Uczestnik Pol’and’Rock zmarł po przedawkowaniu amfetaminy. Owsiak: „Zgon z przyczyn naturalnych”

Pol'and'Rock 2019/ fot. Twitter
2

Podczas festiwalu Pol’and’Rock, organizowanego w Kostrzynie nad Odrą przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zmarły w tym roku dwie osoby: 35-latek i 54-latek. Jerzy Owsiak natychmiast ogłosił, że były to zgodny z przyczyn naturalnych. „Dbajmy o siebie. Dwie osoby zmarły. Może źle obliczyły siły na zamiary. Chwila ciszy dla tych ludzi. Wyrazy współczucia dla ich najbliższych. Były to zgony z przyczyn naturalnych. Dokładne przyczyny poda policja” – oświadczył Owsiak podczas festiwalu.

Zgony z przyczyn naturalnych?! Jak informuje rzeczniczka słubickiej prokuratury prowadzącej śledztwo, przyczyną śmierci 35-letniego mężczyzny było przedawkowanie amfetaminy. Tak wynika z przeprowadzonej w poniedziałek sekcji zwłok. Nadal nie podano przyczyny śmierci drugiego mężczyzny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od poniedziałku 29 lipca od godz. 8.00 do soboty 3 sierpnia do godz. 5.00 podczas festiwalu Pol’and’Rock policja odnotowała 83 przestępstwa, z czego 55 dotyczy zdarzeń narkotykowych. Pozostałe przestępstwa to: 16 kradzieży, głównie dokumentów i pieniędzy z namiotów, 1 utrwalenie wizerunku nagiej osoby, 2 kradzieże rozbójnicze, 1 przywłaszczenie, 1 inna czynność seksualna, 2 nieumyślne spowodowanie śmierci, 1 spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, 1 naruszenie nietykalności funkcjonariusza, 2 naruszenia ograniczenia lotów w przestrzeni powietrznej, 1 czynna napaść na policjanta. Policja szacuje, że w kulminacyjnym momencie festiwalu brało w nim udział 285 tys. osób.

Źródło informacji: tvp.info

Zobacz też:

Opary nienawiści nad Kostrzynem i wulgarny bełkot Owsiaka!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. markusl mówi

    W koncu to prawda… cpun umarl z przedawkowania, nturalnie prawda?

  2. Marek mówi

    Dobrze ojciec milicjant wyszkolił syna, wie co mówić nawet jak się grunt pali pod nogami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.