Wałęsa wybiera się do protestujących w Sejmie. Czy poda im wygrywające numery toto-lotka?

Lech Wałęsa i protest w Sejmie/ fot. twitter
6

– Informuję protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów że będę u Was w {sejmie] w poniedziałek 21 maja – napisał na twitterze Lech Wałęsa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Deklarację z entuzjazmem skomentowała dziennikarka Newsweeka Renata Grochal: „Bardzo ważny gest dla niepełnosprawnych. To będzie symboliczne, jak Lech Wałęsa, bojownik o wolność i demokrację, nie zostanie wpuszczony do parlamentu. Znowu będzie fejm!”

O tak! Nie ma wątpliwości, że w tej nowej zabawie „obrońców demokracji” chodzi o fejm. Zabawa polega na urządzaniu cyrku przed szlabanem sejmowym. Najpierw zrobiono taki cyrk z emerytką wspierającą KOD, która należała do Armii Krajowej i jest dla „obrońców demokracji” figurantką służącą im do przedstawiania się jako spadkobiercy  podziemia niepodległościowego. Potem brewerie przed szlabanem urządzała Janina Ochojska. Teraz przyszedł czas na TW „Bolka”. Może poda protestującym wygrywające numery toto-lotka, żeby spełnić ich żądania? A są one niemałe: „żywa gotówka”, samochód dla każdego i zagraniczne wakacje. To jak będzie z tym totkiem?

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Matka Kurka składa zawiadomienie do prokuratury na okupujące Sejm matki dzieci niepełnosprawnych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  ,,Bolek,, a po kiego ch…..ja leziesz do ludzi których nie tylko że swoją wątpliwą reputacją obrazisz,to jeszcze zaczniesz się chwalić swoimi dokonaniami finansowymi,wakacjami na Florydzie i w innych luksusowych miejscach i w końcu po tym niewyparzonym ryju dostaniesz……Zejdż palancie na ziemię!

 2. Mirka mówi

  Ale to nie jest protest polityczny ;))))

 3. Ayax mówi

  Kuźwa ale event, chyba przylece z emigracji żeby noblistę live zobaczyć. Niech się żrą komuchy z … komuchami. Może w końcu ten naród się ogarnie.

 4. Sybilla mówi

  Wałęsa wejdzie na pewno, takie jest prawo.
  Ja się natomiast zastanawiam, dlaczego nie ma Kai Godek?

 5. Tom mówi

  Bolek,idziesz do tych,którym obiecałes 100 milionów? Ty oszuscie!!!!

 6. Z Polski mówi

  Bolek,oddaj moje 100 milionów!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.