Ukraińcy podpalali uczniowi rękę i grozili śmiercią! Dyrekcja szkoły miała zlekceważyć sprawę

Tik Tok: Leslaw.Dzik
43

Lesław Dzik, młody dziennikarz osiągający w mediach społecznościowych potężne zasięgi, poinformował o skandalicznym wydarzeniu, do którego miało dojść z udziałem Ukraińców w szkole w Koszalinie. Według relacji, ukraińscy uczniowie podpalali polskiemu uczniowi rękę i grozili mu śmiercią, co dyrekcja placówki miała zlekceważyć.

Dzik głównie zajmuje się tematami związanymi z polską szkołą. Tak jest i tym razem. Do opisywanego zdarzenia miało dojść w Zespole Szkół nr 2 w Koszalinie. O dwóch Ukraińcach, którzy polskiemu uczniowi mieli grozić śmiercią i podpalić rękę zapalniczką, poinformowała dziennikarza uczennica koszalińskiej „budowlanki”.
Nauczycielka w ogóle nie zainteresowała się sprawą. Żadnej reakcji nie podjęła. Nie zwróciła nawet uwagi na dym unoszący się w sali – mówi uczennica szkoły i opowiada, że pod szkołą doszło do spotkania poszkodowanego ucznia z jednym z Ukraińców. – Wtedy powiedział [Ukrainiec – przyp. red.], że nie chce mieć z nami problemów, ale jeśli sytuacja się powtórzy to nas pozabija i podusi, dokładnie tych słów użył.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wydarzenie wywołało poruszenie wśród uczniów. Uczennica miała usłyszeć od nauczyciela, że źle zrobiła informując o sprawie swoją mamę. Ostatecznie sprawę zgłoszono na policję dopiero wtedy, gdy sprawą zainteresowało się kuratorium oświaty.
Na ten moment boję się chodzić do szkoły. Obawiam się, że kiedyś wyjdę z domu i nie dojdę do szkoły – mówi dziewczyna. Lesław Dzik dodaje, że uczniowie mieli zostać poinformowani, że jeżeli boją się o swoje życie, na przerwie mogą siedzieć w sekretariacie.

@leslaw.dzik

WSTRZĄSAJĄCA sytuacja z Koszalina. Film służy celom edukacyjnym, proszę TikToka o nie banowanie! #edukacja #educationalpurposes #nauczyciel #szkoła

♬ Snowfall – Frank Saint – JP DA G

Przeczytaj także:

Ukrainka wyrzucona z reprezentacji za słowa o Polsce. “Nienawidzę tego kraju, a zwłaszcza ludzi”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bronka mówi

  A co będzie się działo, jak przyjadą rezuny z frontu? ☹️
  Strach pomyśleć. ☹️

 2. Bronka mówi

  Poliniackie bydło, dlaczego nie bronicie swoich dzieci?
  Jesteście pedałami i tchórzami. ☹️

 3. Rafał mówi

  „Są ludy, co dojrzały do śmierci z rąk ludów niedojrzałych do życia”. Polacy już dawno w dupie mają Polskę, Wolność, prawo do decydowania o sobie…. Liczy się nowy smarkfon, prawa pedałów i lesbijek, walka o klimat, aborcja na życzenie i pomoc bratniej upadlinie co to walczy za wolność waszą i naszą ze złowrogim Putinem. A że jakiś ukr podpalił laszkę? Pewnie nie chciała mu dac dupy, a przecież my „jesteśmy sługami narodu ukraińskiego” jak stwierdziło jakieś pisie ścierwo z rządu parszywieckiego…..

 4. zagłoba sum mówi

  Bronka, świetny komentarz! Nic dodać, nic ująć!.. UPAdlińcy to dzicz, identyczna, jak „doktory” i „inzyniery” z Afryki!

 5. Ewa-Maria mówi

  Podoba ci się jak niejaka Bronka nazywa ciebie , mnie i innych bydłem ? Może ty się za takiego uważasz określeniem- bydło? Zastanów się na przyszłość zanim się pod tym podpiszesz , Szok.

