UWAGA! Premier kanadyjskiej prowincji Alberta przeprasza niezaszczepionych za segregację sanitarną i zapowiada amnestię dla osób ukaranych podczas lockdownu

premier Alberty Danielle Smith/ fot. screen
7

6 października 2022 roku nową premier kanadyjskiej prowincji Alberta została Danielle Smith ze Zjednoczonej Partii Konserwatywnej. W sobotę (22.10.2022) podczas konferencji prasowej Smith przeprosiła wszystkich niezaszczepionych za dyskryminacyjną politykę sanitarną prowadzoną przez rząd w ramach tzw. walki z pandemią Covid-19. Poinformowała też, że osoby, które straciły pracę z powodu odmowy przyjęcia szczepionki mogą wrócić na swoje stanowiska.

Podczas kampanii wyborczej Smith zapowiedziała, że jeśli wygra, to przeprosi za segregację sanitarną narzuconą przez kanadyjskie władze i wprowadzi amnestię dla osób, które otrzymały kary finansowe lub którym postawiono zarzuty kryminalne w związku z nieprzestrzeganiem drakońskich przepisów lockdownowych. Zapytana przez dziennikarkę portalu Rebel News o to, kiedy zrealizuje tę obietnicę, Smith odparła:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mogę przeprosić teraz. Przepraszam każdego, kto stał się ofiarą dyskryminacji w rezultacie szczepionkowego sanitaryzmu. Współczuje wszystkim pracownikom rządowym, którzy zostali zwolnieni z pracy z powodu statusu szczepionkowego i zapraszam ich z powrotem, jeśli chcą wrócić.

Odnosząc się do zapowiedzianej amnestii dla ofiar polityki lockdownu, Smith powiedziała, że czeka na opinię prawną wskazującą, w jaki sposób należy to przeprowadzić. – To była decyzja polityczna, aby odrzucić Kartę Praw i Wolności, aby nakładać na ludzi te kary i myślę, że obecna decyzja polityczna powinna być taka, aby zadośćuczynić, przeprosić za to i anulować kary – powiedziała.

Źródło informacji i cytatów: Rebel News

Zobacz też:

Katarzyna TS: SKURWYSYŃSTWO!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BARBARA mówi

  swiatowe skurwysynstwo zaczyna wychodzic

 2. Mariusz mówi

  Dokładnie. Pasą się skur……….y na ludzkiej krzywdzie. Wielmożne Pany. Mam tylko nadzieję, że chodziło tylko o pieniądze a nie o “utylizację” ludzi.

 3. Ewa-Maria mówi

  Piękny gest ze strony tej pani. U nas nadal brną w te absurdy covidowe. Mają w zamiarze szczepić najmłodsze dzieci i nadal namawiają do szprycy seniorów. Ostatnio coraz głośniej jest o Jodku Potasu. Ostrzegają przed tym czymś że niby naszpikowane jest trującymi metalami. Przeprowadzone badania udowadniają to.

 4. szok^2 mówi

  Krok w dobrą stronę ale bez ukarania winnych nic z tego nie będzie. A do tego się raczej baba nie posunie.
  Tak w ogóle to podejrzewam, że im najzwyczajniej w świecie brakuje ludzi do roboty bo ich wcześniej pozwalniali. Nie wierzę, że u samej góry zrodziła się jakaś sensowna myśl 🙂

 5. George mówi

  Warto przy okazji nadmienić, że amerykańskie centrum kontroli chorób i zapobiegania (CDC) rozpoczęło kampanię lobbingową mającą wprowadzić szczepienia przeciwko C-19 do listy szczepień dzieci od 6-tego miesiąca życia. Na razie mają to być szczepienia dobrowolne, ale już pojawiły się głosy, żeby to jednak były szczepienia obowiązkowe, a ich brak był karalny i uniemożliwiał dzieciom naukę w szkołach. Jeśli dzieje się tak w USA, to tylko czekać jak europejskie ECDC wystąpi z analogicznym projektem. Polska, jako lewacka i totalitarna awangarda zapewne znów wyjdzie przed szereg i wprowadzi taki obowiązek przed innymi krajami. Kraska już tam zapewne przygotowuje stosowny projekt, bo przecież tak mu żal, że ludzie przestali już interesować się “pandemią” i “szczepieniami” przeciw C-19. Scenariusz jest podobny jak w przypadku rzekomej pandemii. Już rozpoczęło się szczucie osób (w tym lekarzy ekspertów), którzy są takim zamordystycznym projektom zdecydowanie przeciwni.

 6. W K mówi

  Jaka łaskawa pani. W sumie wzór do naśladowania. Wymordować wrogów, a potem przeprosić.

 7. zagłoba sum mówi

  Kanadyjczycy to dziwni ludzie… Mieli pedałkowatą Justysię na widelcu, ledwo kanadyjska bezpieka zdołąła tego gnojka ukryć a oni, zamiast szukać i ścigać tego zbrodniarza, urządzali grille i festiwale country… Teraz Justusia i jego klika powróciła do koryta i bierze odwet…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.