Ukrainiec twierdzi, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, porównał nas do zwierząt i dostał 40 tys. zł od MSWiA. W co gra Brudziński?!

Igor Isajew / Fot. Twitter
17

Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, Polaków porównał do zwierząt, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, wzywał do usunięcia słowa „honor” z polskich paszportów oraz zachęcał do produkcji przypinek z napisem „PiS idź w ch**”. Teraz otrzymał 40 tysięcy złotych na rozwój swojego portalu. W co gra Joachim Brudziński?

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje, że w ramach finansowego wsparcia mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce, przeznaczono 40 tysięcy złotych na rozwój ukraińskiego portalu prostir.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Portal powiązany jest ze Związkiem Ukraińców w Polsce, zaś jego prezesem jest Piotr Tyma, który w ubiegłym roku groził Polakom „drugim Wołyniem”. Polacy zapomnieli czym skończył się polski triumf w 1938r. nad cerkwiami Chełmszczyzny – w ubiegłym roku napisał Tyma. To była jego odpowiedź na rozbiórkę monumentu sławiącego UPA w Hruszowicach (WIĘCEJ TUTAJ).

PRZECZYTAJ: Oszaleli! Ukraińcy chcą reparacji za „okupację Lwowa” i grożą „powtórką z historii”!

Redaktorem naczelny naiwnie obdarowanego portalu jest Igor Isajew, który na swoim sumieniu ma wiele polonofobicznych grzechów. Między innymi aktywnie angażował się w przeprowadzenie „drugiego Majdanu w Polsce” oraz zachęcał do produkcji przypinek z napisem „PiS idź w ch**”. To grzechy najlżejsze. Na przykład w ubiegłym roku Isajew porównał Polaków do zwierząt.

Wesołych świąt dla Polaków, którzy dzisiaj obchodzą Wigilię. Dziękuję za milczenie części z was w tym roku. Wiecie, powiadają, że w Boże Narodzenie nawet zwierzęta zaczynają mówić. Umiejętności mówić i rozmawiać wam wszystkim życzę – napisał Ukrainiec.

PRZECZYTAJ: „Rzeź wołyńska to antyukraińska propaganda!” Skandaliczna uchwała negująca rzeź wołyńską, a z Polaków czyniąca zbrodniarzy!

W innym miejscu kwestionował heroiczność Żołnierzy Wyklętych, Polaków oddających im cześć nazwał faszystami oraz stwierdził, że Polacy są odpowiedzialni za zbrodnie III Rzeszy.

W związku z tym, oraz biorąc pod uwagę fakt, że od dzisiaj obowiązuje nowelizacja ustawy o IPN, publicznie oświadczam, że Państwo Polskie oraz Naród Polski są współodpowiedzialni za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej, bo do dzisiaj hołubią tych, którzy naśladują ideologię faszystowską; bo do dzisiaj w propagowaniu ideologii totalitarnej jest mocne odwołanie się do pojęcia „naród” i „Polacy”; bo do dzisiaj polskie organizacje faszystowskie skromnie nazywają się >>narodowymi<<” – obwieszcza Isajew. Nie ukrywa przy tym, że jego wpis jest świadomą prowokacją – „W ten sposób świadomie naruszam art. 55a nowej ustawy o IPN. I chyba moi uważni czytelnicy już wiedzą, gdzie to mają zgłosić” – kilka miesięcy temu pisał Isajew.

PRZECZYTAJ: „Kościół greckokatolicki jest przeżarty ideologią nacjonalizmu banderowskiego”. Nasz wywiad z prof. Włodzimierzem Osadczym

Filobanderowska polityka rządu Prawa i Sprawiedliwości osiągnęła już gigantyczne rozmiary. Już nie tylko przymyka się oczy na znieważające Polaków wypowiedzi, ale także rząd PiS wspiera finansowo banderowskiego potwora. Przypomnę, że w tym roku na Związek Ukraińców w Polsce przeznaczono z polskiego budżetu 1,52 mln zł. Na ukraińskie organizacje w Polsce wydano ogółem 2,22 mln zł. W co gra Joachim Brudziński? Czy szef MSWiA, który ma hopla na punkcie wyimaginowanego antysemityzmu, jest tak naiwny myśląc, że rozdawnictwem pieniędzy przekupi krytycznych wobec PiS-u ukraińskich awanturników takich jak Isajew? A może to świadome działanie na szkodę Polski pod dyktando lobbystów z zagranicy?

Źródło informacji i cytatów: MSWiA, Facebook/Igor Isajew

Przeczytaj także:

TYLKO U NAS! Podręcznik „Bandera i Ja” w języku polskim. Czego uczą się ukraińskie dzieci?

