Trzaskowski o turnieju siatkówki LGBT: „Nie wpływa na bezpieczeństwo Wisły” [WIDEO]

prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski/ fot. twitter
2

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski objął patronatem turniej siatkówki LGBT, który odbył się w sobotę (25.05.2019) w Szkole Podstawowej nr 340 na warszawskim Ursynowie. Podczas imprezy reklamowano środki na erekcję, lubrykanty oraz dark room, czyli miejsce do uprawiania seksu z nieznajomymi osobami. Sprawę nagłośnił reporter telewizji wPolsce.pl Maciej Zemła, który zamieścił w Internecie krótki film pokazujący, o jaki „sport” chodziło podczas tej imprezy.

Podczas wtorkowej  (28.05.2019) konferencji prasowej dotyczącej zagrożenia powodziowego prezydent Trzaskowski nie chciał odpowiedzieć na pytanie o sprawę turnieju LGBT. „Myślę, że turniej siatkówki nie wpływa na bezpieczeństwo Wisły, ponieważ nie był rozgrywany na bulwarach wiślanych” – powiedział.

Mój komentarz: Podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że powodzi w Warszawie nie będzie oraz, że „nad wszystkim czuwa gospodarz domu”. Super. Niestety, nie dowiedzieliśmy się, dlaczego prezydent Trzaskowski patronuje imprezie, podczas której szkoła podstawowa zostaje zamieniona w burdel dla pederastów. Na stan wody w Wiśle prezydent Trzaskowski wpływu nie ma. Ma za to wpływ na propagowanie homoseksualizmu w warszawskich szkołach i wykorzystuje swoje stanowisko do szerzenia tej propagandy, ale wyjaśnień udzielić nie zamierza. A może zrobiło mu się wstyd, że pod jego patronatem dzieją się takie rzeczy, jakie miały miejsce w podstawówce na Ursynowie? Oby!

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+. Homopropaganda trafi do warszawskich szkół

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. robert mówi

    Zbiera się tajemnicza grupa Bilderberg. Media nie mają wstępu. Wśród gości Trzaskowski, Sikorski i Pieńkowska.

  2. Krzysztof mówi

    Czaskoski to zboczeniec ukryty , pedał i chooj wie kto jeszcze . mata warszawko swojego zboka na piedestale , składajcie mu pokłony , niczym z złotemu cielcowi – cymbały – ot i taka to mądrość wasza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.