Ukraińcy plują Polakom w twarz! Ukraińska piosenkarka nagrała utwór wychwalający Banderę

"Bandera" Kristonko/ fot. YouTube
6

W sobotę (19.11.2022) ukraińska piosenkarka Kristonko opublikowała na YouTube piosenkę pt. „Bandera”, w której pojawiają się słowa „Batko nasz Bandera”. – Przyszedł mi do głowy pomysł, aby zrobić coś, co nie byłoby podobne do piosenek, które napisałam wcześniej. (…) Usiadłam do fortepianu  i wtedy w mojej głowie pojawiły się słowa „Ciała naszych wrogów spoczną w ukraińskiej czarnej ziemi”. To zdanie tak bardzo utkwiło mi w głowie, że dosłownie w 10 minut napisałem całą piosenkę – czytamy w opisie teledysku.

– Ciała naszych wrogów spoczną w ukraińskiej czarnej ziemi, wyślemy okupantów tam gdzie rosyjski statek, nasi żołnierze złamią zgniły tron na Kremlu (…) Zatrzymaliśmy czołgi nie mając broni (…) Batko nasz Bandera, wasz koniec jest bliski (…) Jesteśmy zjednoczeni na wieki i kozacki duch jest w naszych duszach. Zrozumieliśmy, kto jest naszym wrogiem, a kto przyjacielem. Pamiętamy, kto nauczył nas walczyć. To ojczulek nasz, Bandera, gdyby ktoś nie wiedział – śpiewa Kristonko.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przez dwa tygodnie film z piosenką o Banderze uzyskał prawie 700 tysięcy wyświetleń. Polscy internauci zamieścili pod nim setki komentarzy, w których pisali o zbrodniczej ideologii banderowskiej, ukraińskim ludobójstwie na Polakach i wskazywali, że gloryfikacja Bandery jest ta samo niedopuszczalna jak gloryfikacja Hitlera. Film był też zgłaszany jako naruszający zasady YouTube.

W środę (7.12.2022) teledysk z piosenką „Bandera” zniknął z publicznie dostępnych filmów na kanale piosenkarki i oznaczony jest jako prywatny. Natomiast nadal można go oglądać na YouTube na kanałach innych użytkowników. Tam również działają polscy internauci, którzy zamieszczają komentarze o ukraińskim ludobójstwie na Polakach i zgłaszają film do usunięcia.

Ukraińcy plują nam w twarz gloryfikując swojego „batkę” Banderę. Musimy dać temu odpór! Wyszukujcie konta publikujące tę piosenkę, Piszcie w komentarzach, kim był Bandera i zgłaszajcie film do usunięcia. 

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

„Hańba! Bandera won za Don!”. Protest Młodzieży Wszechpolskiej na spotkaniu z ukraińską pisarką nagrodzoną przez władze Krakowa [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Faktycznie, jesteśmy specyficzną nacją. Jesteśmy praktycznie pozbawieni instynktu samozachowawczego, co połączone z licznymi antagonizmami tworzy bezkształtną masę którą z łatwością sterują wytrawni gracze z krajów niekonieczne godzących się na istnienie państwa polskiego.
  Naiwnie „zapomnieliśmy” o działaniach Wielkiej Brytanii w sprawie polskiej podczas konferencji „pokojowej” w Paryżu, z Niemców uczyniliśmy „przyjaciół” pomimo niezliczonych dowodów ich wrogości, Słowakom puściliśmy płazem agresję z 1939 roku, Czechom prócz wielu draństw blokadę zakupionego uzbrojenia podczas agresji ZSRR na nasz kraj, Litwinom darowaliśmy Ponary i inne zbrodnie, to dlaczego mielibyśmy pamiętać Ukraińcom to uśmiercenie około dwustu tysięcy naszych rodaków?
  Właśnie na tą niepamięć liczą animatorzy „polskiej” miści do Ukraińców!
  Nic to, że mężczyźni w wieku poborowym snują się pojedynczo i stadami po Polsce. Nic to, że co trzeźwiejsi biją na alarm ujawniając nadużycia i roszczenia biedactw nad którymi litują się bezrozumni rodacy.
  George Santayana powiedział: „Ten, kto nie pamięta przeszłości, będzie skazany na to, że ją przeżyje powtórnie”. Wszystko wskazuje na to, że ogłupieni przez propagandę Polacy aż proszą się o powtórkę. I tu rodzi się pytanie, czego musimy jako naród doświadczyć, by zakończyć powtórki z historii?

 2. Jan Kowalski mówi

  Czasami mam wrażenie, że mieszkańcy dzisiejszej Polski już nie są tymi Polakami i Lachami jak kiedyś , a nawet jeszcze niedawno. Najlepsi zostali wymordowani w czasie WW2 i po niej za stalinowskiego ej okupacji. Przeżyły tylko jednostki bierne, o niewolniczej , chłopskiej i robotniczej mentalności. Wszystkiego się boją, grzecznie wykonują najgłupsze polecenia i robią co im telewizor każe. Nie myślą o sprawach ogólnych i wyższych. Myślą tylko aby napchać sobie kałdun, coś nie coś wypić. Starsi giną w telewizyjnym oszołomieniu, a młodzi w komputerowym świecie. Pomału zamieniają się w bezmyślną masę. Czeka ich zagłada, tak jak dinozaury, ale nawet wtedy będą spali i czekali ,aż samo przejdzie.

 3. Ggg mówi

  Już kupiłem kuszę i broń czarnoprochowa. Reszcie rozsądnych polecam zrobić to samo. Nie chodźcie nieuzbrojeni na ulicach, zacznie się szybciej niż się wszystkim wydaje.

 4. W K mówi

  Skoro Ukraińcy mają mieć swoje państwo, może się zdarzyć, że Polska, która nie chce graniczyć z Rosją przez Bug, będzie musiała odstąpić Ukraińcom część swojego terytorium, żeby mieli własne państwo.

 5. Centurion mówi

  Witamy w polin jeszcze zrobią nam drugi Wołyń. Jak powiedział mi stary robotnik Polak zawszę będzie głupi i będzie pachołkiem europy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.