Skandal! Wojsko Polskie na ukraińskiej defiladzie sławiącej OUN-UPA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Żydo-banderowski sojusz ma się dobrze, może nawet co raz lepiej w imię budowy środkowo-europejskiego kaganatu, w którym to banderowcy jako policjanci urzędnicy będą trzymali za mordę Lachów niepokornych

 2. Zbik mówi

  Polska sama gotuje sobie los do przepasci. Kompletni idioci. Nie żal mi Polski. Przyjdzie Tusk i dalej będą lizac tylek banderowcom.

  1. Niuniek Dziuniek mówi

   Bujaj jaja ćwoku ….

 3. Goj mówi

  Poznałem w pracy dużo miłych i życzliwych Ukraińców. Przez takie szumowiny jesteśmy do siebie wrogo nastawiani, choć z powodzeniem moglibyśmy żyć w zgodzie. To samo z Rosjanami – wszyscy Rosjanie, których spotkałem byli w porządku, choć z mediów można wywnioskować, że jesteśmy z nimi w stanie wojny. Trzeba w końcu zrobić porządek z takimi chuliganami i zacząć żyć spokojnie!

  1. sten mówi

   My tej ruskiej dobroci już doznali ….chwatiyt na kolejne 500 lat .

  2. Rafał mówi

   Sprawdź dokładnie jaki skład narodowościowy miało NKWD i wierchuszka partyjna oraz kto wywołał w Rosji rewolucję. Pomocna może być lektura Tatiany Graczowej i Anthonego Suttona.

 4. j-da mówi

  Buźkę ma taką….. wzorcową rezuńską, podobnie jak i sam Brudziński

 5. Robert mówi

  Kupują spokój do następnych wyborów,integrują kabany pastowane,do koryta myk myk nalane ,do rana w polu szkody nie narobią ,a kwiczeć będą ciszej od miejscowych,dla tych ostatnich prąd,pała w łeb i do przetwórni na ,,dołek,,

 6. Gość mówi

  Ukraina to kraj meneli i analfabetów. Oni chyba nie wiedzą, że Banderę i jego bandziorów szkoliło gestapo.
  Oni są w stanie skurwić się za jakiekolwiek korzyści materialne. To te ukraińskie mendy szły z Hitlerem szpona e szponę.

  1. Ada mówi

   Największą hańbą na zawsze pozostanie uprawianie damskiej, krwawej, podstępnej „bokserki”, tj. napaści na życie bezbronnych kobiet, dzieci i babć z dziadkami. Oraz dzisiejsza perfidia.

 7. George mówi

  Joachim Brudziński to wyjątkowa szumowina. Nieodrodny syn PiS-u. Ciekawe czy był chrzczony scyzorykiem? Wcale bym się nie zdziwił.

 8. Roman mówi

  PO PIS – ideologicznie tożsamy

 9. PK mówi

  I dlatego właśnie należy PiS odsunąć od władzy. Kresowianie nie mogą liczyć na pomoc ze strony PiSowskiego rządu więc powinni założyć własną partię – partię Kresowian.

 10. Wojtek mówi

  Co teraz ten pis wyrabia mało poróżnili Polakó jeszcze im mało i promują ukraińskiego faszystę .Mało ich zbrodni w drugiej wojnie ,jeszcze im nasze pieniądze dają .budzińskiego pod sąd,że popiera nacjonalistów i hitlerowców ,tyle biedy w Polsce a temu ch….i daje 40 tysięcy złotych na rozwój ,czego rozwój bojówek upowców . budzińskiego wywalić na zbity pysk i pod sąd z szubrawcem . jak on śmie to robić,kto mu dał do tego uprwanienia . /czy na te pisowskie gnidy nie ma żadnego lekarstwa

 11. Jamróz Andrzej mówi

  Tak widać jak państwo Polskie dba o historię i prawdę. Potrafią pisać na nową swoją parszywie zakłamaną historię Jarosław Kaczyński zrobił z siebie bohatera solidarnośći, a z Lecha Wałęęsy na siłę chcę zrobić bandytę.
  W szkołach uczy się nowo napisanej na kolanie nie tylko zakłamanych faktów teraźniejszych czasów, ale kaleczy język polski książkami o psędo legendzie Lecha Kaczyńskiego. Lech Kaczyński był wyjątkowym człowiekiem, którego Jarosław Kaczyński zeszmacił. dziennikarze tacy jak Piotr Nisztor na usługach służb niszczą prawdziwych patriotów. Współpracownicy UOP tak jak Jacek Łęski prowadzi programy w TVP. Dokąd zmierzasz Polsko? Dokąd zmierzasz ???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.