Trzaskowski składa wniosek o delegalizację ONR: „Czarne jest czarne, brunatne jest brunatne” [WIDEO]

Rafał Trzaskowski/ fot. twitter
12

Rafał Trzaskowski zamieścił na Twitterze film, w którym apeluje do pozostałych kandydatów na prezydenta Warszawy o przyłączenie się do jego wniosku o delegalizację ONR. „Czarne jest czarne, brunatne jest brunatne. Tu nie ma miejsca na półcienie. Wszyscy musimy razem stanąć ramię w ramię. Zero tolerancji dla faszyzmu w Warszawie” – mówi Trzaskowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najgorsza rzeczą, jaka może przydarzyć się politykowi, to uwierzenie we własną, absurdalną i nieskuteczną propagandę. Trzaskowski opowiadający o „faszystach” maszerujących ulicami Warszawy jest po prostu żałosny. Ludzie już wiedzą, że celem tej propagandy tak naprawdę nie jest wyłącznie ONR, ale wszyscy Polacy, którzy są dumni z polskiej historii i tradycji oraz nie godzą się na neomarksistowską politykę Unii Europejskiej.

Im bardziej Trzaskowski nawołuje do walki z „faszyzmem”, tym mniejsze jego szanse na wygranie wyborów. I bardzo dobrze. Gołym okiem widać, że ten człowiek nie ma żadnych kompetencji do sprawowania funkcji prezydenta stolicy. Dlatego nie opiera swojej kampanii na konkretach, ale na histerycznych hasełkach zaczerpniętych z „Gazety Wyborczej”. Na szczęście GW to zdychająca ostryga, która już dawno utraciła wpływ na polskie społeczeństwo.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Trzaskowski to głupek, czy kanalia? Bitwa Warszawska, rekonstruktorzy i dżem na jarmarku

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Żydzi już zdelegalizowali prawie całą polskość w Polsce i prawie całe katolicyzm w Kościele Katolickim. Czy ci lucyferianie chcą ostatnich resztek naszej krwi ?

 2. agata mówi

  ja jestes za zdelegalizowaniem PO i PIS niemiecko-zydowskiego rzadu w PL

 3. Jacek NH mówi

  ONR – Honor dla Was. Wielka Polska Narodowa

 4. Włodzimierz mówi

  Jełopie niedoczekanie twoje

 5. michu mówi

  Co w tym dziwnego? Przecież zarówno narodowi socjaliści jak i internacjonalistyczni socjaliści, zawsze delegalizowali (a potem krwawo zwalczali) polskie organizacje patriotyczne.

 6. Mr. ?? mówi

  Trzaskowski związany z grupą Spinelli dla nich liczy się szmata unijna i tęczowa z LGBTQ, parady lewaków, zboczeńców, tworzenie Polin, super państwo z mieszańcami rasowymi, płciowymi
  a nie wolność, patriotyzm

 7. kim on jest ?! mówi

  sadzicie , ze wam wszystko wolno ?! wkurwijcie dobrze Polakow ! pogonia was w jasna cholerę !!! chamstwo totalne !!!

 8. Teresa mówi

  O,nazista Trzaskowski.Kiedy jego się zdelegalizuje i przepędzi z tego kraju?

 9. Alek mówi

  Każdego kandydata zapytajcie, czy jest abstynentem od alkoholu, czy ma pierwszą żonę i czy jest jej wierny. Jak nie ma trzy razy tak, to szkoda sobie nim zawracać głowy, bo albo jest albo będzie na czyimś pasku.
  Ten twierdził ponoć, że bez wódki i kochanek nie da się żyć, o ile można wierzyć doniesieniom portali internetowych. To klarowałoby definitywnie jego kwalifikacje polityczne. Więc trzeba skupić się na zweryfikowaniu, czy te doniesienia są prawdziwe.

 10. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Zdelegalizować antypolską Platformę oszustów,oszczerców i złodziei!!!!!!!Niech żyje ONR!!!!!!Czołem Wielkiej Polsce!!!!!!Banderowcy,hitlerowcy,bolszewicy,kanalje wypierdalać z Polski!!!!!!!Naprawdę się wkurzyłem.Młodzież z ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej to elita, kwiat młodych Polaków.

 11. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Zero tolerancji dla nazisty,złdzieja,bolszewika,banderowca,hitlerowca,wroga Polski i Warszawy Trzaskowskiego!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.