Udary, zaburzenia mowy i pamięci, porażenia, wstrząsy, zapalenia mięśnia sercowego! Oficjalne dane ws. NOP-ów u DZIECI i MŁODZIEŻY po szczepionkach przeciw COVID-19!

Fot. Financial Times
8

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (Państwowy Instytut Badawczy) opublikował zestawianie danych dotyczących Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych po szczepionkach przeciw Covid-19. Wyróżniliśmy dane dotyczące NOP-ów u dzieci i młodzieży. Dane są szokujące!

Niepożądany Odczyn Poszczepienny (NOP) to każde zaburzenie stanu zdrowia związane ze szczepieniem, które wystąpiło w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki. Wyjątek stanowią NOP po szczepieniu przeciw gruźlicy, w których kryterium czasowe jest dłuższe – informuje PZH.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W ramach prowadzonego w NIZP PZH – PIB nadzoru epidemiologicznego z Inspekcji Sanitarnej do NIZP PZH – PIB wpływają zgłoszenia rejestrowane w systemie SEPIS (System Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej).  Pozostałe zgłoszenia są uzupełniane przez Inspekcję Sanitarną  i sukcesywnie przesyłane do NIZP PZH – PIB.

Z danych instytutu wynika, że ogółem do dnia 26 września 2021 r. zarejestrowano 15 531 NOP, natomiast wykonano łącznie 37 158 644 szczepień – ZOBACZ RAPORT. Ze wszystkich NOP-ów, 3,4% z nich zakwalifikowano jako ciężkie.

Spośród wszystkich NOP-ów, 19 z nich dotyczy osób niepełnoletnich w wieku od 12 do 17 roku życia. Odczyny należy podzielić na trzy kategorie: neurologiczne, kardiologiczne i inne. NOP-y pojawiały się zarówno po pierwszej jak i drugiej dawce szczepionki.

Zdiagnozowano m.in.: udar niedokrwienny móżdżku, porażenie nerwu twarzowego, utratę przytomności, omdlenie, zapalenia mięśnia sercowego (najczęściej!), wstrząsy anafilaktyczne (jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia, który nieleczony prowadzi do śmierci), zaburzenia mowy i pamięci.

W oparciu o oficjalny raport za okres 27.12.2020 26.09.2021 opublikowany przez NIZP PZH – PIB, wyróżniliśmy informacje dotyczące NOP-ów u dzieci i młodzieży i opracowaliśmy je w formie tabelki.

Źródło danych: https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/09/Raport-NOP-do-26.09.2021_3.pdf; Opracowanie: WPRAWO.PL
Źródło danych: https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/09/Raport-NOP-do-26.09.2021_3.pdf; Opracowanie: WPRAWO.PL

Przeczytaj także:

W Wielkiej Brytanii wzrost zawałów serca o 25%! Kanadyjski raport o fatalnych w skutkach szczepionkach mRNA nie pozostawia złudzeń

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Kiedy ludzie w koncu sie opamietaja,i przestana brac ten preparat ktory ma na celu unicestwic ludnosc

 2. Shadow mówi

  W Polsce jest mniej niż 1% rejestrowanych odczynów poszczepiennych. Prostytutki medyczne nie chcą zgłaszać do rejestru, ponieważ obawiają się o swoją karierę zawodową. A to jest przecież zachowanie karalne. Prawidłowe zgłaszanie wszystkich NOP-ów jest niezbędne do prawidłowej oceny preparatu eksperymentalnego w kolejnych fazach testowania.

 3. Baldwin mówi

  Za pieniądze z tarczy antycovidowej wybudowaliby dwa potężne szpitale covidowe, jeden dla Północy Polski, a drugi dla Południa. Daliby jednym spokojnie umierać, a drugim prace. Kto najbardziej zawinił względem przedsiębiorców? Politycy i paradoksalnie lekarze. Jedni mają wypłaty z budżetówki, a drugich sponsoruje budżetówka i chorzy. To źródełko nigdy nie wyschnie.

 4. Ewa-Maria mówi

  Współczuję tym ludziom że przez to przeszli. Jednak to przez swoją głupotę że poszli się zaszprycować. W swoim życiu przeszłam trzy wstrząsy anafilaktyczne, dwa razy byłam z tego powodu hospitalizowana. To jest coś okropnego. Ten kto tego nie doświadczył nie ma pojęcia jakie to jest straszne. Dlatego nigdy się nie zaszczepię.

 5. W K mówi

  Skolonizowane umysły nie skończą dobrze.

 6. Alek mówi

  Gdyby w tym wszystkim chodzilo o zdrowie, to zakazano by aborcji, parad sodomitow, seksedukacji, reklam alkoholu i 10krotnie zmniejszono by liczbe punktow sprzedazy alkoholu.
  Ale tego nie uczyniono. Zatem nie zdrowie jest przyczyna „szczepien na zdrowie”.
  A jezeli nie zdrowie i zycie, to co?

 7. Rebih mówi

  Znam kilka przypadków NOP-ów, z tego dwa ciężkie, a jeden śmiertelny. Żaden nie został zgłoszony, bo lekarze w ogóle nie mają ochoty poruszać tego tematu.

 8. Rebih mówi

  @Alek Alkohol zbyt łatwo jest wyprodukować, dlatego ograniczenie jego dostępności skutkuje pogorszeniem zdrowia, bo ludzie przerzucają się na bimber, alkohol z przemytu itd. W latach 80-tych alkohol był dostępny dopiero po 13.00, a w niektórych okresach trzeba było za nim stać, Niczego to nie poprawiło. Wręcz przeciwnie. Widok pijaka śpiącego na trawniku stał się normalką.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.