Twardy lockdown w województwie mazowieckim i lubuskim. Mieszkańcy dostaną po cztery maseczki od rządu [WIDEO]

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. Twitter
15

Na czwartkowej (11.03.2021) konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział powrót do twardego lockdownu w województwie mazowieckim i lubuskim. Od 15 marca zamykane są baseny, sauny, solaria, łaźnie tureckie, salony odchudzające, kasyna, hotele, galerie handlowe, teatry, muzea, galerie sztuki, kina, stoki narciarskie, kluby fitness, siłownie i obiekty sportowe. Lista wyjątków TUTAJ.

Tym samym do 28 marca twardy lockdown obowiązuje w czterech województwach, ponieważ restrykcje wprowadzono już w warmińsko-mazurskim, a za dwa dni mają zacząć obowiązywać w pomorskim. Następne w kolejce do zamknięcia są województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie i wielkopolskie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niedzielski poinformował, że mieszkańcy województwa mazowieckiego i lubuskiego otrzymają od rządu po cztery maseczki. Akurat wystarczy na dwie godziny noszenia. Chyba, że ktoś woli oprawić je w ramki i zawiesić ów dar rządu w eksponowanym miejscu ku pamięci i przestrodze, żeby już nigdy nie zagłosować na tych, którzy nakazali nam nosić szmaty na twarzy, chociaż i tak nie zatrzymują one wirusa.

Dla osób o mocnych nerwach relacja z konferencji ministra Niedzielskiego.

Źródło informacji: Twitter/Kancelaria Premiera, Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Polacy do piachu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hugo mówi

  Kiedy te żydowski kurwy się uspokoją. One nie mają umiaru w niczym.

 2. Republikanin mówi

  Tak czułem, że Niedzielski dostanie orgazmu po opublikowaniu sukcesów sprzedajnych laborantów.

 3. Ala mówi

  Wielkanoc tuż tuż więc dostali histerii. Ale nie łudź się łajdaku jeden, że w Triduum Paschalne będę posłusznie siedzieć w domu. Nie, nie, nie. Czy ci się to podoba czy nie, ja mam zamiar być w kościele w te trzy święte dni.
  ZROZUMIAŁEŚ ????

 4. Matka mówi

  Coś tak jakby przycichła akcja OtwieraMy i nie ma już imprez na Krupówkach, co nie? Jest za to po 300-400 zgonów na „nieistniejący” Covid dziennie i już 70 procent zajętych respiratorów.

  1. Jaca mówi

   E tam propaganda i ciągłe straszenie obywateli. Poprostu zwykły sezon grypowy jak co roku. A te testy to niech oni sobie w buty włożą, będą przynajmniej wyżsi bo mądrzejsi to już nie. No ale korona cyrk musi trwać bo tak każą Bile Gaetsy, Schwaby i inni sługusy szatana i wrogowie rodzaju ludzkiego.

  2. Matka mówi

   Te, Jaca, ale wiesz że „zwykły sezon grypowy” to powoduje maksymalnie z 6 tys, zgonów (szacunkowo, bo oficjalnie to 60-200), a nie 45 tys.? Może sprawdź, zanim znowu zaczniesz robić z siebie błazna takimi stwierdzeniami, w połączeniu z Gatesem i sługami szatana.

  3. W K mówi

   @Matka To ciekawe, bo za Odrą grypa powodowała średnio 17 – 18 tys. zgonów rocznie, a w sezonie 2017/18 było to około 25100 zgonów.
   Odro, życiodajna rzeko,
   Blokujesz wirusy,
   które są tak niedaleko.
   Dzięki tobie umierają oni,
   A nas do trumny niemiecki wirus grypy nie zagoni.

   5 tys. do 6 tys. zgonów na Covid-19 w Polsce przez rok tak zwanej pandemii. To jest statystyka, którą @Matka naciąga, jak może, żeby prawda o grypie nie wyszła na jaw.

  4. Matka mówi

   Chłopie, 25 tys. to miałeś grypę najgorszą od kilkudziesięciu lat w Niemczech (w kraju o ponad 2 razy większym zaludnieniu od Polski), a nie „zwykły sezon grypowy”. Sprawdź sobie dane z UE – średnio 20 tys. do 45 tys.. przy najgorszych sezonach. Polska to nawet nie 1/10 ludności UE. Na świecie średnio 650 tys. Polska to ok. 0,5% ludności świata. Porównuj rzeczy porównywalne, a nie wybieraj sobie ekstremum z kilkudziesięciu lat w jakimś kraju, który ci pasuje.

   P.S. Twierdzenia, że zgony na Covid z chorobami współistniejącymi, takimi jak nadwaga, nadciśnienie, to nie są zgony na Covid, to nawet ciężko skomentować. Trzeba być albo bardzo ograniczonym, albo wyjątkowym manipulatorem, by takie rzeczy twierdzić.

  5. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Akcja „OtwieraMy” już dość wykazała bezprawie i absurdalność obostrzeń i całego lockdownu, zanim obecnie już powszechnie stało się wiadome, po deklaracji WHO (testy PCR dają fałszywie pozytywne wyniki), że statystyki zarażeń i zgonów są zmanipulowane (niewiarygodne).

  6. Matka mówi

   Maciuś, czy ty nie mógłbyś cierpliwie w kolejce do cyrku poczekać, a nie rzucać się jak clown.

  7. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   14 grudnia ub. r. WHO (wreszcie) przyznała, że testy PCR dają fałszywie pozytywne wyniki, a sam wynalazca procesu PCR, dr Kary Mullis stwierdził, że nie jest to narzędzie diagnostyczne.

   https://eglob24.pl/index.php/2020/12/31/who-2/

  8. Matka mówi

   Hej, Maciuś, mam nadzieję, że onanizowałeś się z sukcesem. Bo wracamy do rzeczywistości, czyli miejsca, gdzie oczywiście jesteś uznawany za debila.

 5. Tommy mówi

  Jestem mieszkańcem lubuskiego , pracuje w firmie która zatrudnia ponad 3000 ludzi , nik nie choruje w pracy jak i w mieście, skąd oni to biora .

 6. Kalpa mówi

  Jedna maseczka to koszt ok 10 groszy. Na znanym portalu można kupić 100 sztuk po 9,9 zł . Ile bedzie nas kosztowało to rozdawanie po 4 maseczki? Na ile mają starczyć?

 7. Sała gierojam mówi

  Khazar Mafia podała,że NBP i wódz Glapi „dokupią ” jeszcze 100 ton złota tego samego co ukradli z Polski we wrześniu 1939r.
  Teraz w Polin będzie 200 niby ton. Tak rzecze Kahał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.