Walka z koronawirusem: Piękny gest kibica krakowskich Pasów! „W du*ie mam zarobek!”

6

Pod jednym z wpisów na Twitterze Ministerstwa Zdrowia, kibic Cracovii zaoferował pomoc w walce z paraliżującym funkcjonowanie państwa koronawirusem. Zaoferował przekazanie szpitalom 1200 gogli ochronnych. W sytuacji, gdy polskim lekarzom brakuje sprzętu ochronnego ta pomoc jest nieoceniona. Kibic chce pozostać anonimowy i zaznacza, że nie chce żadnych pieniędzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Posiadam 1000 gogli ochronnych z normą en166, jeżeli brakuje w jakimś szpitalu w Krakowie, mogę podwieźć za darmo. W du*ie mam zarobek – pod wpisem na Twitterze Ministerstwa Zdrowia napisał kibic Pasów. Na chęć pomocy mężczyzny prędko odpowiedział publicysta portalu lovekrakow.pl Patryk Salamon. Dziennikarz skontaktował się z mężczyzną i pośredniczył między nim a krakowskimi szpitalami. Postawę doceniła także Cracovia, która obiecała, że się z nim spotka, gdy tylko uspokoi się sytuacja w kraju.

Oby więcej takich szlachetnych gestów w czasie zagrożenia epidemicznego. Może dobrze by było, gdyby cena produkowanego przez Orlen płynu dezynfekującego z 95 złotych spadła przynajmniej o 20%? Co o tym myślicie?

Czy na czas walki z koronawirusem składki ZUS dla przedsiębiorców powinny zostać wstrzymane?

View Results

Loading ... Loading ...

Źródło: Twitter, stadionowioprawcy.pl

Przeczytaj także:

PILNE! Kibice Śląska oddali hołd Lwowskim Orlętom! Teraz ścigają ich służby i pluje na nich ukraiński IPN. „To jest Lwów, nie Polska” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Na jakiej podstawie została ustalona wersja, że koronawirus jest groźniejszy niż grypa i sepsa?

  1. Marek mówi

   Na podstawie danych o zarażeniach i zgonach?
   Grypa, śmiertelność na poziomie 01% do 0,5% co daje w najgorszym przypadku 1 zgon na 200.
   Covid 19, śmiertelność we Włoszech na poziomie 7%, co daje 7 osób na 100.

  2. Jacek mówi

   Taki płyn jest też w cenie 250 zł wykupywany więc cena nie jest duża 100 ml na stacjach kosztuje 25 zł więc co to za sapanie.Bardzo dobry ruch Orlenu i bardzo dobra cena ,a na stacjach powinna być reglamentacja bo rozejdzie się na pniu.

 2. Marek mówi

  Wspaniałe podejście do zaistniałej sytuacji.
  Każdy z nas powinien pomagać na ile jesteśmy w stanie, a nie jak co niektórzy, pokupowali tysiące maseczek po 0,20 gr sztuka i sprzedają na OLX po 25zł sztuka co daje ponad 100 krotność zysku!
  Napisałem do typa że tak zachowywali się szmalcownicy w czasie II Wojny Światowej, windując ceny chleba wyłącznie po to aby zarobić na krzywdzie innych.

 3. Legionista mówi

  Na kibiców zawsze można liczyć. Mają zawsze pod górkę, nienawidzą ich media, służby, lewactwo. Szacunek dla darczyńcy z Craxy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.