Unijne pieniądze popłyną do organizacji wspierających gender, LGBT i muzułmanów

Parada LGBT/ fot. twitter
5

Na ostatnim posiedzeniu Parlamentu Europejskiego przyjęto program „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości”, którego celem ma być wsparcie organizacji pozarządowych wspierających gender, LGBT i muzułmanów. Objęcie tych grup specjalną ochroną uzasadnia się szczególnym ich narażeniem na „różne formy dyskryminacji, w tym dyskryminacji bezpośredniej, pośredniej i strukturalnej”.

Projekt rozporządzenia zakładał przeznaczenie na program 1,8 mln euro, ale przydział środków budżetowych zostanie określony po osiągnięciu ostatecznego porozumienia w sprawie następnego budżetu UE na lata 2021–2027. Negocjacje będą musiały więc zostać przeprowadzone już przez następny Parlament Europejski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Przyjęty program faworyzuje konkretne środowiska i grupy społeczne. Może to doprowadzić do finansowego wsparcia organizacji promujących ideologię gender i ruch LGBT w Polsce i innych krajach Europy przy jednoczesnej dyskryminacji organizacji pozarządowych o odmiennych poglądach i wartościach”- komentuje Damian Szulc, ekspert Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

Mój komentarz: Ten program z pewnością doprowadzi do faworyzowania organizacji promujących gender, LGBT i multikulti oraz do dyskryminacji organizacji pozarządowych o odmiennych poglądach i wartościach. Taki właśnie jest jego cel! Neomarksistowski eurokołchoz pakuje gigantyczne pieniądze w propagandę, której celem jest wyhodowanie multikulturowego bałwana bez tożsamości, który nawet nie wie, czy jest kobietą, czy mężczyzną. Największym wrogiem eurokołchozu jest chrześcijaństwo oraz tożsamość narodowa, świadomość historyczna i pielęgnowanie tradycji. Dlatego ogłupia się ludzi wciskając im ideologię walki o prawa ciemiężonych mniejszości, o wyzwolenie których walczą aktywiści z organizacji pozarządowych futrowanych pieniędzmi z unijnego budżetu. Dopóki jesteśmy w UE, zakazanie działania takich organizacji jest niemożliwe. Pora spojrzeć prawdzie w oczy: bez Polexitu nie uciekniemy spod tego propagandowego młota.

Źródło informacji i cytatu: ordoiuris.pl

Przeczytaj też:

Parlament Europejski nawołuje do walki z afrofobią. Posłowie PiS poparli kuriozalną rezolucję

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aragon51 mówi

  Może niech od razu w ramach tej pomocy dostarczą muzułmanom noży, karabinów, amunicji, dynamitu i innej potrzebnej broni do zabijania białych Europejczyków. Po co chłopy mają się męczyć z nielegalnym zdobywaniem.

 2. piotr mówi

  internet – Ksiądz w czasie mszy cytował antysemicka fałszywkę.

 3. piotr mówi

  internet – UJAWNIONO NIEZNANY LIST BENEDYKTA XVI. ” PAŃSTWO IZRAEL NIE MOŻE BYĆ UZNAWANE ZA ZIEMIĘ OBIECANĄ”

  1. sten mówi

   On uznaje co jest ziemią obiecaną , no no odważny ten Benedykt !
   -Szkoda źe nie był tak odważny by działającą na jego oczach pedalską jaskinie zbójów zrobioną z watykanu rozgonić na 4 wiatry .

 4. kat mówi

  POwiec uważa – Jestem współczesnym człowiekiem w Europie i mieszkam w Polsce, inny w Polin. Ten drugi ma lepszą przyszłość, bo ONI wszyscy pracują nad wyludnieniem Europy z ich państw i tradycyjnej kultury, kultury łacińskiej , aż zostanie właściwa ilość szabesgojów w ziemi obiecanej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.