Thunberg histeryzuje na szczycie ONZ i składa skargę w sprawie tzw. kryzysu klimatycznego [WIDEO]

Greta Thunberg/ fot. screen
15

W poniedziałek (23.09.2019) rozpoczął się szczyt klimatyczny ONZ, na który przybyła Greta Thunberg, 16-letnia Szwedka wsławiona szkolnym strajkiem dla klimatu. Thunberg to bożyszcze nastolatków na całym świecie, którym opowiada o zbliżającej się katastrofie klimatycznej i zagładzie ludzkości. Od roku dziewczynka obwożona jest po spotkaniach polityków, podczas których roztacza wizje końca świata i domaga się natychmiastowego ograniczenia emisji CO2. Tak też było dziś w ONZ.

„Wszystko jest nie tak. Nie powinno mnie tu być. Powinnam być w szkole po drugiej stronie oceanu. Ale wy wszyscy przychodzie do młodych ludzi po nadzieję. Jak macie śmiałość! Ukradliście moje marzenia i dzieciństwo swoimi pustymi słowami, ale jednak ja należę do tych, którzy mają szczęście. Ludzie cierpią, ludzie umierają, giną całe ekosystemy. Jesteśmy na początku masowej zagłady, a jedyne, o czym wy potraficie rozmawiać, to pieniądze i bajki o wiecznym wzroście ekonomicznym ” – mówiła Thunberg podczas szczytu klimatycznego ONZ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po histerycznym przemówieniu Greta Thunberg i 15 innych dzieci złożyło w ONZ skargę przeciwko Niemcom, Francji, Brazylii, Argentynie i Turcji zarzucając wymienionym państwom, że naruszyły prawa dzieci, ponieważ nie podjęły odpowiednich działań w celu powstrzymania rozwijającego się kryzysu klimatycznego. W skardze napisano, że kraje nie wykorzystały swoich zasobów „aby zapobiec śmiertelnym i przewidywalnym konsekwencjom” kryzysu klimatycznego i nie współpracowały z innymi narodami, aby rozwiązać ten problem.

Dzieci twierdzą również, że kryzys klimatyczny już wpłynął na ich życie i że ich przyszłe źródła utrzymania będą zagrożone. Nie domagają się żadnego odszkodowania pieniężnego, ale zamiast niego żądają, aby wymienione w skardze kraje natychmiast zaostrzyły swoje cele klimatyczne i współpracowały z innymi narodami w celu zaradzenia kryzysowi. Państwa wymienione w skardze są pięcioma największymi na świecie historycznymi i obecnymi emitentami gazów cieplarnianych oraz należą do krajów, które ratyfikowały Konwencję Praw Dziecka w zakresie rozpatrywania skarg. Nie zrobiły tego Stany Zjednoczone, ani Chiny, więc nie zostały wpisane do skargi, chociaż są obecnie największymi emitentami CO2.

Oto ten zachwalany Polakom „postęp”! Do nakręcania globalnej histerii klimatycznej, służącej przeprowadzeniu gigantycznego skoku na kasę metodą na handel powietrzem, wykorzystywana jest nastolatka, u której zdiagnozowano zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i mutyzm wybiórczy. Politycy biją jej brawo, dziewczynka doprowadza do histerii setki tysięcy dzieci, a Greenpeace wyprowadza je na ulice niczym szczurołap z Hameln. Szaleństwo trwa. Czy znajdzie się odważny, który w końcu powie, że „król jest nagi”?

Źródło informacji: Twitter, CNN

Zobacz też:

Thunberg w roli małpy kataryniarza. Kulisy skoku na kasę metodą „na katastrofę klimatyczną”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Gosc mówi

   W samej rzeczy. Przyglup, ktorym manipuluja dorosle lewki, przyglup, ktory uwierzyl w swoja moc. Zenujace i przestraszajace zarazem.

 1. szubi mówi

  I to coś i jej podobne ekogłupki będą rządzić Europą.

 2. Rins mówi

  Chore na głowę dziecko będzie rządzić?
  Przecież na tym filmie to była tragikomedia śmiechu warte jest to wszystko

 3. Tomek mówi

  Dobrze, niech powkurza jak najwięcej krajów, to się skończy wreszcie ta akcja PRowa.