 6. Hammurabi mówi

  Za moich czasów owi młodzi bandyci szybko by poznali swoje miejsce.
  Sprawiedliwość byłaby wymierzona przez samych uczniów.
  Nikt by niczego nie widział.
  Porażający jest ten brak odwagi i zniewieścienie mimozowatych maminsynków. Właśnie dlatego młodzi bandyci czują się bezkarnymi. Teraz pewnie szkoła wynajmie ukrom psychologa, by w papierach było czym się zasłonić w razie poważniejszego zdarzenia, bądź zbrodni których się dopuszczą.

 7. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  Szokiem, durna pizdo, jest to, że taki kawałek durnego gówna chodzi po tym padole ziemskim.
  Mam nadzieję, że jesteś „zaszczepiona”, prędzej zdechniesz. 🤡🤡🤡

 8. verizanus mówi

  @ Hammurabi Nie te czasy, bo dziś wszyscy by wszystko widzieli, oczywiście zgodnie z poprawnością polityczną (tzn. wiedzieliby co to znaczy „wszystko” ). Straty byłyby większe niż „wymierzona sprawiedliwość” ;).

 9. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  Cieszę się, durna pizdo, że identyfikujesz się z poliniacki bydłem. 🤡🤡🤡

 10. Bronka mówi

  #Zagłoba Sum
  Krew mnie zalewa, jak patrzę na głupotę i bierność mierzwy polskojęzycznej. ☹️

 11. Hammurabi mówi

  @Verizanus
  Dziś?
  Dziś jeszcze by wszystkich zębów bandziory nie pozbierali a już filmiki by były w sieci.

 12. Bronka mówi

  Żeby dać komuś w mordę, to trzeba mieć wpierw jaja, a nie wydmuszki. ☹️
  Czy są w Ukropolinie jeszcze jacyś kibole? ☹️

 13. Grumbler74 mówi

  Kiedyś Polacy stali murem jeden za drugim i taka akcja spotkałaby się z oczywistą, brutalną zdecydowaną i oczywistą, jedynie słuszną reakcją lokalnej społeczności, która pokazałaby intruzom, kto tu rządzi. Dzisiaj społeczeństwo zostało wyprane i podzielone właśnie po to, żeby właśnie teraz, w tym momencie dziejowym, biernie, każdy z osobna oddać władzę rezunom, którzy z Banderą na ustach i czrno-czerwoną flagą, rozpychają się łokciami w kraju ofiar ich dziadów-morderców, bo wiedzą, że aparat państwa jest po ich stronie…

 14. verizanus mówi

  @ Bronka A potem tych kiboli namierzą np….antyterroryści….a tych poważniejszych…to nagle się okaże że nawet własnego dziecka nie potrafią upilnować…, że mają (albo mieli) stany depresyjne itd itp. ;).

 15. Bronka mówi

  #Verizanus
  No to w takim razie, ostał nam się ino sznur, w tym przypadku na stryczek. ☹️
  To jest tragedia, ludzie jeszcze za PRL-u i stanu wojennego trzymali się razem, nie wspominając okupacji, zaborów. ☹️
  Jeszcze chociaż kler katolicki w tych okresach (którego nie jestem fanką, mówiąc delikatnie) był jakąś ostoją polskaści. ☹️
  A teraz jeden drugiego by w łyżce wody utopił. ☹️
  Mało się ostało Polaków w Ukropolinie. ☹️
  Obawiam się, że za mało… ☹️

 16. Ewa-Maria mówi

  BRONKA. Nie życz nikomu śmierci ponieważ nie jest wiadomym komu z brzegu. Nie mam zamiaru tłumaczyć się takiej chamskiej prostaczce czy jestem szczepiona czy nie. Ty już nurkujesz w szambie i tam jest twoje miejsce.

 17. verizanus mówi

  @ Bronka No cóż, poważne siły pracowały (jak widać SKUTECZNIE), żeby tak było…;). No i nadal DZIAŁAJĄ ;).

 18. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  Zabolało durna suko? 🤡🤡🤡
  Zdychaj, jak najprędzej! 😀

 19. Bronka mówi

  #Verizanus
  Tak, wszystko jest ustawione, szach mat. 🤡🤡🤡
  I ręką w nocniku. ☹️
  Pozdrawiam myślącego. 😉

 20. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  Tępa suko, kanał o tobie na YouTube:
  SZOT JOCKER. 🤡🤡🤡

 21. ad mówi

  Do Bronka – jesteś taka oblatana. Jak ryj po korycie.

