To już nie jest śmieszne! Jest posłem i nie wie jaką funkcję pełni Sejm [WIDEO]

W środku: Marcin Józefaciuk / Fot. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6575460102550600&set=t.100000878012779&type=3
19

Dziennikarz „Faktu” przepytał na Wiejskiej posła Marcina Józefaciuka (Koalicja Obywatelska). Wytatuowany po uszy parlamentarzysta totalnie się skompromitował, gdyż nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania dotyczące funkcji Sejmu oraz kto w Polsce sprawuje władzę wykonawczą.

Zanim 15 października 2023 roku Józefaciuk został wybrany na parlamentarzystę, był nauczycielem w zespół Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi. Był nawet kandydatem w plebiscycie na „Nauczyciela Roku”. Teraz, swoimi wypowiedziami, zdaje się ubiegać o miano najmniej ogarniętego posła X kadencji Sejmu RP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł KO został zapytany przez dziennikarza „Faktu” o to, „kto ma władzę wykonawczą w Polsce”. Zdaniem posła Józefaciuka ma ją bowiem „Sejm”. Po chwili reporter uświadomił posła, że ten się pomylił.
O, no patrzcie. Władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza… – wymieniał, patrząc zmieszany. Po chwili zastanowienia odpowiedział jednak poprawnie: „prezydent”. Reporter „Faktu” nie odpuszczał i dopytywał „kto jeszcze” sprawuje władzę wykonawczą.
Ha… No to mnie tutaj pan zastrzelił. Może jakaś podpowiedź? – słyszymy. Wcześniej zapytany czy „ma odpowiednie kompetencje, żeby być posłem”, odpowiedział, że „każdy ma wystarczające kompetencje”.
Mam mandat 9 tys. osób, które na mnie głosowały – dodał.

Tak wygląda degeneracja demokracji. To już nie jest śmieszne. To jest dramat.

Przeczytaj także:

Jest zawiadomienie do prokuratury w sprawie rabina. Chodzi o pochwalanie wojny napastniczej i wzywanie do nienawiści!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Shadow mówi

  I takie dupki i mu podobne maja nad nami władzę. To woła o zmiłowanie do nieba, nad naszą biedną ojczyzną.

 2. verizanus mówi

  A może nie on się kompromituje tylko ci co się składają na jego uposażenie i akceptują to, że ma on swój udział w OBOWIĄZUJĄCYM prawie? ;).

 3. Hammurabi mówi

  Gostek „na tle” nie wypada najgorzej. W tej menażerii nie brak równie błyskotliwych indywidualności. Wszystkie one dumne, szumne i nadęte. A spróbuj skrytykować. Przed „sądem” staniesz i cokolwiek powiesz będzie użyte przeciwko tobie albo puszczone mimo uszu, zaś wyrok na zamówienie jeszcze przed rozprawą będzie ustalony.
  Patrząc na wystąpienia niektórych posłów można odnieść wrażenie, że słynna gorylica Koko biła ich intelektem na głowę. Podniesienie ręki i wciśnięcie przycisku opanowała by w kilka sekund i nie myliłaby się jak niektórzy z nich…

 4. anonim mówi

  Strasznie nieszczęście siadło na Polskę, że takie dziwadla sa poslami. Mieliśmy już palikotskie, grodzkie, jachirskie, teraz tego klowna. Brakuje tylko konia hak w Cesarstwie Rzymskim. Oj zly to omen, to prolog upadku, kiedy dziwadła są w polityce.

 5. Adam mówi

  Tatuaze swiadcza o pewnych zaburzeniach osobowosci

 6. Irmina mówi

  Shadow,biedna polin niech nie oczekuje zmiłowania niebios,bo dla poliniactwa nie Trójca Najświętsza jest wyrocznią ,a trójca inna ,czyli: Jankes, żyd i ukr.

 7. Maniek mówi

  Śmieszne i dramatyczne nie jest to, że on nic nie wie i ma tatuaże, tylko fakt, że ktoś go musiał wybrać, tzn. tragiczny jest poziom rozwoju i dojrzałości polskiego społeczeństwa.

 8. Hammurabi mówi

  @Maniek
  A ot: „Nauczyciel, wieloprzedmiotowiec (j. angielski, informatyka, w-f, etyka, rewalidacja, j. polski, fizyka). Były dyrektor szkoły, obecnie wicedyrektor, ultramaratończyk, były wykładowca metodyki, prowadzący program „Nastolatki rządzą… kasą”, prelegent na konferencjach, dietetyk, trener personalny, konferansjer, działacz charytatywny i… magister metafizyki”.
  Pewnie ostatni tytuł wsparty wyglądem zadecydował o tym, że wszedł do sejmu z dziesiątego miejsca na liście.
  A poważnie, to kiedy słyszę „argumenty” wyborców nabieram przekonania, że w Polsce potrzeba jeszcze kilku pokoleń zamordyzmu, by co niektórym rozum spomiędzy nóg z powrotem do głowy zapędzić.

