To się nazywa asymilacja! „Uchodźcy” zablokowali drogi. Chcą darmowej komunikacji [WIDEO]

5

Przebywający we Włoszech imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu zablokowali wszystkie drogi prowadzące do miejscowości Katania na Sycylii. Bunt rozpoczął się w ośrodku dla uchodźców pod miasteczkiem Mineo na Sycylii, w którym obecnie przebywa około 2,5 tys. imigrantów. Murzyni chcą wymóc na władzy darmową komunikację, którą niedawno wycofał rząd Giuseppe Conte.

Protestujący imigranci nie przepuścili setek pojazdów, a wiele z nich obrzucili kamieniami i niebezpiecznymi narzędziami. Mieszkańcy Sycylii są wściekli i od rządu domagają się wyciągnięcia konsekwencji względem imigrantów.

Jak przypomina portal Sicilia Reporter do tej pory imigranci z Sycylii otrzymali gigantyczne pieniądze z kieszeni włoskich podatników. Do tej pory na ośrodek CARA di Mineo, w którym przebywa obecnie ok. 1,5 tys. imigrantów rząd włoski przeznaczył przez trzy lata 100 mln euro, po cięciach będzie to kwota rzędu 40 mln euro – czytamy na włoskim portalu.

Źródło informacji i cytatu: Sicilia Reporter, stefczyk.info

Przeczytaj także:

Śmiercionośny plan żydów: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  Gdzie policja? Strzelac z gumowych !!!

 2. sten mówi

  Aa gdzie homanitaryzm ja sie pytam , na zaproszeniach miał być raj , molto molto €€€€ jachty ferrari wille laski … . Czarna rozpacz, trza płacić za podwózke dupy do miasta . Cholerni włoscy rasiści czy hebanowi książęta mają z buta dymać tyle kilosów ? Gdzie papa Franke? human rights?

 3. gojek mówi

  Zbudować pojazdy jak z MadMaxa i… posprzątać ulice 😉

 4. Hammurabi mówi

  Mieszkańcy są wściekli? Chyba nie za bardzo. Gdyby faktycznie mieli dość tego towarzystwa, żaden z tych intelektualistów nie wyściubiłby nosa poza mury ośrodka.
  Ktoś na tych stadach robi niezłą kasę a okoliczni rolnicy przygarniają tanią siłę roboczą – taka jest prawda. Jednak wszystko do czasu. Cosa Nostra będzie doiła włoską i unijną kasę póki się to opłaca a później zostawi ten pasztet by zgnił chyba, że któryś z migrantów będzie miał okazję dorwać córeczkę bądź żonę któregoś z ważniejszych bossów i ujrzy to światło dzienne. O, wówczas rozpocznie się polowanie i biedni murzyni będą woleli wpław wracać do Afryki, niż czekać na wykonanie wyroku.
  Słowo „mafia”… To pierwsze litery „morte alle Francese in Italia” (śmierć wszystkim Francuzom we Włoszech) może zmienić literkę „F” na „R” od „refugees”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.