W żydowskich mediach tryumfują, plują i wzywają do dalszych badań nad ustawą o IPN

Ronald Lauder, Światowy Kongres Żydów / Fot. YouTube
17

Nie trzeba było długo czekać na reakcję żydowskich mediów na wycofanie się polskich parlamentarzystów z zapisu w nowelizacji ustawy o IPN, który zakładał karanie więzieniem tych, którzy przypisują Polsce i Polakom odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie czasów II wojny światowej.

Poza ogólnym zadowoleniem z tego, co wydarzyło się dzisiaj w polskim Sejmie, portal Haaretz przestrzega, że nadal Żydzi nie mogą spać spokojnie, bo premier Morawiecki oświadcza, iż Instytut Pamięci Narodowej będzie walczył o „prawdę historyczną” za pomocą dostępnych mu narzędzi „cywilnych”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak, pojęcie „prawda historyczna”, zostało opatrzone przez żydowskiego publicysty Ofera Adereta cudzysłowem. Co to ma sugerować? Pozwólcie Państwo, że trywializmów tłumaczyć nie będziemy. 

W obecnej formie prawo (…) zakazuje używania terminu „polskie obozy śmierci” w odniesieniu do obozów zagłady, które nazistowscy Niemcy zbudowali w Polsce w czasie II wojny światowej. To także przestępstwo rażącego minimalizowania „odpowiedzialności prawdziwych sprawców zbrodni” – czytamy na portalu Haaretz, który wyraźnie sugeruje, że Polacy są współsprawcami Holokaustu.

Żydowski publicysta zaznacza, że po długich pertraktacjach Żydów z Polakami oraz głosach sprzeciwu Yad Vashem i prezydenta Izraela Reuvena Rivlina, parlamentarzyści wycofali się tylko z niektórych kontrowersyjnych zapisów nowelizacji ustawy o IPN.

Aderet zaznacza, że Międzynarodowe Stowarzyszenie Żydowskich Prawników we wtorek wezwało polski Trybunał Konstytucyjny do zniesienia ustawy o IPN, która zakazuje przypisywanie Polakom odpowiedzialności za nazistowskie zbrodnie.

Nałożenie takich ograniczeń karnych na wolność wypowiedzi nie tylko narusza standardy konstytucyjne i międzynarodowe, ale także szkodzi samej Polsce i jej relacjom z narodem żydowskim – powiedział Meir Linzen, prezes grupy, która w oświadczeniu podkreśla, iż „niektórzy Polacy pomagali nazistom w ich działaniach na rzecz działania narodu żydowskiego”.

Autor publikacji wyraźnie sugeruje, że obecne zmiany w ustawie o IPN to za mało, bo Polacy nadal będą zakłamywać „prawdę historyczną”. W związku z tym przytacza Aderet przytacza wypowiedź Ronalda Laudera, prezydenta Światowego Kongresu Żydów, który „pochwalił ruch polskiego premiera i wezwał do dalszego zbadania natury zdradliwej ustawy”.

Przeczytaj:

„To polityka, która bardzo mocno nam się opłaciła.” „Dobra zmiana” na kolanach przed żydowskim lobby. PiS zmienia ustawę o IPN

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Jednym słowem kolejny spisek Żydów krajowych z internacjonalistycznymi przeciwko Polakom. Mam nadzieję, że doczekam jeszcze osądzenia zdrajców w przyszłej Wolnej Polsce. Tylko czy resztki Polaków są w stanie stanąć na wysokości zadania i odczepić te przysłowiowe rzepy, które trzymają się nas jak psiego ogona, bo same się nie odczepią ?!

 2. Normalny mówi

  Czy Polacy sięgną po rozum do głowy i zdobędą się na odrobinę stanowczości ?! Oto propozycja programowa dla przyszłego POLSKIEGO rządu :
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

 3. Marcin mówi

  Czyli tylko partia Kukiz 15 glosowała przeciw! Ja ja nienawidze tych zdrajców! Dlaczego akurat wybrali skurwiele Polskę?!!?

  1. michu mówi

   Bo jesteśmy słabi i mamy dużo dóbr.

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Jeszcze raz powtórzę,że PIS powinien brać przykład z Węgrów,Orbana,Fideszu i Jobbiku.Robić swoje i nie przejmować się co mówią śmiertelni wrodzy Polski.

  1. Karol mówi

   PiS to nie Fidesz ani Jobik a prezes J. Kaczyński to nie Orban.
   Najpierw Polacy muszą się dorobić takiej inteligencji jaką mają Węgrzy przy stole politycznym, potem muszą Polacy swych prawdziwych przywódców przegłosować do władzy aby móc się porównywać do Węgrów.
   Tak że widzimy ile pracy jest przed nami.
   Ale zamiast „życzyć sobie i innym” zabierajmy się do konkretnej pracy aby stworzyć siłę i zespół na który nasi roday będą mogli głosować. Walczmy też o wprowadzenie JOWów.

  2. Andzia mówi

   Ci „wrodzy” Polski to ich przyjaciele (chociaż to przyjażń jednostronna: druga strona nimi słusznie gardzi)

 5. nojn mówi

  Precz z tym robactwem! To będzie ich ostatni holokaust! Pan już niedługo całkowicie wytępi to 'żmijowe plemię’ poprzez Armagedon!

  1. Andrzej Józef mówi

   “Precz z robactwem “.
   Jak to ukryty fojkszdojc z lubościo powtarza słowa swojego bożyszcza Adolfa Hitlera.

 6. Robert mówi

  Jesteśmy mistrzami!!! Wracają razem z nami.Wszyscy jesteśmy Rosjanami.

 7. pw mówi

  Jak sami z tymi szmaciarzami w myckach nie zrobimy porzadko to nikt tego nie zrobi. Trzeba moherow zmusic do glosowania na Ruch Narodowy. Pracujcie nad ich przekonaniem w rodzinach i u znajomych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.