 9. Neokohn mówi

  @anomim.
  Koń też jest nawet „pegasusem” był podsłuchiwany !

 10. Neokohn mówi

  @ all
  Pamiętacie, takiego mema?
  Henia Krzywonos i Ania Grodzka do europarlamentu, niech Europa pozna wykwintną urodę Polek. 🙂

 11. Krakowiak mówi

  5 Odezwali się do niego: «Oto ty się zestarzałeś, a synowie twoi nie postępują twoimi drogami: ustanów raczej nad nami króla, aby nami rządził, tak jak to jest u innych narodów».
  6 Nie podobało się Samuelowi to, że mówili: «Daj nam króla, aby nami rządził». Modlił się więc Samuel do Pana. 7 A Pan rzekł do Samuela: «Wysłuchaj głosu ludu we wszystkim, co mówi do ciebie, bo nie ciebie odrzucają, lecz Mnie odrzucają jako króla nad sobą. 8 Podobnie jak postępowali od dnia, w którym ich wyprowadziłem z Egiptu, aż do dnia dzisiejszego, porzucając Mnie i służąc innym bogom, tak postępują i z tobą. 9 Teraz jednak wysłuchaj ich głosu, tylko wyraźnie ich ostrzeż i oznajmij im prawo króla2, który ma nad nimi panować».
  10 I powtórzył Samuel wszystkie słowa Pana ludowi, który od niego zażądał króla. 11 Mówił: «Oto jest prawo króla mającego nad wami panować: Synów waszych będzie on brał do swego rydwanu i swych koni, aby biegali przed jego rydwanem. 12 I uczyni ich tysiącznikami, pięćdziesiątnikami, robotnikami na roli swojej i żniwiarzami. Przygotowywać też będą broń wojenną i zaprzęgi do rydwanów. 13 Córki wasze zabierze do przyrządzania wonności oraz na kucharki i piekarki. 14 Zabierze również najlepsze wasze ziemie uprawne, winnice i sady oliwkowe, a podaruje je swoim sługom. 15 Zasiewy wasze i winnice obciąży dziesięciną i odda ją swoim dworzanom i sługom. 16 Weźmie wam również waszych niewolników, niewolnice, waszych najlepszych młodzieńców i osły wasze i zatrudni pracą dla siebie. 17 Nałoży dziesięcinę na trzodę waszą, wy zaś będziecie jego sługami. 18 Będziecie sami narzekali na króla, którego sobie wybierzecie, ale Pan was wtedy nie wysłucha».
  19 Odrzucił lud radę Samuela i wołał: «Nie, lecz król będzie nad nami, 20 abyśmy byli jak wszystkie narody, aby nas sądził nasz król, aby nam przewodził i prowadził nasze wojny!» 1 Sm 8

 12. Hule mówi

  Skąd się biorą takie przygłupy?

 13. Ciul mówi

  Na niego głosowały kobiety bo „wygląda sympatycznie”.
  Sommer ma rację z wyborami kobiet.

 14. Wladca mówi

  A polskie swinie Dale truchtaja na wybory…

 15. Wladca mówi

  A polskie swini.. Dale truchtaja na wybory…

 16. Bicz bozy mówi

  To taka a nie inna ordynacja sprawia ze wiele „freak of nature” trafia do scieku zwanego sejme.
  Zmiana ordynacji moze sprawic ze pierwszy na liscie nie bedzie mial jak dotad pewnego mandatu.
  Nota bene : spojrzcie obiektywnie ,przeciez Tusk nie ma zadnych kompetencji to tylko niezbyt lotny umyslowo politykier ,zdalnie sterowany.

 17. yoil mówi

  A amerykański lewak z Al. Ujazdowskich spotyka się z „miejscowym kretynem”

 18. Duduś mówi

  Przecież to indywiduum samo siebie nie wybrało. Polskojęzyczne bydło lubi mieć takich panów. Tych samych od 1989 roku. Teraz znów będzie tęczowy Rafałek , Hania w Łodzi i inni ,, samorządowcy”. Do kogo potem pretensje ???

 19. BP mówi

  Do Shadow Mówi – smutne jest to , że ludzie (?) na niego głosowali

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.