„Waleczny jak LGBT” [WIDEO]

18

Rewolucja komunistyczno-faszystowska odbywająca się przy wykorzystaniu osób nieheteroseksualnych ubranych w ideologię LGBT różni się znacząco od tych sprzed 100 lat. Wtedy ideami zaczadzono ogromną klasę społeczna jaką byli robotnicy i chłopi. Dziś z powodu rosnącego poziomu życia sytuacja w państwach rozwiniętych jest nie do powtórzenia. Dlatego buduje się alternatywy takie jak mniejszości seksualne czy etniczne czasem w połączeniu z religijnymi. W Polsce najbardziej jest wykreowane środowisko LGBT i ich sojuszników.

Chociaż tutaj nie ustępują pola swoim odpowiednikom z bardziej postępowych państw. Widać to w momencie konfrontacji fizycznej kiedy to nie reagują lub uciekają. Ta rewolucja to wina państw. Ma miejsce tylko dlatego, że te organizacje są ochraniane przez policję. Oczywiście sami obrażają i wyzywają funkcjonariuszy. Gdyby nie policja to rewolucja zostałaby zduszona w zarodku.

Na filmach z zaprzyjaźnionej stronie STOPY możecie zobaczyć przykłady waleczności.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Vitus mówi

  Brawo! Jesteśmy z Ciebie dumni odważny Człowieku z czarnego mercedesa z Piotrkowa Trybunalskiego.

 2. Antyparch mówi

  Smialo do sojusznikow lgbt,po scisnieniu posladkow,i glosowaniu na trzaskowskiego mozna zaliczyc wilka jak i 50% konfederatow targowickich.

  1. rebih mówi

   Najważniejszą akcją ostatnich lat, było natychmiastowe zwolnienie kuratora łódzkiego za wypowiedzi przeciw propagowaniu zboczeń. Nie był to tylko akt symboliczny. Ta akcja PiS miała na celu pokazanie wszystkim urzędnikom i nauczycielom, co ich czeka za najmniejszą krytykę zboczeńców, nawet poza czasem wykonywania obowiązków służbowych. PiS właśnie wprowadza dyktaturę neo-marksistowską. Pytanie tylko ile w tym własnych chęci, a ile „prikazów” z Waszyngtonu. Bo to, że ich własne chęci istnieją nie ulega wątpliwości. PiS ma nie tylko lateksowe majtki w kolorach tęczy, ale i czerwony krawat.

 3. Alek mówi

  Dlaczego lgbt, a nie sodomici? Dlaczego heteroseksualni a nie normalni? Rewolucja juz wygrala, bo mowicie jej jezykiem. Covid-1984 jeszcze ten newspeak ugruntuje.

  1. Historyk mówi

   Uderzyłeś w sedno. Nic dodać , nic ująć.

 4. Ireneusz mówi

  Na drugim filmie widać jak powinno się z nimi rozmawiać.

 5. Netopelek mówi

  Niech te elgiebety spróbuja takich działań w Pakistanie, Iranie, Arabii Saudyjskiej czy nawet w Rosjii.
  Tam zamiast tego jednego POLSKIEGO PATRIOTY znalazłoby się kilkuset lub kilka tysięcy miejscowych i po tych elgiebetach pozostałaby tylko mokra plama.

 6. rebih mówi

  Czym zasłużyli sobie faszyści, że łączycie ich z neo-bolszewizmem? To oni, jako jedyni w historii, przeciwstawili się komunizmowi. Nie tylko pyskowaniem po forach, ale czynem i ofiarą z życia, atakując i prawie pokonując potęgę ZSRR. Niestety cios w plecy zadany przez USA i Anglię uniemożliwił ostateczne rozwiązanie problemu komunistycznego. USA i Anglia właśnie płacą cenę swojej podłości. To oni też, jako jedyni, zdecydowanie oczyścili swoje szeregi ze zboczeńców, na co nie zdobyła się nigdy żadna partia „katolicka”, ani „konserwatywna”, ani hierarchia kościelna.

 7. Frank Drebin mówi

  Stop! Nie wolno pisać o nich źle! Przecież to są asystenci i asystentki społeczne posła na sejm”szczęść Boże” Grzegorza Brauna!

  1. W K mówi

   @Frank Drebin Nie zrozumiałeś prostej sytuacji, ale nie wiń siebie. To winna systemu oświaty w Polsce.

 8. Zbigniew mówi

  Zwariowalas Pani Redakcjo?

