Test preferencji w wyborach samorządowych. Sprawdź zgodność swoich poglądów z programami wyborczymi

Fot. Youtube
4

Na portalu samorządowym pojawił się test preferencji w wyborach 2018. „Porównaj swoje poglądy ze stanowiskami największych partii i komitetów! Barometr obejmuje główne tematy obecne w kampanii wyborczej do samorządu 2018, skupione wokół takich dziedzin jak ochrona zdrowia, edukacja, podatki, praca, wynagrodzenia, program 500+, walka ze smogiem, ustrój i rola samorządu, podział administracyjny, gospodarka i inwestycje” – informują twórcy testu.

„Na ile programy samorządowców i polityków startujących w wyborach są zgodne z Twoimi poglądami? Odpowiedz na każde z 23 pytań. Na zakończenie będziesz mógł porównać swoje odpowiedzi z deklaracjami programowymi największych partii i komitetów wyborczych” – czytamy na portalu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A więc do dzieła. Sprawdzajcie, z kim jest Wam po drodze w wyborach samorządowych 2018. Link do testu TUTAJ.

Źródło informacji: portalsamorzadowy.pl

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. MSW mówi

    Oczywiście, mi właśnie tak wyszło: Ruch Narodowy w samorządach. I koniecznie zlikwidujmy Senat RP, siedlisko korupcji i prywaty, lobbingu, knocenia ustaw i ukrywania ludzi pokroju senatora Koguta. Wiem, to nie będzie łatwe ale to krok ku postępowi. Senat był dobry, owszem, w Rzymie za czasów Juliusza Cezara. Bóg jest z nami.

  2. sulka mówi

    deklaracje największych partii to PUSTE SŁOWA. Te wszystkie partie „sprzedawały” nas krok po kroku. Zanim zagłosujemy należy zweryfikować ich obiecanki z rzeczywistością + tzw wstawanie z kolan i MAMY OBRAZ PRAWDZIWEJ NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.

  3. Stanisław mówi

    Każdy normalny Polak głosujer na Ruch Narodowy … lista nr. 7

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.