W Warszawie odbyła się manifestacja solidarności z Palestyną. „Izrael zabija, USA płaci”

2

Żydzi nieustannie mordują bezbronnych palestyńskich cywilów zamieszkujących Strefę Gazy. Jednych odcinają od pożywienia, innych częstują bombami i kulami armatnimi. Powoli świat zaczyna dostrzegać jak wiele zła czynią Żydzi i coraz więcej ludzi solidaryzuje się z Palestyńczykami od lat terroryzowanymi przez syjonistów.

W niedzielę (12.05.2024 r.) w Warszawie odbyła się manifestacja solidarności z narodem palestyńskim. Manifestujący przeszli z placu Zamkowego pod ambasadę Stanów Zjednoczonych. Manifestacja odbywała się pod hasłem „76 lat katastrofy, zatrzymać ludobójstwo w Strefe Gazy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy Polsko. Warszawa dzisiaj z okazji 76. rocznicy Nakby marsz solidarności z narodem palestyńskim.
Potępiając izraelskie zbrodnie i ludobójstwa na ludności cywilnej palestyńskiej – czytam na X na profilu dr. Mahmouda Khalifa, ambasadora Palestyny w Polsce.

Zgromadzenie Ogólne ONZ uchwaliło w piątek (10.05.2024 r.) rezolucję popierającą przyznanie statusu stałego członka Palestynie. Wśród 143 państw głosujących za rezolucją była Polska.

Gdy manifestacja dotarła pod Ambasadę Stanów Zjednoczonych zwracano uwagę na liczbę zabitych w Strefie Gazy. Wskazano, że masakra w Gazie jest możliwa dzięki wsparciu Stanów Zjednoczonych. Krzyczano: „Izrael zabija, USA płaci”.

Książka "Polska w cieniu żydostwa" Jacka Międlara dostępna na https://SKLEP-WPRAWO.PL
Książka „Polska w cieniu żydostwa” Jacka Międlara dostępna na https://SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj także:

Prohibicja węglowa! Rząd wprowadza zakaz sprzedaży czarnego złota

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Momot mówi

    I nasz skromny udzial w ludobojstwie w postaci produkcji bydgoskiego Nitro-Chemu co wysyla trotyl do USA i dalej w bombach do Izraela.

  2. gal mówi

    Talmudyczne bandziory, wszystko co czynicie bezbronnym dzieciom, kobietom i staruszkom palestynskim zostanie wam odplacone w 10 krotna sila. Teraz rechoczecie i swe bezczelne zaklamane morymdy nosicie z duma w gorze, ale nastanie ten dzien kiedy Ludzie dobrej woli zrobia z wami porzadek i wyladujecue w dolach z wapnem. Tak sie skonczy los waszego plemienia. Nie pomoże anglosaski wuj.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.