  „Wtedy ideami zaczadzono ogromną klasę społeczna jaką byli robotnicy i chłopi”.

  Redakcja jest zaczadzona swoja mlodoscia.

  Jeszcze za PZPR w kazdej najmniejszej grupie spolecznej musial byc jeden szpion – ich laczyli slynni wywiadowcy i „romantyczne postacie ale carscy prowokatorzy” inaczej celebryci a na czele stali „Wyslannicy”.

  Ci nie mogli „zaczadzic” pusta gadka ludzi (tak jak probowal Bosak) wiec przyslano im wyslannika Nagan, wielostrzalowy Nagan, tak jak automatycznie przeladowywany Winchester posluzyl do wybicia Indian.

  Mozna sobie wyobrazic, jaka dawal przewage w zaczadzaniu gadaniem w miescie, w budynkach.

  Znalazlem, ze dostarczali go Finowie a potem mieli Wojne Zimowa, ktora cudem przetrwali w niemieckich helmach.

  Kto byl Wyslannikiem do przetrwania to wiadomo.

  Nie wiadomo kto nadzorowal przekazywanie Nagana – broni polautomatycznej zakazanej do dzisiaj nawet w USA?

  Zbior tych wyslannikow i opis ich dzialania ukaze dzisiejsze struktury niszczenia na wszystkie strony, ze wszystkich stron i podleglosc w nich nastepnych szeregow: politykow, celebrytow, ABW i kasty.

  Z tego wyloni sie byc moze ludzi majacych stac sie miliarderm na wzor Hitlera, Stalina Mussoliniego.

  Po tej teorii technologicznej „zamiennosci czesci” mozna zapobiec, ale struktury Panstw sa juz zdestabilizowane ………………

  1. Zbigniew mówi

   Teorie „Zamiennosc czesci” wyborcy powinni miec, jako ……………… .

 9. Hammurabi mówi

  Drugi filmik… Rosja… Pierwszy Polska. Nie, żebym namawiał do tzw. „mordobicia”, jednak… Jak pisał Adam Mickiewicz:
  „Choć droga stroma i śliska,
  Gwałt i słabość bronią wchodu:
  Gwałt niech się gwałtem odciska”…
  Brak równowagi jest powodem upadku, dlatego musi nadejść czas nieposłuszeństwa w szeregach policji. To – jak mniemam – też są ludzie, mający swoje odczucia, rozterki i poglądy.
  Katowanie rodaków na rozkaz to ni mniej ni więcej jak metody niemieckie i rosyjsko-radzieckie.
  Są przecież granice, poza którymi jest już zbrodnia! Warto, by ci, którzy wyżywali się na bezbronnych Polakach, którzy kopiąc, okładając pałkami, oszołomionych i oślepionych gazem wgniatali kolanami w uliczny bruk i wykręcając im ręce krepowali kajdankami a teraz z pietyzmem noszą zboczeńców i opozycyjnych zadymiarzy, przypomnieli sobie, że maja jeszcze póki co rodziny, które po którymś takim „popisie” zwyczajnie ich się wyprą ze wstydu.

  1. W K mówi

   @Hammurabi Policjanci uważają, że nie potrzebują Polski. Dlatego są antypolscy i niszczą Polaków. To znane zjawisko, np. z lat 1939 – 1945.

  2. Hammurabi mówi

   Powiadam Ci, że wielu spośród „granatowych” okazywało się uczciwymi ludźmi. Nam nadzieję, że i dziś pośród tych w białych kaskach i inwigilującymi „po cywilu”, są tacy. Piszę mam nadzieję, bo dzisiejszym policjantom bliżej niestety do tych strzelających NA ROZKAZ do więźniów Pawiaka w lesie kabackim, niż do tych „dających żyć” rodakom.
   Choćby ci: https://www.youtube.com/watch?v=7G3cN6Bdn_8 … Naprawdę nikt nie rozpoznaje tych twarzy? Wciąż znajomi podają im rękę?

  3. hens mówi

   Rozpoznaje, ale nie w 'polsce’. Rozpoznają ich w tych kahałach z których ONI się wywodzą. Przypomnę, że protest biznesmenów w Wwie pacyfikowali 'policjanci’ z trupimi czaszkami na ramionach, nie znający języka polskiego.

   Były to oddziały żydowskiej Black Water.

 10. zdzichol mówi

  Bardziej waleczni niż Judenrat w Gettcie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.