V kolumna niemiecka? Dulkiewicz i Szczerba ŚWIĘTUJĄ napad Niemiec na Polskę! [WIDEO]

Aleksandra Dulkiewicz i Michał Szczerba
8

Już dziś chcę Państwa bardzo serdecznie zaprosić do wspólnego świętowania! O 4.45 spotkajmy się tutaj u stóp pomnika – pod monumentem upamiętniającym bohaterów z Westerplatte, powiedziała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

1 września 1939 roku o godz. 4.45 niemiecki pancernik „Schleswig-Holstein” rozpoczął ostrzeliwanie polskiego Westerplatte, które dziś jest symbolem heroizmu żołnierzy Wojska Polskiego, którzy mężnie stawili opór nazistowskiemu najeźdźcy. Każdy 1 września to dla Polaków dzień refleksji i modlitwy za Ojczyznę oraz o życie wieczne dla poległych Polaków. Tymczasem Aleksandra Dulkiewicz zaprasza do „świętowania” w tym tragicznym dla Polaków dniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Magdalena Adamowicz z uśmiechem na ustach komentuje wyniki wyborów w Gdańsku [WIDEO]

Warto przypomnieć, że w podobnym tonie, niemal dwa lata temu wypowiedział się poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba. Są fakty i są emocje, i oczywiście te emocje są odgrzewane, albo 1 sierpnia, kiedy rozpoczęło się Powstanie Warszawskie, albo 1 września, kiedy świętujemy napad Niemiec na Polskę – dla Polskiego Radia powiedział polityk.

OBEJRZYJ: Czy Adamowicz żyje? Wątpliwa żałoba i nowe nagranie z ataku! | J. Międlar [WIDEO]

Porzućmy zdziwienie. Czego można oczekiwać od partii opozycyjnej, potocznie zwanej V kolumną niemiecką, której członkowie, niejednokrotnie przez redaktora Wojciecha Sumlińskiego, są nazywani „zbrodniarzami”? I w tym miejscu rodzą się pytania: Jak to jest, że pan Sumliński jeszcze nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności za takie określenia? Czyżby w środowisku sądowniczym i politycznym, wszyscy wiedzieli, że redaktor mówi prawdę?

Przeczytaj także:

Jacek Międlar sprzedaje koszulki „Nie przepraszam za Jedwabne”. Poseł Szczerba zgłasza sprawę do prokuratury

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Radzę zwrócić uwagę na zadziorny ton wobec „rządu w Warszawie” i słowa, jakich używa ta Dulkiewicz, np. „Wolne miasto Gdańsk”. W normalnym kraju miałaby już dawno odwiedziny „smutnych panów” z ABW i z poobijaną mordą, którą by ukrywała pod chustką i okularami przeciwsłonecznymi, publicznie błagała „rząd w Warszawie” o przebaczenie…

  1. Dan mówi

   W normalnym kraju, takie coś jak Dulkiewicz i ten przygłup w okularach powinni zniknąć.

  2. Robert B. mówi

   Zwróć uwagę, że to nikt jak inny jak ten wypłosz Szczerba rozpoczął pucz w 2016…

  3. robert mówi

   1- Achtung: ,,Neonaziści”, lista wrogów i worki na zwłoki. 2- Korzenie Unii Europejskiej i rola żydowskiego lobby. nacjonalista.pl

  4. Jan mówi

   Wichrzycieli POd sąd! PiS niech nie śpi tylko działa, bo PObłażliwość to droga do zdrady!

 2. dddd mówi

  szczeba swiętuje NAPAD niemiec na Polskę! qrwa napad swiętuje!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.