Ograli nas! Ustawa IPN stała się ochronką dla przemysłu holokaustu! Teraz ustawa zakłada jedynie ściganie za „kłamstwa” o Żydach

5

Wyłóżmy karty na stół. Nowelizacja ustawy o IPN, którą „w trybie pilnym” przegłosowano w parlamencie, a pod którą Andrzej Duda złożył podpis, stała się ochronką dla żydowskich interesów. Jak to? – zapytacie. Tak, że z ustawy wycofano zapisy, który zakładały karanie za kłamstwa o narodzie polskim, a zostawiły tylko te, które bronią żydowskich interesów i utrwalają przemysł holokaustu.

Nie dość, że Polska została skompromitowana na arenie międzynarodowej, bo pod naporem obcych lobbystów, polski rząd wycofał się z najistotniejszych zapisów noweli ustawy, to jeszcze uczynioną z niej ochronkę dla żydowskich interesów, którą politycy PiS nazywa „umocnieniem pozycji Polski na arenie międzynarodowej”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O co dokładnie chodzi? Przeczytajcie proszę postanowienie Sejmu w sprawie noweli ustawy o IPN.

Art. 1. W ustawie z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. z 2016 r. poz. 1575 oraz z 2018 r. poz. 5, 369 i 1000) wprowadza się następujące zmiany:
1)art. 45a otrzymuje brzmienie:
„Art. 45a. Prokurator oddziałowej komisji wszczyna śledztwa w sprawach o przestępstwa określone w art. 54 i art. 55.”;
2) uchyla się art. 55a i art. 55b.

Uchylono art. 55a i art. 55b. Art. 55 dotyczy „kłamstwa oświęcimskiego”, co w praktyce oznacza podważanie zbrodni na żydach w czasach II wojny światowej, za co m.in. ścigano ś.p. dr. Dariusza Ratajczaka. Zaś art. 55a i 55b, które zostały skasowane na wniosek Mateusza Morawieckiego, dotyczyły kłamstw na temat odpowiedzialności Polski w niemieckich zbrodniach z czasów II wojny światowej.

Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza
odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności.
3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej. 

Art. 55b. Niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu zabronionego niniejszą ustawę stosuje się do obywatela polskiego oraz cudzoziemca w razie popełnienia przestępstw, o których mowa w art. 55 i art. 55a. 

Tak było przed wczorajszym głosowanie. Od dziś bez konsekwencji będzie można imputować Polakom partycypację w niemieckich zbrodniach, zaś kwestionując przemysł holokaustu można trafić za kratki nawet na trzy lata. Co jak co, żydowscy lobbyści ograli nas jak dzieci i z ustawy o IPN, która miała chronić nasze dobre imię, naciskając na rząd uczynili ochronkę dla żydowskich interesów.

Przeczytaj i obejrzyj:

Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji. Mamy kolejny film z getta warszawskiego [wideo nr 2]

Co zostało z ustawy o IPN? | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Mega-targowica ! Tylko natychmiastowe oczyszczenie sceny politycznej i wprowadzenie Polaków do Sejmu, Senatu da szansę na wyrwanie nas ze szpon żydostwa. Ale do tego potrzebna jest pełna mobilizacja i współdziałanie wszystkich rozproszonych sił Polaków.

 2. Ania mówi

  To nie przypadek. To rezultat współdziałania antypolskich krajowych Żydów z internacjonalistycznymi Żydami.

 3. lol mówi

  Po prostu filosemicki rząd PIS-u instaluje struktury POLIN!

 4. lol mówi

  Być może już niedługo będą nadawane takie komunikaty: Z frontu walk w Polin! Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia z udziałem YUDE-żołdaków się nie powtórzyła!

 5. Wiesław mówi

  mnie też diabli brali na żydowskie przekłamania dotyczące Polski i Polaków, ale podpisana współna deklaracja w pełni mnie satysfakcjonuje, w pełni mnie zadawala. Oczuwam też pewne uznanie dla rządu Izraela, który ostatecznie faktycznie podszedł do sprawy kompromisowo mimo wcześniejszych buńczucznych połajanek wobec Polski i Polaków. To dobry prognostyk na przyszłość wzajemnych stosunków państwowych. Pozostaje jeszcze wzajemne postrzeganie siebie przez oba narody. I tutaj niestety wiele zostało popsute, głównie z powodu ujawnionej ogromnej skali antypolonizmu wśród Żydów. Ja osobiście, tak jak przed tą sprawą, mam nadal gotowość do przyjęcia postawy pełnego zrozumienia dla cierpień narodu żydowskiego w II w.ś. o ile nie zauważę, że taka postawa u mnie miałaby służyć do wyciągnięcia jakichś pieniędzy z mojej lub państwowej kieszeni, i nie zostanie wykorzystna aby wbrew faktom oskarżać Polaków o zbrodnie popełnione przez Niemców. Oskarżanie Polaków w żadnym razie nie może opierać się na takich „dowodach” niektórych żydowskich pisarzy, że w czasie wojny było np. w Warszawie 200.000 tysięcy Żydów a po wojnie doliczono się ich 50.000, to znaczy, że wg. nich 150.000 zabili Polacy. Oczekiwałbym skierowania takiego pomówienia do sądu i stanowczego domagania się dużej nawiązki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.