Trwa nagonka na dr Ewę Kurek. Wesprzyjmy ją kupując jej książkę „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939 – 1945”

Ewa Kurek "Poza granicą solidarności"/ fot. youtube
10

Trwa nagonka na Dr Ewę Kurek. Po haniebnej interwencji polskich władz, która pod wpływem żydowskiej histerii doprowadziła do zablokowania gali i nagrody im Jana Karskiego, którą dr Kurek miała otrzymać od polonijnego Komitetu Dialogu Polsko-Żydowskiego, do nagonki przyłączył się historyk prof. Stanisław Żerko. Na twitterze zamieścił kilka wpisów „recenzujących” książkę dr Kurek pt. „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939 – 1945”. Oto kilka cytatów z „recenzji” Żerki: Tak złej, nieporadnej i chwilami po prostu głupiej książki dawno nie czytałem; Ta książka to bełkot i tragedia. Koło pracy naukowej ta książka nigdy nie powinna nawet leżeć; Niechlujnie napisana książka pani Kurek nie ma nic wspólnego z badaniami naukowymi; Trzeba jednak bezczelności lub ignorancji, by jej nieudolnie napisany pamflet nazywać publikacją naukową.

Jak widzicie, merytorycznych zarzutów brak. „Recenzja” prof. Żerki to typowa kloaka, której celem jest opluskwienie i oszkalowanie osoby zwalczanej przez salon wzajemnej adoracji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rafał Ziemkiewicz zapytał prof. Żerkę na twitterze: „Pytanie do @StZerko: jeśli dr Kurek jest taka kiepska (nie czytałem) i łatwa do zdyskredytowania to dlaczego nikt nie próbuje wykazać jej słabości, tylko próbuje się ją po chamsku zaszczuć i usunąć z debaty publicznej?”.

Jak należało się spodziewać odpowiedź Żerki trzyma poziom jego poprzedniej „recenzyjnej” kloaki i brzmi: „Ale nabijać się z książki tej pani to chyba można? Czy kpiny z nieudolnych pseudonaukowych wypracowań też nazwiemy „zaszczuwaniem po chamsku” i „usuwaniem z debaty publicznej”?

Czytałam książkę dr Ewy Kurek. Serdecznie ją polecam. Niech Waszą odpowiedzią na kloaczną „recenzję” prof. Żerki będzie kupno książki Ewy. Niech to będzie Wasza nagroda dla historyk opluwanej przez żydowskich hucpiarzy i zakochanych w nich dwużydzianów Polaka. Link do sklepu internetowego TUTAJ.

Źródło: twitter

Przeczytaj też

Katarzyna TS: Przegraliśmy wojnę o prawdę. Rozdziobią nas żydowskie kruki i wrony

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Z Panią dr Ewą Kurek żydokomuna nie będzie miała lekko. Nie dość, że Jej argumenty i dowody powalają i totalnie kompromitują żydostwo, to jeszcze, jak zauważyłem, jest to kobieta „charakterna”, a przede wszystkim asertywna i z pewnością nie da się ugiąć przed hochsztaplerami, dyplomatołkami i nienawistnikami. A dwie Jej książki już kupiłem, z tym jedną przed paroma dniami, pierwszą z wielkim zainteresowaniem przeczytałem i zabieram się do lektury drugiej.

  1. Ada mówi

   O! Pan Żerko, to profesor i do tego historyk,
   a konkretnych zarzutów brak, zupełnie brak!
   W ogóle niczego spod ” takiego pióra ” nie warto czytać; sam sobie wystawił TFUrczą recenzję podkładając koleżance wedle profesji, jako Polak Polce i to kobiecie – obrzydliwą, parchatą „świnię”.

 2. Ryszard mówi

  Szacunek dla Dr Ewy Kurek za pisanie prawdy…

 3. Janusz I mówi

  Nie kupię książki pani Kurek, która szczyci się, że była uczennicą Bartoszewskiego i chciała odebrać nagrodę im. Karskiego.

  1. Off white mówi

   A ja kupię. Mam już zresztą jedna książkę, którą kupiłam przypadkowo przed całą tą heca i teraz kupię następną.Wyślę drugą do kuzynki do Nowego Yorku bo już o nią pytała.No i jak w dziobku?

 4. Elżbieta mówi

  „KOŁO pracy naukowej ta książka nigdy nie powinna nawet leżeć”

  To dopiero naukowiec… „polski to trudna język”

 5. aalfa.oomega mówi

  JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 6. Aleksandeer mówi

  Gdyby panie Ewa była laskawa słuchać co do niej mówie to by temu „historykowie” i kilku innym podziękowaa za najazd na siebie b wielu rodaków zapoznało się z Jej istnieniem.
  Aleksansder graf Pruszy,ski

 7. Naiwny mówi

  Skoro P.Kurek pisze nieprawdę, to dlaczego nie wypunktować jej kłamstw, tylko formułuje się ogólne stwierdzenia, że nie jest to „praca naukowa”. Mnie osobiście nie zależy, żeby jakaś praca była „naukowa”. Wystarczy mi że jest rzetelnym dokumentem (zbiorem faktów), który przedstawia tamtą rzeczywistość.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.