manifestacji, więc siedzieli w domach – stąd złudne wrażenie, że naród był jednością.

  Właściwie to naród ciągle jest jednością, tylko okazuje się, że tego narodu w Polsce jest znacznie mniej, niż myśleliśmy 🙁

 5. Jarek mówi

  aby wyjaśnić fenomen skłócenia narodu trza by zacząć od tego kto rządzi tym krajem od 1945r do dziś jaka grupa etniczna – w sumie to jedna banda – nie ma żadnej zmiany lepszej czy gorszej nie am nic nie było żadnego obalania komuny w 89 bo panowie od bezpieki nadal rządzą bynajmniej z tylniego fotela – to tylko mity jak opowiadania wędkarzy czy nastolatków który którą….
  Podzial jest stuczny – aktorzynyn nędzne ciągną emocje za pis i po – choć to jedna banda a ogłupiali przez media należące do wiadomo kogo ludziska masowo się sprzeczają bo wierzą że kaczor chce dla nich dobrze a inni że bicie policyjną pałką po głowie za po podczas demonstracji to przejaw wolności itp itd – sztuczny medialny twór ale istniejący

 6. Andrzej Kurkowski mówi

  zło, kiedy skieruje się na nie słup światła prawdy, zaczyna się wić i toczyć pianę z pyska. Tak wygląda manifestacja zła w głupich nieświadomych siebie i swej istoty człowieczej,- ludziach. Póki co są to użyteczni idioci na usługach demonów, jednak ogrom łaski Bożej jaka powoli spływa i ogarnia stopniowo cały naród, wcześniej czy później doprowadzi do tego, że w pewnym momencie łuski zaczną spadać z oczu tych biednych ludzi i zrozumieją że walcząc z prawdą i prawością, walczą tak naprawdę z samymi sobą i własnym zbawieniem.

 7. d mówi

  Normalna to ona na pewno nie jest! Psychicznie chora kobieta z depresją i skrzywieniem moralno -intelektualnym wskutek TVN-GWnianej, ponad 25 letniej , 24/24, formacji meNdialnej! Ta kobieta to jest tyPOWy produkt TVN-GWniany, produkt pt. UŻYTECZNY IDIOTA! Tacy psychole są bardzo niebezpieczni bo są zacietrzewieni bezgranicznie i sfokusowani na bezkrytyczne, bezrefleksyjne połykanie serwowanego im przez ww. mendia każdego kłamstwa, chamstwa, cynizmu i pogardy wobec Polski i Polaków jako prawd objawionych, jako dogmatów ich ateistycznej gender jewropejskiej ideologii! Kobieta wczesniej czy później wyląduje w psychiatryku, nie ma siły! Ale ile się przysłuży polakozercom? Ho, ho! nawet sama nie zdaje sobie sprawy z tego. ona nie ma pojęcia, ze jest koncertowo podprogowo wykorzystywana przez szubrawcow z Fundacji Batorego finansowanych przez starego, oblesnego międzynarodowego grandziarza poszukiwanego listem gończym, SOROSA, przez Miochnika i jego GWnianą – finansowaną przez SOROSA, przez UB-kgb TVN itd.itd.

 8. Vello mówi

  Psychiatra jest potrzebny tej kobiecie.

 9. ania mówi

  Pani ta przypomina mi koleżankę z klasy ,która uwielbiała recytować wiersze.budowała nastrój niepokoju ,uniesienia,dramatu .Najczęściej interpretacja była nieadekwatna do tego , co autor miał na myśli .

  Pani ta przypomina mi koleżankę z klasy,która uwielbiała recytować wiersze.Ile w tym było dramatu ,uniesienia wręcz histerii ,ale koleżanka moja chciała chciała zdawać do szkoły teatralnej.

 10. Jarek mówi

  mówiąc tradycyjnie babie porządnego chłopa brakuje i dlatego szaleje

 11. Teresa mówi

  Zapłacili jej,sowicie zapłacili…czego człowiek nie zrobi dla pieniędzy:-P

 12. Teresa mówi

  Może by ktoś jeszcze nagrał jak ona wychodzi z domu,czy się tak rzeczywiście rozgląda i ze strachem przemyka wśród sąsiadów, a potem taki film wrzucił do internetu aby pokazać hipokryzję tej pani

 13. Daria mówi

  Sąsiedzi tej pani,proszę jej nie drażnić,bo potem takie głupoty wygaduje,a szkoda mi jej 😛

 14. raja mówi

  to było wspaniałe przemówienie, to wszystko gra też w moim sercu, ale chyba nic nie zbudzi apatii w Polakach. Najgorsze co mogło nas spotkać, to przyzwyczajenie się do podłosci pisu

 15. Ewa mówi

  Moim zdaniem zachowuje sie nielepiej ani nie gorzej niz większość polskich polityków

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.