UWAGA! „ABW zabrało wszystko, by uniemożliwić mi pracę!” Zrzutka na laptopy dla Jacka Międlara!

Fot. YouTube/ PantaRhei
11

ABW podczas bezprawnego wtargnięcia do mieszkania Jacka Międlara skonfiskowało wszystkie przedmioty, których używał w swojej pracy. W związku z tym prowadzona jest zbiórka na niezbędne mu narzędzia, de facto skradzione przez służby:

„Godzina 6 rano. ABW budzi nas, mówi „Kurwo otwieraj, kurwo otwieraj!”. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, „zabieraj psy, kurwa!”- mówi z niesmakiem Jacek. – Przez 6 godzin w moim domu prowadzono różne czynności. Potem pozwolono mi się ubrać. Zabrano mi ponad 145 koszulek z krzyżem celtyckim gdyż stwierdzono, że jest to symbol nienawiści. Ich łączna wartość to około 8 tysięcy złotych. Zabrano mi dwa komputery, telefony komórkowe. Zostawiono mnie bez niczego, aby zrujnować moją
pracę dziennikarską. Bo, jak się później okazało, postawiono mi zarzuty za felietonistykę – uśmiecha się z niedowierzaniem poszkodowany przez ABW. – Taka to jest wolność słowa w wykonaniu komunistycznego zamordyzmu.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W kraju, w którym władze są przeciwko obywatelom, jedynie pomoc międzyludzka może przezwyciężyć terror. Zainteresowanych wsparciem Jacka w tej trudnej sytuacji prosimy o wejście w poniższe linki:

Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5

Zrzutka na pomoc prawną: https://zrzutka.pl/j8nxjz/wplac

Wsparcie finansowe dla Jacka Międlara: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie

Przeczytaj również:

„Potraktowali nas jak bandytów!” Jacek Międlar opowiada o aresztowaniu 13 grudnia [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Mam nadzieję, że zbiórka będzie równie szybka i skuteczna jak ta dla irańskiego kierowcy (sic!)

 2. bomble mówi

  pozwać do sądu o zniesławienie tego nadgorliwca który zgłosił do prokuratury, zwalczać ich własna bronią

 3. Mieczyslaw mówi

  ABW to spadkobierczyni ZYDOWSKIEJ UBECJI

 4. Ursula mówi

  Co za bydło komunistyczne…nie do uwierzenia…

 5. Normalny mówi

  Oczywiście będzie na początku przyszłego tygodnia przelew w miarę skromnych możliwości ! A los nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Winni najścia, szykan i zniesławienia mam nadzieję, że osobiście odpowiedzą za swoje haniebne czyny. A Pana sprawa przyczyni się tylko do gwałtownego wzrostu poparcia dla Konfederacji, a zatem do szybszego profesjonalnego i bardzo szczegółowego zajęcia się Pana sprawą przez sąd przyszłej Wolnej Polski. Z wielce miłym zaskoczeniem przeczytałem masę komentarzy wyrażających oburzenie na tę antypolska hucpe wśród żelaznego elektoratu PIS. To zapowiada całkowite przemeblowanie sceny politycznej na korzyść Polaków z Konfederacji i to szybciej niż się niektórym wydaje. Polacy zawsze stają po stronie poszkodowanych, nieludzko potraktowanych. Z Panem Bogiem !

 6. Adam mówi

  Otwieraj kurwo. Ja bym odpowiedział wypierdalaj kurwo. A kim ty jesteś baranie że mam Ci otwierać? Nie mam żadnego obowiązku stosować się do prawa totalitarnego państwa. Co to wogole za odzywki? Aż nie chce mi się wierzyć że w państwie Pisu dzieją się takie rzeczy i Morawiecki ma tego świadomość. Mam nadzieję że ten PiS popłynie jak kiedyś AWS i raz na zawsze pamięć o tej partii umrze. Dlaczego Polacy mają wybierać tylko pomiędzy dzuma a cholera??? PiS trwa tylko póki będzie kasa na 500 plus ale ona też się kiedyś skończy. I co wtedy?

 7. Robert mówi

  To tak zacnej i zamożnej agencji wywiadu mosadu nie stać na własne komputerki?To wszystko pod legendą, że przybyli po legalne fajerwerki?

 8. Robert mówi

  Wszystko jest niczym i nic się nie stało,bo jak mawiał agent ludzi,,specjalnej troski,,Świat to za mało i ciągle chcą więcej………..

 9. Piotrek mówi

  A czy coś wiadomo w sprawie platformy medialnej pana Międlara?

 10. W K mówi

  Miałem wstępnie ustawioną sprawę, by wydrukować i rozesłać mój kalendarz w różne miejsce, gdzie mógłby zostać wylicytowany, ale skoro tak niemądrze postąpiono z Jackiem Międlarem, nie będzie druku, lecz w najbliższym tygodniu pieniądze przeznaczę na pomoc dla Jacka. Tu jest Polska, a nie polin!
  https://drive.google.com/open?id=117AGBgSxKybnS5fkRpiYFLSrNkdo-A8l
  O ile nikt nie wniesie o zmiany, kalendarz na 2020 r. jest gotowy.
  Dopisek: jest też wersja w formacie A6 (4.13 x 5.83 cale + 3mm spady) https://drive.google.com/open?id=17UszspPnQT9GP02iKQJqRyrVZWwoF7Bh

 11. De eM mówi

  To teraz w jezyku urzedowym w sluzbach abw itp. wszyscy do ministra wlacznie powinni od rana mowic: dzien dobry kurwo, do widzenia kurwo, otwieraj kurwo, przynies akta kurwo etc. Oto narodzila nam sie nowa swiecka tradycja, w morde jeza. Zaiste Stworca jest milosierny i cierpliwy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.