 22. Bronka mówi

  Żeby było raz na zawsze jasne, poliniacka świnia (sługa upadliny, czy jakaś inna swołocz) nie ma nic wspólnego z Polakami. ☹️

 23. Bronka mówi

  Poliniackie świnie, a znacie taką lekturę,
  „Szanowny Panie Gistapo”?
  🤡🤡🤡
  Wypisz, wymaluj sługus upadliny. ☹️

 24. Ewa-Maria mówi

  Pani Katarzyno proszę zrobić porządek z niejaką Bronką. Do tej pory było tu normalnie bez chamstwa. Tak nie może być ktoś życzyć komuś śmierci, wyzywać od świń. Dziwie się bardzo że tego typu komentarze są przepuszczane. Na innych stronach takie numery nie miałyby racji bytu.

 25. ttt mówi

  gdzie są chłopcy z KGB? Oni umieli poradzić sobie z banderowską dziczą!!!

 26. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  A może zwróclła byś się do ONZ-tu, tępa pizdo? 🤡🤡🤡

 27. Bronka mówi

  #Ewa-Maria
  „Pani Kasiu, Pani Kasiu, apeluję do Pani solidarności między jajnikami, proszę wypierdolić tą niejaką Bronkę z tego portalu, bo ona nie ładnie mówi o mojej cipie, i jeszcze produkuje jakieś insynuacje, że jestem ” gupia”, a mama zawsze mówiła, że jestem najmądrzejsza na całym świecie.” 🤡🤡🤡
  Co może satyra. ☹️

 28. anonim mówi

  Apeluję do wszystkich nie zwracajcie uwagi na tego opłacanego zjeba ,,bronka” i prawdopodobnego prowokatora z polskojęzycznych tzw. służb, albo z polskojezycznych gadzinówek pokroju szmatławca szechtera vel michnika, albo polskojęzycznego szkodnika, pomiota tych co tu czerwonoarmiści przywieźli na T-34, albo zwykłego pożytecznego idiotę lewactwa. Szkoda stukać w klawiaturę i polemizować z tą kreaturą. Niech sobie szczeka i ujada sam do siebie, w końcu mu się znudzi.

 29. Irmina mówi

  Anonimie,anonimie czy twój obrzeżany rozum ginie? Zapewne tak, kochaj nadal braci w banderyźmie i klękaj przed tryzubem. Saluto.

 30. KonraD mówi

  Polacy się w końcu ruszą, ale najpierw muszą im ich własne dzieci nadpalić albo im napluć w twarz. Pewnie niedługo do tego dojdzie. Póki co tęczowi rodzice, tęczowych poliniaków co najwyżej zgłoszą gdzieś skargę i później w imię poprawności politycznej i wspierania tolerancji przeniosą swojego 16-17 letniego „bobaska” do innej szkoły. Ale tam może być już – jeszcze „przyjemniej”.

 31. Bronka mówi

  #Irmina
  Podnosisz mnie na duchu i utwierdzasz w przekonaniu, że jeszcze nie wyginęli myślący ludzie. Pozdrawiam myślącego człowieka.

 32. Bronka mówi

  #KonradD
  To samo dla ciebie, jeszcze są myślący Polacy w Ukropolinie.

 33. Bronka mówi

  #Anonim
  ALE WYPIERDALAJ DO SIEBIE, TZN. ZA ZBRUCZ, BANDEROWSKI POMIOCIE PEDRYLA BANDERY.

 34. ad mówi

  Do Bronka – świnia, to cię wystrugała.

 35. Jeba*ukrai*skieśmie*i mówi

  Wypier*dolić swołocz na ukre niech im Putin zrobi z du*py jesień średniowiecza …precz z Polski ukraińskie scie*wa

 36. Polak mówi

  Wyjebać wszystkich Ukraińców z powrotem na Ukrainę niech tam walczą skoro są tak bojowi. Tworzą bandy UPa w Polsce. Kiedyś takich Ukraińców na pal nabijano

 37. adam mówi

  ukraińcy te same potwory co rosjanie. Dlatego oni sa sami siebie warci. I niech sie wyżynają . Dwa prymitywne światy a w zasadzie jeden bo zelenskiemu sie wydawało ze wygra z putinem .

 38. Nie krainieU mówi

  Qurwa w jakim kraju my żyjemy !!!!!

 39. SSer mówi

  Jebane kurwy banderowskie i ich nadwiślańscy sługusy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.