Ukraińska radna z partii Swoboda chwali Hitlera: „Wielki człowiek”

Batiuk z uczniami gloryfikuje SS Galizien/fot. facebook Marjana Batiuk
2

Z okazji rocznicy urodzin Adolfa Hitlera Marjana Batiuk, deputowana Rady Miasta Lwowa z ramienia neobanderowskiej Swobody, a zarazem nauczycielka historii i wicedyrektorka szkoły, uhonorowała wodza III Rzeszy we wpisie na portalu społecznościowym określając go jako „wielkiego człowieka” – informuje portal Kresy.pl. Batiuk zamieściła też zdjęcie Hitlera opublikowane wcześniej przez 27-letnią działaczkę Swobody z Krzywego Rogu, Iwankę Biłę-Kondratiewą. Po ok. godzinie post zniknął ze strony.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawę skomentował na twitterze ksiądz Isakowicz-Zaleski: „A to ci heca! Deputowana #Lwów świętuje dziś urodziny -uwaga! – Hitlera. Ale co się dziwić, przecież @poroshenko #Ukraina czczi ludobójców z #SSGalizien, a @MSZ_RP i @JanPieklo @PLinUkraine tradycyjnie chowają głowę w piasek. Czas na reakcję @prezydentpl @AndrzejDuda @KSzczerski

Źródło: kresy.pl, twitter

Przeczytaj też

NASZ TEMAT: Za antybanderowskie wlepki skazany na pół roku ograniczenia wolności!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. darek mówi

    no coz takie mamay „elity” i takie mamy pisowskie post komunistyczne panstwo ze nie potrafi zrobic nic… polityka na kolanach i na poziomie ziemi… Gdzie sie jest nasza duma narodowa, szlachecka, gdzie nasza „husaria”? W dalszym ciagu Prawdziwi Polacy sa wdeptywani w ziemie przez hordy zydowsko-bolszewickie…..
    Smutne to jest…

    1. pw mówi

      Pisiory to obca agentura, okupant a nie polski rzad. Obudzcie sie! Precz z POPiSem!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.