W Polsce ma być tak samo?! Jayda Fransen ponownie stanęła przed sądem! Tym razem za potępienie terroryzmu i… cytowanie Koranu

Jayda Fransen aresztowana na lotnisku/ fot. screen
5

Jayda Fransen ponownie stanęła przed sądem. Została oskarżona za przemówienie, które wygłosiła podczas manifestacji „Irlandia Północna przeciw Terroryzmowi” , która odbyła się w Belfaście 6 sierpnia 2017 roku.

Jayda przemawiała jako gość honorowy. Stwierdziła bez ogródek, że „zagrożeniem dla cywilizacji na całym świecie jest islam” i „jesteśmy na wojnie z islamem”. To wszystko zostało okraszone kategorycznym potępieniem terroryzmu oraz cytatami z Koranu, wzywającymi do mordu chrześcijan.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: „Chciałabym mieszkać w Polsce!” Wywiad z Jaydą Fransen zdradzoną przez Britain First

Za potępienie nienawiści do wyznawców Chrystusa oraz zamachów terrorystycznych, Jayda Fransen, standardowo została oskarżona o mowę nienawiści. Z podobnym przypadkiem mieliśmy do czynienia w ostatnich dniach w Polsce, gdy Jacka Międlara potępiającego zamach w Nowej Zelandii oskarżono o pochwalanie terroryzmu i… mowę nienawiści. Tymczasem Międlar wyraźnie stwierdził WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN, BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI oraz wykazał, że zamachowiec to „ateistyczny syjonista wyrosły na lewackiej glebie”. To zabolało środowiska wrogie cywilizacji łacińskiej, tak jak zabolały słowa Jaydy Fransen, która wielokrotnie wskazuje, że skorumpowany establishment jest odpowiedzialny za napuszczanie muzułmanów do Europy.

PRZECZYTAJ: NASZ WYWIAD! Jayda Fransen na wolności! „Chcieli mnie zabić za walkę z islamskimi pedofilami!” O więzieniu, przyszłości Wielkiej Brytanii i atakach na Polskę

Moja koleżanka Jayda Fransen. Po 9 miesiącach więzienia i represji, dziś ponownie staje przed sądem. Za cytowanie i potępienie Koranu, przywołanie islamskich zbrodni i stwierdzenie „jesteśmy na wojnie z islamem”. Grozi jej dwa lata więzienia – na Twitterze napisał Jacek Międlar i w kolejnym wpisie dodał: Właśnie rozmawiałem z Jaydą Fransen. „Jeśli nie zadzwonię za kilka godzin, znaczy że jestem w więzieniu. Za prawdę. Obym zadzwoniła” – powiedziała. To jest zamordyzm!

W listopadzie 2018 roku Jayda Fransen wyszła na wolność po odbyciu kary 9 miesięcy pozbawienia wolności. Została skazana na tak wysoką karę, ponieważ ujawniła nazwiska islamskich gwałcicieli należących do muzułmańskich gangów pedofilów (grooming gangs).

Polacy, czy na Jaydy i moim przykładzie nie widzicie, że w Polsce, pod przykrywką socjalu i udawanego patriotyzmu, establishment powoli wprowadza nam angielskie/zachodnie/neomarksistowskie standardy? – na koniec pyta Jacek Międlar i z tym pytanie Państwa zostawiamy.

O dalszych losach Jaydy Fransen będziemy informować. Jesteśmy z nią w stałym kontakcie.

Wesprzyj działalność naszego portalu. Dokonaj zakupu w naszym sklepie (http://sklep-wprawo) lub wpłać choćby symboliczną darowiznę (http://wprawo.pl/wsparcie). Dziękujemy.

Przeczytaj:

J. Międlar: Jestem pierwszą ofiarą #ACTA2 i mam pójść siedzieć. Nie poddam się! Tworzę nową platformę [WIDEO]

Obejrzyj:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. adam mówi

    Islam to jedno wielkie bagno . Dlatego powinien być zniszczony

  2. Adam mówi

    Mieszkam w Anglii od 15 lat i dobrze pamiętam tą panią i jej szefa gdy jeszcze w 2012 na wiecach wzywali do nienawiści przeciwko polakom, pluli na nas jadem nienawiści. Zagradzali nam drogę gdy szliśmy do pracy. Członkowie jej organizacji pełni jadu i nienawiści do polaków którzy – zabierają im pracę – do dzisiaj napadają na polaków, biją, okaleczają i zabijają nas. Ona odpowiada za śmierć kilkudziesięciu polaków nie będę wspominać dożywotnio okaleczonych. Ona nie powinna żywa wyjechać z Polski, ten który ją przyjmuje i gości jest wrogiem Polski i narodu Polskiego.

  3. adam mówi

    Islam to religia samego diabła. Wiec jesli wyznajesz islam , czytasz koran to oddajesz czesc samemu szatanowi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.