The Washington Post: 33% żołnierzy amerykańskich nie chce się zaszczepić na Covid-19. Na 1,3 mln zmarło… 21 żołnierzy

11

„The Washington Post” informuje, że 1/3 amerykańskich żołnierzy odmówiła dobrowolnego poddania się szczepieniom na Covid-19, czyli przyjęcia nieprzebadanej substancji, która pomoże być mutagenem powodującym choroby autoimmunologiczne i bezpłodność.

Na 1 300 000 amerykańskich żołnierzy szczepieniom na Covid poddało się już 150 000 osób. Według amerykańskiego dowództwa 1/3 amerykańskich żołnierzy, podobnie jak 1/3 ogółu Amerykanów odmówiła dobrowolnego poddania się szczepieniom.

Dowództwo armii amerykańskiej przyznaje, że „istnieją ograniczenia w tym, co mogą zrobić, aby zmusić żołnierzy do szczepień”. Głównym instrumentem w przekonaniu żołnierzy do szczepień ma być propaganda i indoktrynacja.

Jak można się dowiedzieć z „The Washington Post”, amerykańska armia „wymaga, aby członkowie służby otrzymywali różne szczepienia podczas werbunku, a często wymagane są dodatkowe szczepienia przed rozmieszczeniem na dur brzuszny, polio i inne choroby. Jednak zezwolenia na stosowanie w sytuacjach wyjątkowych szczepionek przeciwko koronawirusom Moderna i Pfizer-BioNTech uniemożliwiają dowódcom wymaganie ich stosowania bez zgody FDA, powiedział Taliaferro”.

SKLEP-WPRAWO.PL

Agencja Żywności i Leków, FDA ( Food and Drug Administration) – amerykańska instytucja rządowa planuje oficjalnie zatwierdzić szczepionkę na cowid dopiero w 2023 roku, czyli za dwa lata.

Amerykańscy żołnierze sceptyczni wobec szczepionek swoja niechęć do bycia zaszczepionym nieprzebadanym preparatem motywują tym, że nie chcą być „królikami doświadczalnymi”, nie chcą, by eksperymentowano na ich dzieciach, i chcą wiedzieć, jakie są skutki uboczne szczepionek, również te wieloletnie.

Wśród 1.300.000 amerykańskich żołnierzy po roku rzekomej pandemii zmarło oficjalnie z powodu koronowirusa 21 amerykańskich żołnierzy. Dla porównania tylko w Afganistanie w 2019 roku zginęło więcej, bo 22 amerykańskich żołnierzy.

Źródło informacji: Washington Post, artykuł Alexa Hortona pt. „Jedna trzecia żołnierzy odmówiła szczepionek na koronawirusa”

Przeczytaj także:

Żydzi z nadreprezentacją we władzach USA!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  Pamietajmy wszyscy, ze powiklania po przyjeciu tej diabelskiej trucizny, moga wystapic po tydodniach, miesiacach i latach!
  Nie dajmy sie wszyscy zwariowac, przyszle na prawde zle czasy, ale my MUSIMY zachowac zdolnosc trzezwego myslenia, obojetne, jeslibysmy nawet tego roku mieli nie pojechac na wakacje do Wloch, itp!
  Bilowi Gatesowi, sie nie ufa, Soroszowi i tym bandyckim rottschildom i rockeffelerom, tym bardziej!
  W zamian za to, zyjmy w zgodzie ze Stworca, ponoc nigdy w czasie tego wariackiego kryzysu nie badzie az tak zle, zebysmy tym trudnosciom, mieli nie dac rady!
  Na pohybel pejsatym, swiatowym szubrawcom, TERAZ TO MY JESTESMY NARODEM WYBRANYM!
  Jestesmy na prawde bardzo przyzwoitym Spoleczenstwem, wytrzymajmy jeszcze troche, choc nam pluja w twarz i choc czesto mocno boli!
  Kocham Was bardzo w Polsce, jestesmy strasznie dzielni, a wspolnie WSZYSTKO wytrzymamy!
  Szanujmy sie wzajemnie i respektujmy, ostrzegajmy wzajemnie przed niebezpieczenstwami i przed barbarzynskimi agentami ZLA! Mordka!

  1. Matka mówi

   Tak, ludziska! Słuchajcie Bogusia! Co z tego, że to chłop, co ledwie pisać składnie potrafi, co z tego, że to psychol piszący tu coś o spiskach Szatana i Polakach jako Narodzie Wybranym, co z tego, że są naukowcy, badania – Boguś wam wyjaśni, w przerwie między dłubaniem w nosie przed komputerem, jaka jest prawda o szczepionkach. Ufajcie, Boguś was wszystkich kocha.

