W Wielkiej Brytanii wzrost zawałów serca o 25%! Kanadyjski raport o fatalnych w skutkach szczepionkach mRNA nie pozostawia złudzeń

Elżbieta Brzozowska z córką podczas testowania preparatu Pfizera na dzieciach/ fot. Twitter
2

Brytyjski The Times zachodzi w głowę, co może być przyczyną gwałtownego wzrostu liczby zawałów serca o 25%. Wyniki kanadyjskiego raportu, z którego wynika, że szczepionki mRNA są fatalne w skutkach, winien być wystarczającą odpowiedzią na wątpliwości.

Eksperci ds. Zdrowia są zaskoczeni dużym wzrostem powszechnego i potencjalnie śmiertelnego rodzaju zawału serca na zachodzie Szkocji. Latem nastąpił 25-procentowy wzrost liczby osób przybyłych do Golden Jubilee National Hospital w Clydebank z częściowo zablokowanymi tętnicami odcinającymi dopływ krwi do serca – czytamy w brytyjskim „The Times”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Wzrost zawałów w dobie „wyszczepiania”

Ośrodek, który zanotował gwałtowny wzrost osób z zawałami serca to największy tego typu ośrodek w Wielkiej Brytanii. Zazwyczaj przyjmuje około 240 pacjentów miesięcznie cierpiących na tę formę zawału serca, ale w maju, czerwcu i lipcu tego roku liczba ta wzrosła do ponad 300. Zdaje się, że odpowiedzią na pytania „The Times” jest kanadyjski raport nt. działania szczepionek mRNA.

Kanadyjski lekarz dr Charles Hoffe ostrzegał przed uszkodzeniem śródbłonka naczyń krwionośnych w wyniku wstrzyknięć mRNA, co powoduje mikroskopijne skrzepy krwi. Hoffe odkrył, że 62 procent pacjentów, którzy otrzymali szczepionkę na Covid, miało pozytywny wynik testu na zakrzepy krwi – czytamy w raporcie.
W Kanadzie, w raporcie PHO na początku września wyliczono ponad 100 niepożądanych reakcji serca związanych ze „szczepionkami mRNA na Covid-19”. Ponadto po szczepieniu przeprowadzono 202 wizyty na oddziale ratunkowym z powodu problemów z sercem we wszystkich grupach wiekowych, z których 146 zakończyło się hospitalizacją, a trzy przyjęciem na OIOM.

Zawały u młodzieży

W dalszej części raportu wskazano, że młodzi ludzie byli najczęściej hospitalizowani z powodu zapalenia serca po otrzymaniu jednej ze szczepionek typu mRNA, zgodnie z raportem Public Health Ontario (PHO). Do 7 sierpnia 106 osób w wieku poniżej 25 lat cierpiało na zapalenie mięśnia sercowego związane ze szczepionkami Pfizer-BioNTech i Moderna na Covid-19.

Około 80 procent wszystkich zgłoszeń dotyczyło młodych ludzi w wieku 24 lat lub młodszych, szczególnie u osób, które otrzymały dwie dawki szczepionki Moderna. Zapalenie mięśnia sercowego jest stanem zapalnym środkowej warstwy ściany serca, zwykle spowodowanym infekcją wirusową. Może to prowadzić do niewydolności serca, nieprawidłowego bicia serca i nagłej śmierci – czytamy.
Wskaźnik zgłaszania zapalenia mięśnia sercowego / zapalenia osierdzia był wyższy po drugiej dawce szczepionki mRNA niż po pierwszej, szczególnie wśród osób, które otrzymały szczepionkę Moderna jako drugą dawkę (niezależnie od produktu pierwszej dawki) – czytamy na portalu Free West Media, który powołuje się na raport PHO.

Winny

Nagły wzrost zawałów serca w obliczu „wyszczepiania” społeczeństwa i kanadyjski raport nie zostawiają żadnych złudzeń co do działania szczepionek będących na etapie eksperymentu medycznego. Zdajemy sobie jednak sprawę, że znajdą się tacy idioci, którzy stwierdzą, że winne są osoby niezaszczepione.

Źródło: The Times

Przeczytaj także:

Kolejny skandal we wrocławskim sądzie! Radny Koalicji Obywatelskiej przez lata znęcał się nad żoną – umorzono postępowanie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. W K mówi

    Dziwne byłoby, gdyby ludzie głoszący teorię o przeludnieniu, produkowali i dostarczali masowo coś, dzięki czemu ludzie mają dłużej żyć. Oni są nienormalni, ale nie aż tak.

  2. JakubW mówi

    Ponad wszelką wątpliwość należy uznać, że pewna selekcja naturalna się już dokonuje. To czego trzeba pilnować (oprócz własnego zdrowia) to prób dzielenia społeczeństwa na dwie grupy, zaszczepieni/niezaszczepieni i dusić to bez litości w zarodku. W takim środowisku wszystko się wyklaruje, a efekty osądzą ci, którzy lepiej na tym wyjdą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.