 4. Hammurabi mówi

  Przygłup – to fakt. Zmanipulowany przygłup – też fakt. Faktem jednak jest również to, że temu „przygłupowi” wcale nie przygłupi animatorzy wyrządzają wielką krzywdę.
  Kiedy patrzę na tą małolatę i wielkie, sztuczne halo gówniarzerii wykonywane za jej pośrednictwem, nasuwa mi się porównanie do… Maciusia. Króla Maciusia I. I obawiam się, że skończy tak jak on. Uzależniona teraz od swoich „ministrów”, może zechcieć zarządzić sama i wówczas bezludna wyspa to będzie sanatorium…

 5. finka mówi

  P.Joanna Teglund w jednym z programów mówiła czyje pieniadze stoja za działaniami zaburzonej nastolatki i jej rodziców. Nikt nie pokazuje w jak wypasionym domu mieszkają i to niezupełnie ekologicznym, he,he

 6. jacek mówi

  widać to po twarzy, te dziecko jest nieźle pierdolnięte w łeb…

 7. LOLEK mówi

  Niech ją teraz trochę wpuszczą do muzułmańskiej dzielnicy bez opieki … tak na trzy dni….

 8. Małgorzata mówi

  I WŁASNIE DLATEGO TRZEBA BARDZO PILNOWAĆ
  ŻEBY NASZE DZIECI NIE BYŁY PODDAWANE INDOKTRYNACJI I SEKSUALIZACJI W SZKOŁACH PRZEZ
  RÓŻNYCH LEWAKÓW I DEWIANTÓW BO DOCHOWAMY SIĘ TAKICH PRZYGŁUPÓW NIEZDOLNYCH DO SAMODZIELNEGO MYŚLENIA, PODATNYCH NA WSZELKIE MANIPULACJE ROZMAITYCH PODŁOT.

 9. Adam Walczak mówi

  Tymczasem rodzice tego chorego dziecka (gdzie są organizacje broniące praw dzieci) latają sobie w koszulkach antify. Oni już mogą sobie mówić o pieniążkach. Od Sorossa, do Grety.

 10. marju73 mówi

  Powinna złożyć wniosek o stworzenie formalnego Rządu Światowego żeby miał kto brać jej utyskiwanie na poważnie.

 11. Flex mówi

  Ten „spontaniczny występ” jako żywo przypomniał mi kiepski monodram Pani N. Sawczenko na przesłuchaniach w Rosji. Tam służby Rosyjskie skutecznie wylansowały Ukraińcom bohaterkę narodową, po którą Poroszenko wysłał nawet samolot. Zastanawiałem się czy nie spróbują powtórki z jakimś marynarzem z jeńców karczeńskich, ale jeśli tak, to tym razem po cichutku. To jest tragedia, że obecnym, smarkfonowym „sztucznym inteligentom” media są w stanie sprzedać” psie g.” w złotku, a ci kupią i łykną bo wszyscy „znajomi” tak robią. Pszez stabloidyzowane media większość ludzkości została przerobiona w baranów, których beczące radośnie stada sprytni Bacowie przy pomocy juhasów z psami mogą zapędzić gdzie tylko zechcą. Teraz kupowanie , a nie myślenie „ma przyszłość”. Taka smutna reFlexja w trakcie słuchania „wołającego na pustyni” P. michalkiewicza.

 12. klioes vel pislamista mówi

  Zadanie dla państwa polskiego

  Jakub Baryła to trudność nowa
  Na drodze, którą wciąż postęp kroczy.
  (Przykład nie z Pawki wziął Morozowa!)
  Postępowanie jednak się toczy.

  Rodziców z sądu kurator wzywa.
  Źle wychowali katole Kubę…
  Ich syn paradę przecież przerywa;
  Z krzyżem wyczynia straszną rozrubę!

  Czy kogoś zabił, ranił, obraził?
  Nie, znacznie gorzej: obudził wielu!
  Antyrasistom się tym naraził…
  Kuba mieć nie chce w Polsce burdelu!!!

  Z krzyżem stanąwszy piękną paradę
  Blokował jeden piętnastolatek.
  Czy może Polsce dać postęp radę?…
  Trzeba się zająć problemem matek!

  Trzeba i ojców wiąć do galopu!
  Przykładnie karać to wychowanie,
  W którym wzbronione jest, by chłop chłopu…
  Oto polskiego państwa zadanie!

  I przykład szwedzki wcielić należy:
  Można olewać szkołę rok cały,
  Jeśli z dwutlenkiem trwa bój młodzieży!!!
  (Z której połowa to już pedały…)

  https:
  //dorzeczy.pl/kraj/115103/15-latek-stanal-z-krzyzem-naprzeciw-marszu-rownosci-kurator-sadowy-sprawdza-jego-rodzicow.html

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.