UWAGA! Ryszard Petru będzie inwigilował niedzielnych zakupowiczów

fot. pixabay.com
4

Nie ma dnia, żeby nowoczesny kandydat na premiera Polski nie zrobił z siebie idioty. Po błyskotliwej akcji „Aktywny uczeń”, podczas której Ryszard Petru produkował się przy szkolnej tablicy na chodniku, przyszła pora na wezwanie do inwigilacji niedzielnych zakupowiczów. Oto dzisiejszy apel Ryszarda (pisownia oryginalna): „NIE dla zakazu handlu w niedzielę! Apeluję o ogólnoposką akcję: robimy zdjęcia wszystkim PiSowcom kupującym w niedziele. I wysyłamy na TT”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zastanawia nas techniczna strona tego przedsięwzięcia. A konkretnie: jak Rysiek wyłuska „wszystkich PiSowców” spośród niedzielnych zakupowiczów. Czy lotne brygady partii z kropką będą biegały od jednego i drugiego i pytały: „Czy głosowała Pani/Pan na PiS?”. A co będzie, gdy taka lotna brygada usłyszy w odpowiedzi: „Spieprzaj, dziadu”? Czy to będzie znak, że interlokutor jest PiSowcem? A co będzie, jeśli ktoś odpowie nowoczesnemu aktywiście: „Bujaj się, lebiego”? Jak to zakwalifikować? Czy jako preferencję wyborczą, czy jako obrazę nowoczesnego majestatu, czy po prostu jako diagnozę nowoczesnego zidiocenia?

Doprawdy, aż strach pomyśleć, co będzie, jeśli w ramach niedzielnej inwigilacji Ryszard przytaszczy tablicę do Lidla i razem z posłanką Lubnauer będą na niej wypisywać agitacyjne hasła w stylu „Kupując w niedzielę, walczysz o wolność i demokrację”.  Czy będzie to asumpt do utworzenia nowoczesnego ZBOWiD-u, którego członkowie będą głodować od poniedziałku do soboty, bo tylko niedzielne zakupy dadzą im poczucie przynależności do postępowej wspólnoty nowoczesnych zakupowiczów? Pożyjemy, zobaczymy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Jak jest po żydowsku “spierdalaj”? Może posłowie z .NWOczesnej zrozumieją.

  1. Ayax mówi

   Haha dobre, a odpowiadając to: הִסתַלֵק 🙂

 2. Jarek mówi

  Petru jest w polityce jak ongiś Jola Rutowicz w rozrywce – ten sam poziom intelektu. Trudno powiedzieć skąd się to bierze. Może chciał dorobić na studia i robił jako królik doświadczalny w testowaniu szczepionek albo miał trudne dzieciństwo i ciężkie zabawki. Może niech przejdzie na zsiadłe mleko i jakoś oczyści się z tej trucizny

 3. MaXio mówi

  Ogłaszam AKCJĘ !!!
  Robimy zdjęcia wszystkim POszKODowanym Nowoczesnym, zakłamanym sqrwielom, drącym japę przeciwko 500+, a PO cichu korzystającym z tego programu !!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.