W Hollywood powstaje bluźnierczy film. Jezus będzie… lesbijką. W roli głównej córka Jacksona

Paris Jackson i Michael Jackson
4

Powstaje kolejny bluźnierczy film atakujący wartości chrześcijańskie. Hollowoodzka produkcja „Habit” ma przedstawiać Jezusa jako homoseksualną kobietę. W roli głównej wystąpić ma Paris Jackson, córka Michaela Jacksona, którego przez lata oskarżano o pedofilię.

O sprawie przeczytać można na stronie internetowej change.org, gdzie opublikowano petycję, w której wzywa się do powstrzymania realizacji tego prowokacyjnego dzieła. Pod petycją podpisało się już niemal 190 tysięcy osób (stan na 26.06.2020).

Donovan Leitch, producent filmu zapowiada, że będzie to film muzyczny. Poza córką znanego zmarłego piosenkarza, pojawić się mają Bella Thorne oraz Gavin Rossdale.

Do tego prowadzi lekceważenie ataków na chrześcijańskie wartości, które masowo przeprowadzane są w mainstreamie oraz przez szerzące demoralizację organizacje pozarządowe. Czy nie zastanawialiście się Państwo dlaczego tego typu bluźniercze produkcje nie powstają na temat Mahometa albo żydowskich cadyków?

Źródło informacji: change.org

Przeczytaj:

Zwolennikom Dudy posłanka PO chciała wyłączyć głośnik. Przypadkowo dostała w twarz [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Spokojnie:
  1. “co posiejesz to zbierzesz” – KAŻDY umiera
  2. Tylko … siedzą w kinie – powiedzenie z czasów II wojny światowej.
  3. Nikt na siłę (na razie) nie zmusza nas do obejrzenia jakiegoś filmu, czy przeczytania jakiejś książki.

  1. Zdzislaw mówi

   Czasami diabeł pozwala ludziom żyć bez problemów, łatwo i przyjemnie, ponieważ nie chce, aby zwrócili się oni do Boga, do źródła światła rozjaśniającego mrok. Ich grzech jest jak więzienna cela, ale miła i wygodna i wydaje się, że nie ma żadnego powodu, żeby ją opuszczać, żeby coś z tym zrobić, ponieważ drzwi od celi są szeroko otwarte. Aż pewnego dnia czas się skończy, ostatnia strona księgi życia zostaje zapisana, drzwi się zatrzaskują i nagle okazuje się, że jest już za późno.
   Ważne by w tych chwilach próby, naszą siłą była moc naszej wiary. Bóg kocha każdego z nas osobno i jest z nami, nawet w najciemniejszych momentach naszej rozpaczy.

 2. Kibic mówi

  Tam będzie grała jakaś wariatka Bella Thorne, ogólnie świr, bez płci, rodziny, kraju, za to kochający sex z e wszystkim co się rusza. Nieważne zwierzę czy tam człek, a może i drzewo. Miał rację Mel Gibson, że Hollywood to siedlisko diabła, gdzie pożera się dzieci. Nie ma w tym żadnej przesady. A żydzicho miesza w tym kotle od lat.

 3. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

  Wszystko już było…
  XVIII wieczny libertynizm arystokracji w Francji był nielepszy – ale jak zwykle nastąpiła reakcja i głowy arystokratów posypały się do koszy przy gilotynach – żeby było śmiesznie właśnie w imię wolności 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.