   Redakcja portalu widzi, jakich idiotów produkuje?

   1. Ana mówi

    Matka weź idź komentować gdzie indziej, bo już się czytać tego nie da.

    1. Matka mówi

     Akurat odczucia szurów rozpowszechniających brednie na temat Covida czy dyskomfort tych, co te brednie bezkrytycznie łykają, jest tym, co najmniej mnie interesuje.

 2. Matka mówi

  277 zgonów, oszuści. Jak podajecie liczbę 1,3 mln całego personelu US Army, a więc nie tylko żołnierzy, ale też i obsługę cywilną, kontraktorów itp., to podawajcie właściwą liczbę zgonów w tej grupie. A jak chcecie podać tylko liczbę żołnierzy, to na 480 tys. Każdą statystykę musicie zafałszować?

  A i warto podać też ile osób łącznie w USA zmarło na Covid – 500 tys. Co, ta liczba wam już nie pasuje to lansowania propagandy o „rzekomej pandemii”, musicie się nieźle napocić, żeby wybrać statystyki w grupie najmniej narażonych, zdrowych i wysportowanych, głównie 20-30 latków? A i tak musicie je fałszować…

  1. Leszek mówi

   Jaka Pandemia… Takie TROLE. MATKO> Zresztą skoro dostałeś tu przydział to znaczy… Pomyśl 🙂

   1. Matka mówi

    Lesiu, może skup się na komentowaniu dobranocki?

 3. Motta mówi

  I słusznie,każdy normalnie i logicznie myślący człowiek postępuje podobnie.Własciwie nie wiadomo jak odnieść się do tej szopki i oddawania hołdu ofiarom nowego terrorysty zwanego covid-19.Mówi sie o tym,że to 500 tys.ludzi,ale należy wziąć pod uwagę,że liczebność obywateli USA to ok 330 mln,tak więc ok pół miliona to 0,15% całej liczby ludności.Każdego roku w USA umiera rocznie ok 2,9 mln ludzi z różnych przyczyn,a miesięczna suma waha się od ok 220 tys latem do ok 280 tys zimą.Poza tym należy wziąć pod uwagę,że np Agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych (wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecz.)instruowała personel medyczny „aby zgłaszał zgony jako zgony z tytułu covid ,nawet jesli żaden test nie potwierdził obecności choroby”. Zaś raport CDC stwierdza,że wskutek przypisywania zgonów covid-19 zmniejszył się odsetek zgonów na skutek grypy.Dochodzi jeszcze kwestia finansów za zgon covidowy,łóżko covidowe itd.z powodu którego liczba ta znacznie wzrastała,podobnie jak w Polsce,kiedy pytają rodzinę zmarłego z innej przyczyny pacjenta czy mogą wpisać covid,bo dostaną wtedy większe finanse.

  1. santana mówi

   Często nie pytają rodziny tylko wpisują sami, bo to sprzedajne kurwiszony. Dla kasy sprzedali duszę diabłu. Tak samo jak ta tutaj trollująca flanela.

   1. Matka mówi

    Tak, tak, grube tauzeny szekli tutaj płacą za robienie sobie beki z różnych tępych dzid. Jak można w ogóle być tak głupim by sobie to wyobrażać? Tak się krzywdzić i to za darmo? Ja to chociaż, w ramach tego wolontariatu, zabawę mam.

  2. Matka mówi

   Tak, bez wątpienia wzrost zgonów w danym roku o 20%, liczebnie tak, jakby 2/3 Krakowa nagle wymarło, to pikuś. Możesz sobie dowolnie manipulować statystykami, by wyszedł ci jeszcze bardziej niewinny procencik (do ludności świata może porównaj), ale każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie, widzi, jak dużym zagrożeniem jest pandemia.

   A twój tekst o pytaniach, czy można wpisać Covid rodziny, to opowieści z gatunku mchu i paproci. Po pierwsze, nie ma żadnej kasy za zgony na Covid, jest za gotowość leczenia i od pacjenta zakażonego, nie ma znaczenia, na co umrze. Po drugie, za coś takiego jest prokuratura, lekarz więc musiałby być idiotą. Po trzecie, dane również pokazują, że opowiadasz bzdury. Z 60 tys. ludzi zmarłych, u których wykryto Covid, 1/3 ma wpisaną inną przyczynę śmierci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.