Sanitarny terror postępuje! Wydawca wyrzucony z targów książki za brak maski. Interwencja posła Brauna [WIDEO]

Grzegorz Braun interweniuje na targach książki/ fot. screen
10

W piątek (26.11.2021) właściciel wydawnictwa „Prohibita”, Paweł Toboła-Pertkiewicz, został wyrzucony z warszawskich Targów Książki Historycznej, odbywających się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. Powodem wyrzucenia była odmowa noszenia maski. Stoisko zostało zlikwidowane, a książki zamknięto w magazynie i odmówiono ich natychmiastowego wydania właścicielowi.

Interwencję w tej sprawie podjął poseł Grzegorz Braun. Ochroniarze zagrodzili mu drogę do wnętrza, a jeden z nich naruszył nietykalność cielesną posła. Policjanci wezwani przez Brauna odmówili podjęcia działań umożliwiających przeprowadzenie interwencji poselskiej. Funkcjonariusze stwierdzili, że warunkiem wejścia na teren targów jest założenie maski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przymus maskowania to nie jedyny przejaw terroru sanitarnego podczas targów. Wchodzący muszą też wypełnić ankietę o stanie zdrowia i wskazać, czy są zaszczepieni, czy nie. Osoby odmawiające podania tej informacji są traktowane jako niezaszczepieni i dotyczy ich limit wprowadzony bezprawnym rozporządzeniem rządu. W zależności od tego, czy dana osoba zadeklarowała się jako zaszczepiona lub niezaszczepiona, otrzymuje bilet wstępu w różnym kolorze.

Wyrzucony wydawca zażądał natychmiastowego wydania odebranych mu książek. Po interwencji policji organizator zgodził się wydać zarekwirowany towar. Pertkiewicz poinformował, że spotkania autorskie zaplanowane podczas targów odbędą się w sobotę w księgarni Multibook przy ul. Dymińskiej 4, gdzie nikt nie będzie zmuszany do noszenia maski i podpisywania oświadczeń zdrowotnych.

To, co stało się na targach książki w Warszawie, pokazuje, że terror sanitarny jest już trwałym elementem tzw. nowej normalności, chociaż nie ma dla niego żadnego uzasadnienia medycznego. Maski nie zatrzymują wirusa i nie zapobiegają zakażeniom. Szczepienia również nie spełniają tej funkcji. A jednak zmusza się ludzi do spełniania bezprawnych i absurdalnych wymogów, a ci, którzy nie zgadzają się na terror, są wykluczani z przestrzeni publicznej. Niestety, większość poddaje się temu bez szemrania. Na naszych oczach rodzi się totalitaryzm, przed którym przestrzega Katarzyna Treter-Sierpińska w książce „Kowidowe getta”. Książkę możecie zamówić w przedsprzedaży TUTAJ. Wysyłka od 6 grudnia.

Źródło informacji: wRealu24, historiakultura.pl

Zobacz też:

SZOK! Minister Niedzielski przyznaje, że lockdown nie działa: „Wiemy w tej chwili, że restrykcje są mało skutecznym środkiem zapobiegania pandemii” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Historyk mówi

  Najśmieszniejsze w tym wszystkim , jest fakt, że korona wirusy jakie by nie były mogą spowodować zaledwie katar .Jest to informacja z podręcznika dla studentów medycyny . Wygląda na to, że zwykły katar spowoduje większy horror, niż Ii II wojna światowa łącznie .

 2. Ewa-Maria mówi

  Proponuję wgląd na stronę Klubu Inteligencji Polskiej. Ciekawe artykuły które jeża włosy na karku. Jednym z wielu jest 'Skandal w Słowenii…………oraz dzisiejszy. Polecam bo warto wiedzić a czego w mediach głównego ścieku się nie dowiesz.

 3. Tolek mówi

  Braun powinien się zarazić i trafić pod respirator, może to by go czegoś nauczyło. Aczkolwiek jest to szur ponad szury, więc wątpię by jakiejkolwiek fakty do niego dotarły.

 4. MAREK mówi

  Gdyby nie zaangażowanie lekarzy rewolucjonistów budujących NOWY ŁAGR, naśladujących socjalistę SS mengele, kupionych wycieczkami i mamoną przez korporacje medyczne oraz ignorancja większości ludzi ten covididiotyzm i covidterror nigdy by nie zaistniał!

 5. MAREK mówi

  Ignoranci w mundurach obrońcy totalitarnego NOWEGO ŁAGRU w behawioralnych maskach współpracują z przestępcami i złodziejami !!!

 6. Sss mówi

  Konfederacja walczcie z tym faszyzmem sanitarnym, nie pozwólmy dzielić i terroryzować Polaków. Przy następnych wyborach ludzie w dużej liczbie opowiedzą się za wami.

 7. Shadow mówi

  @Tolek – Szurem i zwykłą łachudrą, a może i sprzedajną szmatą, czyli płatnym trollem za judaszowe srebrniki, jesteś ty. Od posła Brauna wara . Nie jesteś łajzo godzien mu nawet butów czyścić.

 8. Anty mówi

  Tolek, internetowy trollu. Jeśli wziąłeś preparat to na szczęście nie będziemy się męczyć długo z taką kreaturą.

 9. anonim mówi

  Anty obawiam sie ze temu trollowi podali preparat nr 1 czyli sól fiziologiczna. Takie mendy musza żyć, żeby,, nowa normalnosc” doszla do skutku.

 10. anonim mówi

  To jest dowod ze policja to szmaty na uslugach rzadu. Jak za czasow prl, te mendy to ochrona polskojezycznego rzadu, agentury ktora po 45 r. zostala zainstalowana w Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.