„Walczymy o godne życie!” Protest rolników – Wróblew-Sieradz (8.05.2018). Pełna relacja i komentarz [WIDEO]. Reżimowe media milczą!

Protest rolników Wróblew-Sieradz (8.05.2018)
1

Fala protestów rolniczych przechodzi przez całą Polskę. 8 maja 2018 roku, rolnicy strajkowali w siedmiu miejscach w kraju. Główny protest odbywał się w powiecie sieradzkim, we Wróblewie, z którego rolnicy przejechali ciągnikami i spotkali się pod budynkiem starostwa w Sieradzu.

Rolnicy czują się oszukiwani przez polską władzę od niemal 30 lat. Polscy rolnicy są zmuszani wyrzucać płody polskiej ziemi na kompost, ponieważ mocą decyzji polskiego resortu, faworyzowane są warzywa z zagranicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miarka się przebrała. Rolnicy dali premierowi Mateuszowi Morawieckiemu siedem dni na ustosunkowanie się do ich problemów. Jeżeli tego nie zrobi, zapowiadają ogromny protest w Warszawie.

Liderem protestów jest założyciel Unii Warzywno-Ziemniaczanej Michał Kołodziejczak. To niespełna 30-letni rolnik, który już dziś porównywany jest do śp. Andrzeja Leppera. Protesty nieco różniły się od tych tradycyjnych protestów rolników. Nie brakowało mocnych, patriotycznych przemówień, okrzyków oraz dominował mocny akcent antyunijny.

Niestety, reżimowe media nawet nie zająknęły się o problemach z jakimi zmagają się żywiciele narodu polskiego. Na szczęście czynny udział w protestach brał Jacek Międlar, który na strajk otrzymał specjalne zaproszenie. Przygotował dla Państwa specjalną relację.

Przemówienie Jacka Międlara:

Przemówienie Piotra Rybaka i innych rolników:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. julie mówi

    Swiecie dkaczego zydoje idpiscili z pomnikiem , bo za pizno sie zorientowali , ze w Polsce idzue fala strajkow . Obecnie to osoby nieoelnosprawne tuz przy nich rolnicy , ale to chodzilo aby namueszac kijem w mrowisku jatrzyc strajkiem niepelnosprawnych w Polsce az mieszanine przeniesiono na inna strobe swiata. Wiec taki smiec fulop wiadomo co zrobil ! Mieszanke antypolska. Ale zapomnial ( a moze i nie zapomnial , ake dibra jest ) smiec skonczony , ze obecny weekend przeznaczony jest jak co roku na swieto matki ! Ten debil po prostu z innymi matkami w ogole sie nie liczy wiec zarobil z buta ! Moze poprzez ten perfidny czym wobec marszalka Polski rzadulek zacznie myslec kategoriami Polakow i Polski a nie mafii ! Tu jest Polska , tu zyja Polacy ! Dzieki Bogu jest komu tez bronic honoru Polaka , oficera a takze oficerow zydowskich zgkadzonych w Katyniu ! A zydoj to to samo co litwak , chazar ! Tak mi dopomoz Bog i wszyscy Swieci ! Szczesc Boze Polesie .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.